reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
kate mój też ma na imie Nikodem, ale jak narazie jednego się dorobiłąm :)

AnnieTess gratulacje :)

Blair87 a wiesz z tą betą to może być różnie, może u dziewczyn pozniejszy tydzien juz jest (albo blizniaki ;))
 
Ostatnia edycja:
Hejka. ja wczoraj byłam na wizycie ale dzidzi dalej nie widać tylko pęcherzyk ciążowy. W piątek idę już do swojego lekarza i powinno być już wszystko widać.


f2w3dqk35gt253ux.png
[/url]
 
Dolga robiłam betę 3 razy i za każdym razem przyrost 100% lekarz powiedział zeby więcej nie robić, tylko ze moja beta 18dpo wynosiła 432,5. No ale mam nadzieje Że to porostu kwestia różnicy dni...

Dreamgirl odliczam dni juz z niecierpliwoscią ;)

Paulka no to w pt juz powinno byc widać dzieciaczka ;) sporo tez zależy od jakości sprzętu.

Ja wczoraj miałam ciężki wieczór, pokłóciłam sie tak z Moim ze nie wiem co bedzie z nami dalej... Ale różowo tego nie widzę, dopóki nie zrozumie jak mnie rani i nie przeprosi... Oczywiście wystraszyłam sie co z maleństwem ale chyba Oki, bo dzis dalej mam objawy ciążowe, brzusio kłuje i ciągnie wiec staram sie leżeć jak najwiecej ;)
 
Mój synek ma na imię Filip:-) blair86 mój M ostatnio notorycznie podnosi mi ciśnienie:mad: a jeszcze niewiadomo ile będzie na zwolnieniu chyba wyśle go do jego mamuśki na mazury bo inaczej udusze:mad: a przecież ojciec dzieciom potrzebny:-) ja mam wizytę 17 idę prywatnie mam nadzieję że już zobaczę serducho w sumie to będzie prawie 7 tydzień, nie mogę sie doczekać miłego wekendu:-)
 
reklama
Dolga robiłam betę 3 razy i za każdym razem przyrost 100% lekarz powiedział zeby więcej nie robić, tylko ze moja beta 18dpo wynosiła 432,5. No ale mam nadzieje Że to porostu kwestia różnicy dni...
Dreamgirl odliczam dni juz z niecierpliwoscią ;)
Paulka no to w pt juz powinno byc widać dzieciaczka ;) sporo tez zależy od jakości sprzętu.
Ja wczoraj miałam ciężki wieczór, pokłóciłam sie tak z Moim ze nie wiem co bedzie z nami dalej... Ale różowo tego nie widzę, dopóki nie zrozumie jak mnie rani i nie przeprosi... Oczywiście wystraszyłam sie co z maleństwem ale chyba Oki, bo dzis dalej mam objawy ciążowe, brzusio kłuje i ciągnie wiec staram sie leżeć jak najwiecej ;)
Za wysoka ta beta nie jest, ale nadal w normie. Ja też ostatnio się klòce z moim M., może to przez nasze hormony... Trzeba poczekać i zobaczyć czy tak będzie dalej. U mnie odrobinę lepiej jest dzisiaj już. Oby się to utrzymało.
Ja odliczam dni do USG... Jeszcze 10 dób. Koszmarne jest to czekanie. Czas się tak dłuży.
 
Do góry