reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Aga - ja mam taką sklerozę, że szok, ale na szczęście ja już od kilka lat lubię sobie wszystko zapisywać, oprócz tego co mam do zrobienia czy kupienia również prowadzę krótki dzienniczek z informacjami co robiłam danego dnia. Śmiać mi się chciało wczoraj jak brałam prysznic i tak już po wszystkich zabiegach leje się ta woda na mnie i leje i normalnie przez chwilę się zastanawiałam jak ją wyłączyć patrząc się na kurek od wody , hehehe, no masakra :-D

Dbdg - ja też mam lęki jeśli chodzi o macierzyństwo, w towarzystwie zawsze byłam osobą, która nie chciała słuchać o dzieciach i w ich towarzystwie zawsze , a nawet do tej pory, czułam i czuję się niezręcznie. Oj będą ciężkie początki podejrzewam :baffled:

So happy - uuuuła, ale bym zjadła takie ciacho, aż mnie ściska :-)

Już kiedyś pisałam, że regularnie mi leci krew z nosa kilka razy w tyg, teraz już codziennie, super. Noc taka sobie, wieczorem mnie mąż wnerwił i większość nocy dół mnie bolał :baffled: On słyszał, że jęczę to mnie przytulał, miział i pytał się czy wszystko ok, chyba się trochę wystraszył :-p Co ciekawe, robotników jeszcze nie ma, kuźwa zamiast codziennie o tej samej przyjeżdżać to zawsze jest z innej parafii, ehh. Dzisiaj razem idziemy na wizytę oglądać bobaska więc mam nadzieję, że tam chociaż coś miłego mnie czeka. Pogoda taka jest dla mnie ulgą więc niech trwa :-)
Pozdrawiam Was mamuśki ;-)
 
Ostatnia edycja:
Julisia uf uf uf oddychaj spokojnie, wybij mu to z głowy i po problemie, faceci czasami maja dziwne myslenie

Akat Twoj tez niezły hehe, ale przemówiłas mu i bardzo dobrze wyszlo :)

Mroowkaa a tak sie zastanawiam, bo ja jak zostawialam malego na te wlasnie 2 godzinki to tez bylo zle, a jak juz zostawialam na coraz dluzej to bylo coraz lepiej, wiec moze powoli zostawiajcie ją na 4 godiznki np, ona musi sie przywyczaic, a panie chyba potrafia ja troszeczke zagadac, moj synek tez tylko ze mna siedzial, ale jakos poszlo, napewno wyjdzie to na dobre i jej i wam :) trzymam kciuki, daj znac jak dzisiaj poszlo. A Filipek spory chlopak, moze juz nie bedzie tak rósł

ladyk oooo to czekam na wiesci, moze juz cos sie wykluje, a swoja droga to wspolczuje siedzenia na tej sali porodowej i te oczekiwanie.. a skurcze są mocne tzn czy mocno je odczuwasz?

xmamuska sporo z nas jeszcze nie mialo robionego gbs albo nie ma wyniku, wiec nie boj żaby, a Colly chyba tez ma dodatni
 
Dzień dobry!


ale mnie mąż zdenerwował wrrry od rana chodzę wściekła. po prostu rozbraja mnie jego podejście. Wczoraj w nocy wrócił z delegacji która to miała być ostania przed porodem, co wielokrotnie podkreślał. Ale oczywiscie już wymyślił że w przyszłym tygodniu też musi leciec na 2-3 dni! nic nie pomyśli o tym że ja już w zaawansowanej ciąży i już naprawdę wszystko może się wydarzyć, nie wspominając o mnie jest jeszcze dwójka przedszkolaków którą w tym czasie ktoś się musi zająć. Jesteśmy tutaj sami, znajomi wiadomo normalnie pracują, a rodzica mieszka dalej.Moi rodzice żeby dojechać do Wrocławia potrzebują min 1,5h pomijając fakt ze do połowy przyzłego tyodnia są jeszcze na urlopie. nIe wiem jak on sobie to wyoraża - zaczynam rodzić i co? mówię małemu czekaj odbiorę dziewczynki z przedszkola, babcia przyjedzie to dopiero możesz dalej się pchać czy zostawiam dzieci tatuś przyjedzie za 3 dni to Was odbierze? I jeszcze nie rozumie o co ja mam focha przecież mogłam m powedzieć!!!

Julisia, mój też miał podobną akcję ostatnio, ale przy podwyższonej tonacji mojego głosu (jak się irytuję i krzyczę, to po chwili brzmi to jak pisk) wybiłam mu "samotne" i dłuższe wyjazdy do końca roku.

Julisia - witaj w moim swiecie :p

To i mój :-D

Ja po przygodzie z muchami mam już wszędzie moskietery,żadnej luk i żadnego nieproszonego gościa w domu :tak:

Ja też w ciąży usuwałam kamień z zębów,to był mój pierwszy raz :-) nie było takie straszne,ale i kamień miałam mały że lekarz w szoku że paliłam papierochy kawy tyle piłam i taki mały kamień no i 1 raz w życiu ściągany 32 lata :tak:

Heh, Xmam, ja na moją 30-stkę też pierwszy raz robiłam :p Wymienione przez Ciebie używki nie są mi obce i dentystka też była zdziwiona :D GBS mam dopiero za tydzień.

Ladyk- POWODZENIA! &&& za Ciebie i Chłopaków :)
 
Doris - kurcze...myślałam,że w kanale rodnym ta bakteria żyje i tylko przy sn się nią zaraża....to może zrobię sobie to badanie za jakiś czas tak dla samej siebie...
Eli no właśnie słyszałam,że wynik jest aktualny przez 3 tygodnie. Ale podobno jak trafia się do szpitala bez niego, bo poród się zacznie wcześniej, to podają antybiotyk jakoś i jest ok.
Blair - no tak zdecydował, stwierdził,że skoro idę na planowe cc to gbs jest niepotrzebny, ja się tam nie znam więc mu uwierzyłam
Doris, Dreamgirl - oby było tak jak piszecie,że mała nie będzie chciałastamtąd wychodzić, pocieszyłyście mnie :) Z resztą Pani w żłobku powiedziała dziś mężowi,że mają tam "cieższe przypadki" niż Ola,że nie jest z nią aż tak źle i że poroadzi sobie, tylko trzeba przeczekać.
LAdyk - powodzenia! Czekam na Twoje wieści o postępach!
dolga - wiesz, ja nie mam doświadczenia...panie mówią,żeby zostawiać ją na taki krótki czas, a na pewno trzeba odebrać ją przed leżakowaniem...więc się stosuję do ich zaleceń...
 
xmam, ja i so happy też dodatni. Biorę antybiotyk przez 7 dni.

Ladyk, mam nadzieję że coś się ruszy i szybko pójdzie ;] powodzenia!

A co do tych komarów to ja niewiele ich widziałam ale pogryziona cała jestem. masakra.

Mój L teraz będzie pracował 10h dziennie + soboty. bosko normalnie. z jednej strony fajnie bo kasa wpadnie no ale czemu akurat teraz? Mam nadzieję, że jak przyjdzie co do czego to się urwie i szybko będzie w domu.
 
Witam Was
Ja mam kiepski nastroj, poklocilam sie wczoraj z mezem i tak mnie to gnebi ze dzis dostałam skurczy z bolami, na szczescie uspokoilo sie to gdy sobie usadlam baaaa rozwalilamm sie na łóżku.

Jakos nie mam weny do niczego, podczytuje was co jakis czas, ale nie moge sie skupic na tym.

Dziewczyny czy byl juz poruszany temat butelek antykolkowych? jakie palecacie, jadkie kupilyscie? nie moge sie zdecydowac. Z Jula uzywałam tomee tipee ale kolki i tak były wiec chicalabym wyprobowac jakies inne butelki. :)
 
reklama
Dream dokładnie tak jak pisała Lady to od tego leku, uprzedzali, ale jestem dzielna. Oby do 17 przyjedzie Tosia z moimi rodzicami :-)

O 21 powinien Byc mąż i już mi lepiej trochę
 
Ostatnia edycja:
Do góry