reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Witam przyszłe mamy :* I ja nieśmiało dołączam do grupy. Dla mnie z mężem to mały cud bo staraliśmy się ponad 2 latka, ja podjęłam leczenie i udało się !!! Okres miałam 23 grudnia więc wychodzi, że piąty tydzień. Termin z moich obliczeń wychodzi na początek października :D 13 lutego mam umówiony skan, mam nadzieje, że wtedy zobaczę naszego dzidziusia i usłyszę serduszko :)
 
zakocona super , że beta rośnie!!!

wg obliczeń z netu to 5tydzień, 4lata temu wręczyłam mężowi test pozytywny na WALENTYNKI.
Czyżby sytuacja się powtórzyła :confused:
no za parę godzin będzie wszystko jasne:shocked2:
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja :) wg aplikacji termin mam 3 października. Ostatnią @ miałam 28.12. Byłam u lekarza ale powiedział ze za wcześnie...
 
I ja do Was nieśmiało dołączam. Byłam w lipcówkach 2015, ale poroniłam w grudniu. Teraz w styczniu nie wiem czemu poszłam zrobić betę i wyszło mi wczoraj 40..., więc ewidentnie ciąża. Jutro po dwóch dobach powtórzę badanie, aby zobaczyć czy jest odpowiedni wzrost, no i wówczas w piątek do lekarza :)
Trzymajcie kciuki :)
Termin wg kalkulatora to 10 października :)
 
Mrówkaa mam nadzieję żę tym razem zostaniemy tu do końca :-)
dreamgirl trzymam kciuki za betę!
gosiaczekheh to super że się w końcu udało!

Ja mam umówioną wizytę u lekarza na 9 lutego bo zalecił przyjście 2,5 tygodnia po terminie spodziewanej miesiączki,wtedy można już coś zobaczyć oprócz pęcherzyka ;-)
Wg kalkulatora termin mam na 1 października, ostatnio @ 25 grudnia, to jest nasz 2 cykl starań :-)
pierwsza ciąże poroniłam w 6 tygodniu więc ogólnie bardzo boję się tych pierwszych tygodni, drugą szczęśliwie donosiłam, urodziłam w 37 tygodniu, no i mam nadzieję że teraz też tak będzie!!
 
reklama
Witam i ja przyszłe mamy, pare dni temu pokazały mi się na teście 2 kreseczki, wszystko było zaplanowane, ale troche mnie przeraża, bo mam 10 miesieczne dziecko. Termin mniej wiecej na 5 pazdziernik. Do lekarza wybieram sie dopiero za jakies 2-3 tygodnie.

Mrowkaa rodziłysmy razem w tamtym roku ;)
 
Do góry