reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Znalazłam na stronie charakterystykę pieluszek bambusowych:

Charakterystyka:
posiada właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, antyodorowe,
znakomicie chłonie wodę - o ok. 60% skutecznej, niż bawełna,
nie daje odczynów alergicznych - produkty z włókna bambusowego są polecane dla noworodków jak również dla dzieci starszych,
ma właściwości termoregulacyjne - w upały daje poczucie świeżości i kojącego chłodu, zimą zaś przyjemnego ciepła,
pochłania promienie UV,
w czasie pranie nie tracą koloru, zachowują miękkość po wielu praniach,
w dotyku pieluszka bambusowa jest delikatna niczym jedwab.

I na prawdę są bardzo przyjemne w dotyku.


Xmama a jesteś zadowolona z farby Beckersa? Z tej firmy malowaliśmy u dzieci i do nas mamy też kupioną.



Ja z Becersa jestem bardzo zadowolona,4 lata miałam pomalowana kuchnie i fajnie zmywalna jest :tak:
 
reklama
Witam sie :)

dopiero od rana dotarłam do domu, a to u mamy a to z tata ogadałam, do siostry zaszłam i tak mi sie zeszło :) trzeba jeszcze pranie wstawic i ogarnac w domku, bo niedlugo po synka

a wszytskie robicie ktg? mi lekarz powiedzial, zebym nie robila, no chyba ze nie bede czula ruchow lub cos takiego. W poprzedniej ciazy robilam co tydzien, pozniej co 3 dni, ale szcezrze mowiac to nie widzialam sensu w robieniu tego akurat u mnie, bo ani ja skurczów nie mialam ani co, wiec teraz spoko, no chyba ze po terminie bedzie kazal mi chodzic

Blair no niezlee cie potraktowali, ja w ogole nie rozumiem tego wszytskiego, przeciez sa kolejki :/ i bardzo dobrze, ze juz tam wiecej sie nie wybierasz, zaraz porod i mozesz zmienic lekarza :) a kiedy masz termin cc?

Malinka tn jakiego uczucia nie mialas na zolądku? Moze poprostu brzuch ci sie opuscil, bo to jest ulga dla żołądka ;)

dream ooo to sporo czasu, ale mi w poprzedniej ciazy tez wczesniej odchodzil, a teraz nic nie zauwazylam, a Tobie ten pessar musi niezle trzymac hehe

ania_kropla a co tam głupio, przeciez to nagła sytuacja, a wiadomo jak to nocą jest, jesli tylko coreczka zostanie z sasiadami to czemu nie :)

eli ojej to srednio by mi sie usmiechalo wstawac w nocy i jesc :D moze w ciagu dnia bardziej energetyczne jedzonko. Powiem szcezrez, ze nie mam pieluszek bambusowych, ale mam pełno majtek z bambusa i poprostu je uwielbiam, mam tez legginsy i wszystko ejst super jakbym nic na sobie nie miala takie mieciutkie.

asmi ja tez polecam farby beckersa, jestesmy bardzo z nich zadowoleni, super sie myją i łądnie wyglądaja :)
 
Dolga mi też lekarza ani położna nie kazała robić KTG :no: ani razu podczas ciąży nie miałam robionego

Jeju dziewczyny nie podoba mi się moja kuchnia aaaaaaaaaaa oszaleje chyba
 
Dzięki za odpowiedź :-) właśnie przyszła ostatnia paczka ze smyka czuję się jak na gwiazdkę . Widziałam dziś przez okno laskę , która maiła termin ze mną jechała z wózkiem :szok: mieszka obok byłyśmy razem na patologii .
Ja ktg mam na wizycie ,ale teraz było robione pierwszy raz .
 
Cześć.

Ania_kropla dobrze mieć takich życzliwych sasiadow. Moja tez sie zaoferowala ze jal cos to dziewczyny mamy jej podrzucic a kazdej porze dnia i nocy.

Szczesliwa zdrowie dla Was.

Blair masakra :/ wytrwala jesteś ja mimo ze cierpliwość duza mam cgyba wcześniej bym sie poddala. Jak ktg u tescia?

Xmam nie szalej tylko zdjęcia dawaj my ocenimy kuchnie ;)

Jutro nam ktg ale ja robie prywatnie u mojego ginka mam umowiona godz i poslizg moze byc kilkuminutowy ale nie ma mowy o kilku godz posiedzeniach.

Jaka jestem padnieta. Kolejna nocka zarwana dosłownie co godzinę na nogach. Moje dziewczyny sie porozkkadaly. Eli wymiotuje w nocy, caly dzien jest super nic się nie dzieje nic nie boli a w nocy takie ekcesy. Mil z kolei zab boli byłyśmy wczoraj u dentystki, niby zrobila a ona w nocy nadal cierpiala i obudzila sie z wielkim ropieniem ale na drugim zebie. Dzisiaj zabawa z denrysta od nowa. I nie wiem czy to taki zbieg ze nagle 2 jej się popsuly czy wczoraj bez sensu jej robila ? Teraz jest dobrze mam nadzieję ze tak zostanie bo bidulka się strasznie umeczyla a ja razem z nia. Caly czas coś ostatnio. Juz zmeczona jestem. Power brak. Z mężem umowilismy sie na przyszły tydzień na seks i wyprawę na porodowke. Czas juz kończyć ten rozdzial ;)
 
Na razie jeszcze nie skończona, pomalowana raz mąż poszedł do dentysty a za 1,5 h jedziemy do ginekologa. Wiec pomaluj pizniej 2 raz
 

Załączniki

  • 1442492469075.jpg
    1442492469075.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 76
Hej Dziewczyny,

Ja tak na szybko, bo jakoś nie jestem w formie... To przeziębienie mnie dobija :((( Nie jestem w stanie nic zrobić :((( i męczy mnie ten katar i kaszel :(

Eli, jeszcze chwilka i Ty też będziesz się lansić :)

Xmam, kolor całkiem ładny, pewnie po drugim zabiegu będzie bardziej intensywny i Ci się spodoba.

Julisia, Szczęśliwa- zdrówka dla Pociech :)

Dolga, ja pytałam ostatnio o KTG i położna wraz z ginem zgodnie stwierdzili, że jeśli wszystko w porządku to nie ma po co go robić.

Dream, to kiedy planujesz rodzić? we wtorek? :D

Blair, Ty to miałaś cierpliwość... mimo, że uważam się za cierpliwą to w ciąży mi jej brak. Zrobiłabym pewnie awanturę.


Z dodatkowych wieści:
- zrobiły mi się rozstępy na wewnętrznej stronie piersi,
- byłam dziś w ZUS-ie (miałam ostatni dzień na dostarczenie L4), złożyłam L4 i podanie o przelewy na konto... Wszystko ok, ale jak urzędniczka zapytała czy dostałam ostatni zasiłek, którego termin był na wtorek, to dostałam kur...cy. Stwierdziła, że w poniedziałek poszły zlecenia na pocztę, więc powinnam już dostać. Jak jutro nie przyjdzie listonosz to cisnę na pocztę!

Miłego dnia :)
 
reklama
Hej :)
My po ktg i szybkim usg, wszystko super, więcej w odpowiednim wątku ;)

Co do wczorajszej sytuacji w szpitalu to ja też jestem nerwus i wierzcie mi ze ciężko było mi się opanować żeby awantury nie zrobić. Jedyne co mnie powstrzymało to to że do tego gina chodzę od 10 lat on zna tez moja Mamę i nie chciałam robić juz zadymy. Ale na pewno już do niego nie pójdę ani nie polecę.
To jak się zachował wczoraj przeszło wszelkie granice.

Dream wskazania psychiczne mam do cc, SN nie wchodzi w grę.

Szczęśliwa zdrowiejcie z Córką szybko :)

Dolga na szczęście ze to nie mój główny lekarz... teraz do lekarza będę chodzić normalnie w wawie. Termin cc mam na 1go czyli dzień przed terminem z om.

Julisia ja też mam taki plan ze jak G przyjedzie wieczorem 30go to może coś podziałamy i 1go pójdę ładnie rodzic :)
 
Do góry