reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Xmamuska daj znac jak sie cos rozwinie :) mnie tez brzuch czesto pobolewa i kluje na dole... mysle by wreszcie torbe spakowac tak na wszelki wypadek... moze jutro lub w weekend...
 
reklama
xmamuska mnie akurat pomagają ciepłe kąpiele i to w sumie jedyny skuteczny sposób na złagodzenie skurczy u mnie...
Colly ja używałam podkładów w szpitalu i jeszcze w domu czasem na noc a tak to też chodziłam w tych nocnych bo wygodniej jednak...
 
jutro Igor wychodzi do domu , huraa!!!! :-)

za to nie pamietam ile mialam przy poprzednim porodzie sztuk tych podkladów poprodowych podpasek, tzn nie wiem ile w szpitalu zużyłam i nie wiem czy wziac jedna paczke, czy moze dwie :/ chyba jedna moze byc mało, bo ich tam tylko 10 sztuk

ja mialam 1 paczke i zuzylam 6szt potem juz uzywalam takich duzych podpasek, a po kilku dniach juz wkładki, ale po cc jest mniejsze krwawienie, nie wiem jak po sn

dzis byłam u mojej gin, rana ładnie zagojona, wszystko dobrze, zapowiedziała ze absolutnie koniec ciążami, jako ze mam nadciśnienie to tabletek anty nie moge brać tylko spirala, któraś miała?
 
Xmam, co to za zwrot akcji...? Ty idziesz rodzić Bejbe????

Aga, a za co zapłaciłaś 380zł?

Colly, ale mocne krwawienie jest przez 3-5 dób... Można się przemęczyć. Potem masz już normalne podpaski. Krwawi się 10-14 dni. Także szybko minie.
 
reklama
Krewetka,

Oj jak ja Ci zazdroszczę !!! Bardzo się cieszę :) nasz pierwszy wczesniaczek już będzie w domku [emoji170] [emoji171]

Xmam,

I jak tam sytuacja?

Dbdg,

Ty się trzymaj dzielnie i nie daj sie ;) mała ma wyjść po 38tc ;)

Ja sobie posiedzialam do południa U dziewczynek i nigdzie więcej nie pojechałam. Mam mega lenia. Potem prawie całe popołudnie spędziłam z Gucią na placu. A teraz już wykończona jestem.

Jutro mam sporo załatwiania. Więc zaraz kąpiel i spać.

Trzymajcie się babole ;)

Aha Akat,

Powodzenia w odpieluchowaniu :)

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Do góry