reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Mnie już coś delikatne mdłości pobierają, ale narazie takie w miare ok. I tak jak w poprzedniej ciąży znowu mam faze okropną na owoce, może mój organizm potrzebuje, bo strasznie mi się chce bananów, pomarańczy, mandarynek :) Najśmieszniejsze jest to, ze teraz mam taki brzuch jak w tamtej ciąży chyba w 4mscu, nie wiem czy to takie wzdęcia czy co
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Nadrobiłam Was ;)
Witam nowe Mamusie :) gratuluję bet i bijących serduszek <3

Ja po tych paru dniach w Krakowie zmęczona jestem. Marzy mi się jeden dzień w łóżku... ale jest to marzenie świętej głowy ;) moja Haneczka jest w takim wieku, że nie ma zmiłuj :)
Moja pani ginekolog zbadała mnie, pokazała bijące serduszko, założyła kartę ciąży i zleciła badania :) zaczynam więc już oficjalnie drugą ciążę :) :) :)

Miłej niedzieli!!! :)
 
Ja wybieram się do ginekologa dopiero na początku marca.
Kate pytałaś gdzie mieszkamy. Mieszkamy w domu moich teściów przy czym jest nas: teście 2 braci mojego męża my i Olaf i będzie kolejne. Kuchnia wspólna. Mieliśmy się budować ale blokuje nas ustawa narazie..
 
Hej, ja się nieśmiało dołączam :) Nazywam się Magda, we wrześniu skończę 27 lat, a moja córa w grudniu skończyła rok. Termin mam na 11 października, ale pewnie będzie później, bo owulacja jakoś mega późno. W pt beta 149, dzisiaj 422. Mam nadzieję, że zagrzeję tu dłużej miejsce :)
 
hej
Magda witaj
igem życzę żeby ustawa dała możliwośc Wam budowy, a ja owszem chciałabym córkę ale bez nacisku,
jesttem spełniona jako matka, tylko zachciało mi się jeszcze jednega maleństwa
dolga
w kolejnej ciąży brzuch szybciej widać
 
Będe pewno Was podczytywała do wtorku. Zobaczymy co dr powie, czy dzidzi się usadowil, czy ucieka odemnie. Pierwsza beta 4,5 tyc. Byla wczesnie le endometrium mialo 17mm i dosc duże cialko żółte.
Nie joge powtórzyć bety bo jestem chora i lerze. Dr dał zakaz wychodzenia z domu bo wystarczą chore płuca i wirusów żebym nie złapała.Na razie delikatne poplamianie ze śluzem. Dziś troszkę skurcze takie jałe. 31dc. Zwykle cykle 26 srednio. Mam nadzieje że dzidzia/e zostanie ze mną.

Wszystkim powodzenia życzę.
 
reklama
Do góry