reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Doris 33 ja też mam shiza jak młoda choruje. Śpię z nią bo boje się a jak ma gorączkę to budzik nastawiam żeby kontrolować. Nie wiem jak to bedzie z dwiema juz się boje ze zeswiruje :)
 
reklama
So happy nie mam pojęcia dlaczego nikt mnie nie powiadomił :baffled: zapytałam Weronię kiedy zaczęła się źle czuć to powiedziała, że właściwie od rana. Jeszcze dziś zasnęła na lekcji! tak po prostu, na ławce :szok: nie wiem czy może dlatego, że już ją coś brało? teraz leży, słucha muzyki i śpiewa; a ja siedzę z boku i patrzę na nią jak walnięta, nawiedzona matka. A przynajmniej tak się czuję :eek: Ja też pewnie nie będę dziś spała :no:

isabela to chyba dobre wiadomości? bo to oznacza, że poród już tuż tuż :))

MłodaMama ja nie pomogę bo mi się poród sam nie zaczynał nigdy; może któraś bardziej doświadczona Dziewczyna się wypowie.
 
Ostatnia edycja:
Doris teraz panuje jakiś wirus. Synek przyniósł z przedszkola zarazil G. G znów zarazil wszystkich u siebie w domu, na szczęście mnie nie zlapalo. Takze dziewczyny uważajcie zeby jakiejś grypy zoladkowej nie złapać.
 
Mam mieć CC za 4 tyg i trochę się boje ..;/

MłodaMama ja też mam mieć cc za 4 tygodnie i na pytanie co zrobić jak coś się wcześniej zacznie dziać usłyszałam, że mam przyjechać, powiedzieć jak się nazywam i że mam kwalifikację do cc. Jeśli źle się czujesz i myślisz, że to może być już poród to zadzwoń do swojego lekarza albo jedź na IP.
 
Lilolo super wieści, juz bedzie coraz lepiej, niedlugo dziewczynki przybiora i pojdziecie do domku :)

isabela no to chyba lada mement i sie wyklujecie :)

doris zdrówka dla córeczki :)

a ja dzisiaj robilam sobie badanie krwi i moczu i szcezrze mowiac to jeszcze w tej ciazy nie mialam tak dobrych wyników hehe, hemoglobine mam juz 12, a to chyba dzieki temu chellaferr, ale zauwazylam, ze ten zwykly nie działal dopiero forte tak podniosl wynik
 
reklama
Do góry