reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Kasia, dagpio gratulacje! !!
U nas była dzisiaj moja koleżanka położna. Małej brakuje tylko 10 g do wagi urodzeniowej. Tez się zaczęła łuszczyc. Pępek ciągle jest. W zasadzie nic z nim nie robie. Po kąpieli tylko osuszam i psikam octeniseptem. I dzisiaj byłyśmy na drugim spacerze. Prawie godzinę chodzilysmy zanim zasnęła.
Nierozpakowane &&&& za rychłe rozwiązania. ..
 
reklama
Witam was wieczorowa pora.
Tak urodziłam po 27 godzinach męczarni, przez cc. I jest Synek Izoduwa Roman.Urodzony 25.10.2015 o 5:42 rano
waga 3660 i 58cm. Grzeczny był przez pare pierwszych godzin a teraz nie chce odejść od baru mlecznego:)
Pozdrawiam wszystkie rozpakowane mamusie a wszystkim nierozpakowanym zycze bardzo ale to bardzo duzo siły [emoji6]
Odezwę sie jak wrócę do domu[emoji3]
 
Witam was wieczorowa pora.
Tak urodziłam po 27 godzinach męczarni, przez cc.
I jest z nami synek! Izoduwa Roman :) waga 3660 i 58cm. Grzeczny był przez pare pierwszych godzin a teraz nie chce odejść od baru mlecznego:)
Pozdrawiam wszystkie rozpakowane mamusie a wszystkim nierozpakowanym zycze bardzo ale to bardzo duzo siły [emoji6]

Gratulacje Ela!!! Ale Cię wymeczyli ale naj ważniejsze ze już tulisz synka :)

Dream A co u Ciebie? Jesteście już w domku?

Kitek oby wreszcie się rozkrecilo &&

Miłej nocki
 
Witam poradnie, jak minęła Wam nocka? Mój maź trochę przeziębiony wiec wygonilam go z łóżka i spałam z moim drugim mężczyzna :-) wygodnie tak jak nie muszę wstawać do niego od razu bardziej wyspana.

Młodamama słyszałam kiedyś ze jest metoda na nocnikowanie od noworodka i pewnie ta położna takie szalne trendy chce Ci narzucić ;) do mnie to nie przemawia i widzę ze do Was tez na nocnikowanie nasze skarby maja jeszcze zdecydowanie czas

Dagapio gratuluje! Witamy Kamilke :-)

Ela gratulacje! Ojej uleczyła się bidulko dobrze ze mały już po drugiej stronie, trzymaj się!

Iga oby synek był posłuszny ;) &&& Kitek, aKornelcia za szybki poród &&&



Kasia gratuluje! Witamy Piotrusi!
 
Ostatnia edycja:
A nam pępek jeszcze nie odpadł, Igor za dwa dni skończy 3 tyg.
Wow strasznie długo. Może jest zbyt nawilżony? Smarujesz czymś? ? Ja niczym nie psikalam i nie smarowalam, nie kapalam N dopóki nie odpadł i pożegnaliśmy go w 6 dobie. Dziś jest tylko wspomnieniem.

Ale wam zazdroszcze dzieciakow w domciu ... <br />
Ale trzeba byc silnym ! <br />
Zuzina na szczescie doszla do Siebie . w 6 dobie Zuzina zachciala jesc butelka i mimo ze tylko 10ml ktore jej moglam dac sprawilo mi ogromna radosc - w brzuszku coraz mniej zalegan . wczoraj byl tato i dalej jest chetna na jedzenie butla i to juz po 30ml :-) i jest bardziej aktywna . mamy pierwszy cel : waga 3.5kg .

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
Lenati &&& ona ma siłę i wy! Dzielna rodzinka!! Jakie plany teraz? Czy podejmą się operacji w Prokocimiu??

My mieliśmy pierwszy nerw poważny wczoraj wieczorem, młody tak zaczął zawodzić jak nigdy, a tu nagle spostrzegłam, że w 9 dobie własnie mu pępek odpadł i najzwyczajniej się wystraszył ( akurat nie miał pieluszki więc przy okazji zasikał pół pokoju ) , a za nim my :-p Troszkę krwi było, ale malutko, popsikałam Octaniseptem i dziś rano również i zobaczymy jak się sprawa potoczy. A Wy dziewczynki raz czy dwa razy dziennie psikałyście? Ja nie dostałam w sumie żadnych zaleceń.

Rany, mąż od dzisiaj w pracy, ja wstawałam 5 razy do bąbla w nocy i rano jak mąż pojechał to mały buszował tak, że prawie mnie do łez doprowadził .Zaraz ma mama podjechać i jak zwykle jak ona przybywa to młody jest spokojny jak aniołek. Ehhhh.

Wiecie co? Jakiś problemik mam z robieniem dwójeczki w wc, w sensie jak mi się najzwyczajniej chce to idę i na toilet się tak wymęczę i wykwęczę i nie mogę się opróżnić, bo bardzo mnie kłują okolice otworu, a żadnych hemeroidów nie mam czy czegoś takiego. Udaje mi się to zrobić po wielu bezowocnych posiedzeniach z łzami w oczach :-( Nie wiem co mi się tam zepsuło.

Wczoraj i przedwczoraj wyszłam sama na spacer, dzisiaj po południu chyba tez tak zrobię, bo zgłupieję :baffled: Oj ciężko jest, ciężko, ale dla tych naszych malutkich żyjątek musimy być twarde. Modlę się o siłę.

Polecam śliwki suszone. Jak ja miałam problem z numerem dwa to muesli z garścia suszonych śliwek i srutalam jak gołąb na molo ;))
 
Chybra mi na nr dwa pomagają platki owsiane. A jak cie kuje podczas robienia to moda być hemoroidy tylko ze możesz mieć je w środku u nie wiesz.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Dagpio Kasia Ela Gratulacje ! Witamy nowe bąbelki .
Evvula z pepkiem trzeba stanowczo musisz go czyś osuszać i nie bać się patyczek do uszu i smaruj dokładnie musisz we wszystkich zakamarkach podważyć delikatnie .
Mamy które mają szwy jak tam się czujecie ? bolą was mnie bardzo dokucza jeden przy hemoroidzie marianie ( tak go nazywam ) a poza tym nawet luz .
 
Nie wiemy jeszcze nic na temat operacji ;/ Zuzina pozbyla sie sondy , ulewa jej sie noskiem ale to pewnie skutek nie podnoszenia dziecka do odbicia bo rozszczepu nie stwierdzono.

Co do pologu , ja w ogole w 2 dobie po porodzie leciutko krwawilam tzn jak @ . dzis lekko plamie na brazowo .

A powiedzcie macie jakis sposob procz tabl. Na zatrzymanie laktacji . nie mam nawet czasu zajsc do gin po recepte .

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry