reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

a ja byłam na nartach;-) my jeszcze nie mowimy nikomu, choc widze ze M juz chciałby rodzicom powiedzieć, musi zaczekać do srody jak bede miec USG i zobaczymy malenstwo :-)
 
reklama
aaa...moja córka dzisiaj w końcu poszła...tzn zaczęła chodzić ;-)

To teraz się zacznie.. Mój chodzi choć jeszcze upada, czasami woli sobie poraczkować do niektórych rzeczy.
Jeżeli o mnie chodzi to zdziwię się jak będę wymiotować albo mieć mdłości bo nie miałam tego w pierwszej ciąży..
Jedynie teraz kawa mi śmierdziala od teściowej jak jej zrobiłam czego nie miałam wcześniej z Olafem i mam nieznośne wzdęcia. Muszę zakupić espunisan. W pierwszej ciąży to wiem że nie umiałam spać to było straszne.. miałam lekki sen wszytko mnie budziło za to teraz nie narzekam na to a miałam tak nawet jak nie wiedziałam że jestem w ciąży więc myślę że teraz tak nie będzie
 
Ostatnia edycja:
aaa...moja córka dzisiaj w końcu poszła...tzn zaczęła chodzić ;-)

Gratulacje :)

a ja byłam na nartach;-) my jeszcze nie mowimy nikomu, choc widze ze M juz chciałby rodzicom powiedzieć, musi zaczekać do srody jak bede miec USG i zobaczymy malenstwo :-)

Ja też narazie nikomu nie mówie, poczekamy do połowy marca, bo pozniej i tak każdy będzie wiedział, że nie wróciłam do pracy :) Aczkolwiek siostra u mnie wczoraj chyba zobaczyła kwas foliowy, więc raczej się domysliła :)

To teraz się zacznie.. Mój chodzi choć jeszcze upada, czasami woli sobie poraczkować do niektórych rzeczy.
Jeżeli o mnie chodzi to zdziwię się jak będę wymiotować albo mieć mdłości bo nie miałam tego w pierwszej ciąży..
Jedynie teraz kawa mi śmierdziala od teściowej jak jej zrobiłam czego nie miałam wcześniej z Olafem i mam nieznośne wzdęcia. Muszę zakupić espunisan. W pierwszej ciąży to wiem że nie umiałam spać to było straszne.. miałam lekki sen wszytko mnie budziło za to teraz nie narzekam na to a miałam tak nawet jak nie wiedziałam że jestem w ciąży więc myślę że teraz tak nie będzie

Igem ja z jednej strony się cieszę, że mój jeszcze nie chodzi, ani nie raczkuje, chociaż spokój mam ;) tylko na dupce sie posuwa, ale od małego nie lubił leżeć na brzuchu i to pewnie jedna z przyczyn, że za mało go kładlam. A Ty kiedy zamierzasz powiedzieć mężowi? Ja bym nie wytrzymała i zaraz mojemu bym wypaplała:)

Co do dolegliwości to też naprawde nic mnie nie męczy no może poza zapraciami (dzisiaj zjadłam sobie suszone śliwki, mam nadzieje, że pomogą) no i okropne wzdęcia, chociaż moze ciut bardziej senna jestem :) ja nigdy z bezsennością problemów nie miałam :) Oby zgaga nie wróciła zbyt szybko :)
 
Ostatnia edycja:
Hej ;)
Nareszcie piąteczek ;)

Sunflower byłam u lekarza tydz temu, zbadał mnie i potwierdził ciąże, założył kartę ciazy, ale usg dopiero 16.02 ponieważ on nie jest zwolennikiem robienia kilku usg na tak wczesnym etapie, zeby nie promieniować na dziecko, wiec czekamy na czas kiedy powinien byc zarodek z serduszkiem ;)

Małkus ja opuszczam grono bezobjawowcow, (.)(.) mocno juz nie bolą, ale mdłości wróciły mega męczące i całodzienne, cos czuje ze niedługo bedą i wizyty w wc... Ale mnie to cieszy ;)

Igem Tobie kawa śmierdziała, a ja dzień przed testem (9dpo) wzięłam łyka piwa od Mojego i mało pawia nie miałam i do Niego z tekstem "fuj zepsute to piwo" a On ze no co ty przecież normalne ;p


My na razie nie mówiliśmy rodzinie powiemy pod koniec I trymestru jak juz bedzie bezpieczniej. Wiedza tylko przyjaciele u których byliśmy zagranica niedawno i koleżanka z pracy bo pracuje w warunkach szkodliwych i musi mnie wyręczać w części zadań żebym nie truła Maleństwa. Mojemu team-owi powiem po usg jak bedzie wszystko ok, bo bedą musieli tez zachować szczególna ostrożność w pracy ze mną... Chyba ze dr zdecyduje jednak o zwolnieniu.
 
Wszyscy się tak dobrze czują aż niemożliwe, przeważnie jak sie coś głośno zachwali to później odwrotnie się dzieje haha...przyjdzie jeszcze moment i wszystkich nas mdłości rozłożą :p
No też to zauważyłam kilka dni temu :) Niebywałe prawda?

aaa...moja córka dzisiaj w końcu poszła...tzn zaczęła chodzić ;-)
Ale super!!! Gratulacje! :-D

Ja dzisiaj byłam na badaniu betaHCG, około 19 powinnam mieć wyniki... Normalnie się denerwuję.
 
Witam piątkowo :-)

Dzień jak co dzień, hmm yhyyyy ziieeeeew ;-) Dzisiaj u mamy mojej siedzimy i się lenimy, od jutra na weekend moja przyjaciółka przyjeżdża :-) Także będę miała co robić.

Tylko teraz się tymi bliźniakami stresuje, jakieś myśli mnie nachodzą .... oby nieeee, już umieram do środy zanim usg zrobię.

Małkuś gratulacje :-).

Dreamgirl daj znać jaka beta wieczorem..

A ja znów kilogram mniej, cieszy mnie to niezmiernie :-)
 
reklama
Do góry