reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Cześć.

Dzisiejsza noc super. Dawno sie tak nie wyspalam. Co prawda skurcze są ale nie tak uciążliwe jak ostatnio. Wczoraj na ktg ok. Lekarz stwierdził ze organizm sie przygotowuje ale jeszcze cheils. W środę kolejne ktg. Trovhe się uspokoilam i power do dzialania wrócił ;)
 
reklama
Dzień dobry

Ja tylko tak na chwilę bo dziś robimy imprezę urodzinową naszej 17 latce. Także zaraz na zakupy trzeba jechać.

Colly, busia ogromne gratulacje. Fajnie że macie już swoje maluszki po drugiej stronie brzuszka :-)

Justyna - to smutne że takie młode osoby jak twoja bratowa i brat muszą przechodzić takie smutne rzeczy. Trzeba wierzyć że będzie dobrze. Musi być. Lekarze też czasem się mylą.

Malinka ja też dziś źle spałam. Jak obudzilam się na siku o 1:45 to do 3 ej nie mogłam zasnąć.

Buba obyś zdążyła ze wszystkim do czasu porodu

Julisia super że masz ktg robione i że wszystko ok. Ja mam tylko na kazdej wizycie od 28 tyg. Słuchanie serducha. Tak na kilka sekund.

No i więcej nie pamiętam

A ja wczoraj umylam 2 okna. Zmienilam pościel. wyszorowałam cifem kaloryfer. Umylam podłogę na kolanach. Pokój teraz aż lsni. Fajnie się siedzi w takim wysprzatanym pokoju :D
Po niedzieli mam taki plan z kuchnią. Łącznie z wywaleniem pierdółłek w połkach. I może zrobię fasolę po bretońsku.

Ogolnie plan jest taki. Żeby się nie oszczędzać a nuż trochę przyspiesze termin porodu.
Na wizycie u gina dowiedzial sie że szyjka zamknięta i twarda więc i nad tym z M będziemy pracować. :-)
Najpóźniej 10 października chcialabym być po wszystkim bo oszaleję z tym bólem kręgoslupa. Lekarz przepisał mi jakieś tabletki na te bóle Które wg niego są spowodowane duża waga. Ale poczytalam na necie i tam na ulotce jest napisane że w ciąży nie wolno ich brać. Zostanę przy apapie choć za wiele nie pomaga.
Poskacze na pilce to troche rozluźni. I tyle.

Pora się zbierać dać leki moim 2 chorowitkom. No i na zakupy.

Miłego dnia i powodzenia na dzisiejszych wizytach
 
Ostatnia edycja:
Hej :)

Ale się wypałam :) to chyba przez pogodę bo całą noc lało i teraz tez leje.
Zaraz się zbieram i jadę na ktg bo gin chce mieć wszystko pod kontrolą ;)

Colly współczuję ciężkiego porodu, ale kolejni nienormalni w szpitalu, nie dziwie się Twojej Mamie ze ich zlala i przyszła Ci pomóc... Mam nadzieje ze z serduszkiem będzie jednak wszystko dobrze :)

Buba a myślałam że już im rachunek wystawiłas ;)
Odlicza z Zuzia dni do Jego przyjazdu ;)

Katjana udanej imprezy 17stki :)

Miłego dnia ;)
 
hejka,

wczoraj na wieczor wzielam Sinupret i baaardzo mi pomogl, o wiele lepiej sie dzisiaj czuje i nawet pospalam os 12 do 5.30, wiec spoko.

Colly trzymam kciuki za synka, zeby wszystko było dobrze. Kurcze, ale słabo w tym szpitalu :( ja po cc 24 h bylam na sali pooperacyjnej i polozne pomagały. A po ilu godzinach w ogole wstalas pierwszy raz?
 
Kasik no po tych 10h na wózek i do innego pokoju. Później wstałam koło 16 czyli późno ale to i tak tylko dlatego że mama przyszła i mi pomogła. teraz sobie siedzę bo pani sprzątająca pomogła mi wstać ;/

Czekam na wyniki małego...
 
Colly a od czego te problemy z sercem małego, coś wiadomo? Pytaj o wszystko Dziewczyno i nie dawaj się zbyć bo pamiętam, że jak ja urodziłam Zuzię i miała podwyższone crp i dwa antybiotyki to nikt mi nic nie mówił, lekarze mnie nie traktowali poważnie (miałam 23 lata) i ogólnie nic nie wiedziałam co się z moim dzieckiem dzieje. Płakać mi się tylko chciało. Dlatego znajdź w sobie siłę mimo jej braku (tez byłam wtedy po cc) i domagaj się informacji. W ogóle to oni powinni o wszystko Cię pytać, czy mogą podać antybiotyk itd. Albo sami infomowac jakie trzeba włączyć leczenie.
 
To trzymam kciuki, żeby się wyjaśniło. A Ty miałaś GBS pozytywny czy negatywny? Bo u mnie Zuzia mimo cc zaraziła się bakterią (właśnie streptococcus agalactiae), pewnie dlatego, że miałam przebijany wcześniej pęcherz płodowy i była przez to na 2 antybiotykach.
 
Kasik no po tych 10h na wózek i do innego pokoju. Później wstałam koło 16 czyli późno ale to i tak tylko dlatego że mama przyszła i mi pomogła. teraz sobie siedzę bo pani sprzątająca pomogła mi wstać ;/

Czekam na wyniki małego...

Całe szczęście ze mama ci pomogła. Wydaje mi się ze im szybciej się wstanie to lepiej, szybciej się dochodzi do siebie. Oj pamiętam jakie trudne były pierwsze doby, ale z każdym dniem będzie lepiej :)
 
reklama
Colly jejku nie wyobrażam sobie co czujesz tak bez pomocy, obolała i jeszcze bez małego....trzymam kciuki żebyś zarówno Ty jak i synuś szybko doszli do siebie i wróćili do domku!!
 
Do góry