reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Dolga no nie żartuj, że dwa opakowania mogą być potrzebne. Ja mam jedno i myślałam że w zupełności wystarczy do szpitala. Później w domu będę kombinować chyba z nocnymi podpaskami Bo te ogromniaste podkłady to słabe do funkcjonowania nacodzień. Pewnie tyłek wygląda jak w pampersie a jednak będzie trzeba się z domu ruszyć chociażby do USC. Chyba nawet nie chcę o tym teraz myśleć ;p
 
reklama
so_happy z jednej strony chciałabym być już po a zd rugiej się zastanawiam czy jestem na to gotowa psychicznie :-) ale tak naprawdę kto tak na 100% jest (?) :-)
lilolo czekamy na wieści, ślub w Boże Narodzenie moim zdaniem bardzo klimatycznie :-)
sylwia.87 no koniecznie się spakuj :-) ja mam 14 kg na plusie i 80kg więc mamy podobnie ;-)
Akatsuki współczuję tej 8-ki i to w takim momencie!
paulka no to wytrzymajcie jeszcze troszeczkę...
xmamuska właśnie nie rób tu smaka bo ja jestem już sprawgniona sexu a u nas lipa narazie! nawet mam sny erotyczne :p
 
Hej, tych podkładów to ja zuzylam jedna paczke w szpitalu, druga oddalam kolezance, a potem używałam tych podpasek na noc, mysle ze jedna w zupelnosci wystarczy. W tych podkładach nie czulam sie komfortowo
( ciągle się przesuwaly i przeciekaly) :\
 
Ostatnia edycja:
Kurde dziewczyny od godziny boli mnie brzuch, wzięłam prysznic ciepły, bez zmian ... kontaktował am się z położną kazała wziąść nospe i poczekać jeszcze chwilkę jak nie puści to na szpital ... omg
 
Kurde dziewczyny od godziny boli mnie brzuch, wzięłam prysznic ciepły, bez zmian ... kontaktował am się z położną kazała wziąść nospe i poczekać jeszcze chwilkę jak nie puści to na szpital ... omg

Będzie dobrze oddychaj! Może to przez jakiś stres? Ja też najlepiej się nie czuje, pobolewa mnie podbrzusze ale to jeszcze nie to.. mamy ten sam termin, myślę że przejdzie. 3mam kciuki!
 
xmamuska wyluzuj, nie czas jeszcze. Może pogoda tak działa, ja też dziś cały dzień mam pobolewania dołem brzucha i oczywiście ucisk na krocze, że ledwo łaże.
 
Xmamuska ty zaprawiona w bojach to wiesz I czujesz na pewno czy to to czy nie to :) ja tam nie każe nóg zacisnąć bo sama bym sie chętnie rozpakowala ale muszę dorwać do CC ... daj znać ci tam się dzieje ; )))
Ja dzisiaj moja panne zaczęłam na serio odpieluchowywac. Na razie 2/4 w nocniku. Może zdarze przed Nelka żeby tylko jeden kuper przewijac.
 
Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy!
Xmama, może do no spy łyknij też magnez... I najlepiej poleżeć. Ciepły prysznic może nasilić skurcze - tak mi położna na bloku porodowym mówiła. Dlatego biorę chłodne.
 
Julisia, ciesz się, że bibułą pasemek nie zrobiła :D Ja miałam różowe :D

Tami, niestety tak się w życiu czasem układa... Przykro mi, 3 maj się dzielnie!

Paulka życzę dużo cierpliwości, już niedługo...
 
reklama
Dbdg gratuluję przeprowadzki. Co do pasa ja już mam jeden naszykowany ale po porodzie się zmierzę czy będzie dobry. I ja będę go nosić- fizjoterapeutka. A te majtki S były z canpolbabies przynajmniej w sklepie widziałam.

Przetrwałam u dentystki te 2h masakra jutro jeszcze plomba i koniec koszt leczenia na nfz 380 zł :( a poszłabym prywatnie to by było krócej i taniej. Ech mądry polak po szkodzie.

Czyli na ten rozstęp mięśnia prostego to nie zaszkodzi? To dobrze. Dzisiaj powiedziałam koleżance, że mam coś takiego, a ona do mnie: uuu, to już Ci tak zostanie... :baffled: To akurat najmniejsze zmartwienie teraz, ale ja lubię mieć wszystko poplanowane na zaś. :-D

A dlaczego na nfz musiałaś tyle zapłacić, bo chyba przegapiłam? :szok:Kanałowe?
Dbdg, fajnie że się odezwałaś.
Tych majtek faktycznie S nie widziałam, pewnie najprędzej w internecie znajdziesz. Ja kupiłam M a później gdzieś w środku opakowania patrzę a tam M/L... no nic. Najwyżej L będzie mi latał za jakimiś innymi albo agrafką sobie zmniejszę :D a co do tych podkładów poporodowych to one są chyba w jednym rozmiarze. Ja sobie kupiłam tej samej firmy co gacie.

No właśnie wszędzie na allegro widzę M/L, XL, ale widzę, że w smyku mają S/M. Canpol Babies, Majtki poporodowe, wielorazowe, siateczkowe, rozmiar S/M, 2 szt. za 9,49 zł - Canpol Sp. z o.o. - Świat niemowlaka - Smyk.com - to takie mają być?:zawstydzona/y:

Julisia ooo tak słodycz i głeboki oddech na nerwy najlepszy :) a córa niezły numer odwaliła i to jeszcze na oczach tatusia haha

dbdg noo bo juz myslałyśmy, że nam przepadłas :) kiedy masz wizyte, a moze jakies rozwarcie ci sie tak robi? mowisz o podkladach na łóżko? jesli tak to ja kupilam sobie takie spore 60x90, bo wolałabym, ze jak mi sie co sciagnie to zebym byla dobrze zabezpieczona

za to nie pamietam ile mialam przy poprzednim porodzie sztuk tych podkladów poprodowych podpasek, tzn nie wiem ile w szpitalu zużyłam i nie wiem czy wziac jedna paczke, czy moze dwie :/ chyba jedna moze byc mało, bo ich tam tylko 10 sztuk

Wizytę mam dopiero 24.09. Na razie staram się nie panikować bo przeszło. Wezmę sobie profilaktycznie magnez, bo lekarz mówił bym nospy nie brała. Jak się powtórzy to się skontaktuję z ginem.

Tak, na łóżko. To w takim razie też sobie kupię.:tak:


Kurde dziewczyny od godziny boli mnie brzuch, wzięłam prysznic ciepły, bez zmian ... kontaktował am się z położną kazała wziąść nospe i poczekać jeszcze chwilkę jak nie puści to na szpital ... omg

Troszkę jeszcze wcześnie na rodzenie. :tak:Kurcze Kochana, już rodziłaś... To są TE bóle?

W sklepie dzisiaj Pani w kasie zagaiła na kiedy mam termin. Odpowiedziałam, że za miesiąc, a ona do mnie: ale widzę brzuch już bardzo nisko, chyba się szybciej wykluje. :-D:baffled:

Trochę zaczynam panikować. :-D:szok:
 
Do góry