reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Moja też się łuszczy to normalne nawet miała pęknięcia skóry na stopach neonatolog oglądał norma smarować i tyle . Młodamama niech se sama usiądzie na nocnik głupich nie sieją daj se spokój z taką położną .A mnie dzisiaj zamiast elektronicznej niani , którą kupiłam przysłali karton klocków :-) no i mała dziś pierwszy raz była werandowana w wózeczku na tarasie ależ ona słodka :-D
 
Cześć dziewczynki. Donoszą, że 20.10.2015 roku o godzinie 9:15 na świat przyszła nasza kochana córeczka Kamila (319/56, 10, 10, 10). Od piątku jesteśmy w domu i uczymy się siebie. Nie jest łatwo, ale damy rade. Karmie piersią ale w trudnych momentach dokarmiamy mm. Kumplem nie brak mi czasu by coś pisać wiec wybaczcie. Jak się ogarniemy wrócę na bb.

Gratulacje dla wszystkich nowych mamus i dzieciaczków :)
 
dagapio - gratulacje! i jakie piękne imię dla córeczki ;-)
MłodaMama - A czytania nie kazała go już uczyć?! może położna żartowała? Jak posadzić dziecko,które nie siada samodzielnie...kręgosłup mu można zniszczyć...
 
reklama
Do góry