reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
AnnieTess- super ze trafiła wam się w porzadku babka od mieszkania

Akatsuki.- trzymam kciuki zeby następny pobyt w szpitalu to był już do porodu

Tami_dj - swietnie że dogadałaś się z ginem. A te klamry....ti coś musisz za to zapłacić?
Sama chętnie bym skorzystała z takiej metody antykoncepcji. Więcej dzieci nie chcę.

Ale ja głupia jestem. Od jakiegoś czasu zbieralam ubrania z których powyrastaly dzieci. Tak samo zrobiłam remanent z moimi ciuchami i mojego M. Uzbieraly sie 2 duże worki takie na śmieci. Zadzwonilan do Mopsu z pytaniem czy chcą. Powiedzieli że tak więc wzięłam te 2 worki (naprawde nie były takie ciężkie ) i postanowiłam je zanieść. To tylko niecale 600 m od nas. Nie zdążyłam wyjść z domu i gdy schodzilam po schodach tak mi coś zaklulo w plecach ze nogi sie same ugiely. Nie umialam się podnieść. Pomógł mi M zaprowadził do łóżka no i leżę. Ból troche przeszedl. Oczywuscie Mnie ochrzanil. Bo mialam poczekać na dzieci to by pomogły. On niestety przez nogę ograniczony jest. Ale nie...ja chcialam sama...wrrrrrrr
 
Ja I tak jade na dopalaniu bo posiłki daja trzy a jak człowiek leży to się nudzi. Na dole mają M&S food I Coste więc mąż mi lata co chwile. Wogole jaka opcja żeby mieć sklep wewnątrz szpitala hahaha

O fajnie! U mnie w szpitalu jest tylko InMedio. Nie opłaca się tam wogóle kupować. Butelka 0,5 l wody mineralnej kosztuje 2,90 zł. A normalnie w sklepach średnio 1,50 zł. Ja już nie mogę patrzeć na to szpitalne żarcie :(. Coś okropnego. Jak nie suchy chleb z okropną wędliną i podwiędłym liściem sałaty, to twarożek z czymś, co ma być dżemem, ale nie wygląda. O obiadach nie wspomnę. Ale nie mam jakiegoś specjalnego apetytu. Zmuszę się do zjedzenia trzech szpitalnych posiłków, a w międzyczasie tylko jakieś jabłko, jogurt z ziarnami. I tyle.
Moja sytuacja bez zmian. Co jakiś czas łapią mnie pojedyncze skurcze. Najgorzej jest w nocy, bo częściej bolą. Idealna sytuacja by była, gdybym dotrwała w trójpaku do przyszłej soboty, czyli 19.09. Skończone pełne 36 tc. Dziś miałam kontrolne usg. Co parę dni sprawdzają mi objętość wód płodowych i przepływy. Dziś dodatkowo pomierzyli Maluchy. Jeden waży 2100, drugi 2500. Pytałam, czy taka dysproporcja nie jest niepokojąca. Lekarka mi powiedziała, że dopóki przepływy i wody płodowe są w normie, to jest to różnica dopuszczalna. I tak sobie leżakuję...
 
Eli z tym łóżkiem to jakas masakra hehe
U mnie z jedzeniem jest roznie, zalezy ktora jest zmiana w pracy. Czasem zapomna sobie wpisac ze jestem na diecie cukrzycowej i dostaje bialy chleb i wtedy ide na dol do bufetu po bulke z ziarnem... Najgorsze sa zupy, smakuja jak woda spod makaronu z dodtakiem warzyw tylko dodatek codziennie inny, chodz dzis byl nawet przyzwoity obiad, barszcz alla ukrainski a na drugie makaron ze serem i jablkami
 
Cóż za kreatywna myśl z tymi cegłówkami pod łóżkiem- z mojej wiedzy to w tych łóżkach dół da się podnieść.

Akat- fajne to menu. U nas pacjenci na turnusie dostają menu obiadowe z 2 propozycjami i sami decydują co chcą. No i śniadania wyglądają lepiej niż w szpitalu. Ale ja pracuje w prywatnej placówce.

A u nas w wojewódzkim w moim mieście to i fryzjer w szpitalu jest także wszystko się zmienia
 
a ja wlasnie zdałam sobie sprawe z tego, ze ciagle jem :/ i dziwic sie ze waga rosnie w zastraszajacym tempie, tez jestescie ciagle głodne? :/

tak, tak, tak :) caly czas moge jesc :) Bylam w kinie, jak wyszlam to stał sobie food truck z belgijskimi frytkami :) oczywiscie nie moglam kolo niego przejsc obojetnie :)

Super babka! Od razu oszacowała na tyle Ci było więc jesteśmy mega zadowoleni. No ale teraz jeszcze musi zrobić operat i wywiad w spółdzielni, na rynku nieruchomości itd. We wtorek/środę będzie gotowa wycena. Jest szansa, że mieszkanie wyceni z lekkim hakiem żebyśmy mogli zejść z ceny :)
Mamy już wybrane i zarezerwowane nowe mieszkanie. Będzie do odbioru w II kwartale 2016. Chcemy szybko sprzedać to i dobrać kredyt żeby nam nie "uciekło" to nowe.

fajnie, ze wycena poszla po Waszej mysli :)

Czekam na wypis ;)

suuper :)


Dziewczyny, nie zdawalam sobie sprawy, ze mam tak opuchniete stopy :( oststanio chodzilam w sandałach i trampkach, a dzisiaj wlozylam baleriny. Wygodne jak kapciuszki kilka miesiecy temu byly te baleriny. Myslalam, ze do domu nie dojde...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczyny,
Ja tylko tak, u mnie zamieszanie z poplataniem nie mam czasu na nic bo czego bym sie nie złapała to schodzi mi 3x dluzej niz zwykle. Powinni ciezarnym przydzielac pomoce domowe w ostatnim trymestrze hehe :)
Jestem na etapie prasowania ciuszkow i w sumie to wyszlo ze na 56 mam bardzo malo ciuszkow. I przy tym całym ciuszkowym zamieszaniu nasuneło mi sie pytania. na codzien jak bedziecie ubierac dzieciaczki? np, body na dlugi rekaw i na to bawełniany pajacyk? to nei bedzie za lekko? :)?
 
Do góry