reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Witajcie dziewczyny,

Miałam się nie udzielać, ale jakoś tak podświadomie i tak Was czytam codziennie po trzy razy i kontroluje stan rozpakowywania :tak: Mam nadzieję, że się nie gniewacie :-)

Gratuluje wszystkim rozpakowanym :tak: Życzę żebyście jak najszybciej byli już razem w domu :tak:

Jak trwoga to do Boga jak to mówią. A gdzie pójdzie ciężarna jak nie do drugiej ciężarnej o radę.. mimo, że to moje drugie dziecko, ale z pierwszym tak nie miałam. Powiedzcie mi od tygodnia co jakiś czas boli (a właściwie szczypie) mnie brzuch w dole... Do tego dziś od rana doszły takie bóle okresowe.. Jak myślicie wszczynać "panikę" (o ile o "panice" może być mowa, bo to już 36 tydzień) czy to normalna normalka ;-) EDIT: skurczybyki od rana w ilosciu sztuk 6..? Albo psychika podświadomie, bo mój W na szkoleniu 400 km od domu... :-D

Miłego dnia kobiety :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka.

jak którejs jest za goraco to zapraszam to Gdanska :) byla burza w nocy, teraz zimno i troche kropi :(
Bylma na zakupach, m in. w sklepie rybnym i tak mnie nalecialo na sledzie ze szok, od razu jak weszlam do domu to spałaszowalam :)

Dolga pytalas o przedszkolaki. Z moim synkiem do tej pory nie mialam problemow, ze nie chcial zostawac, czy plakal, no ale wiadomo, ze nowe miejsce itd wiec moglo byc inaczej. No ale na szczescie nie bylo :) odebralam go po 14, Pani powiedziala, ze wszytsko super, ze jest szybki chlopak (nie nowosc dla mnie hihih) i ze wszystko piewrszy robi, ale niestety jak byla drzemka to nie zasnal, ale o tyle dobrze ze grzecznie lezal :) zobaczymy jak bedzie dzisiaj.
Co do badan to ja mocz i morfologie robilam co 2 m-ce, oststanie robilam w 33 tc i juz do poordu lekarz powiedzial, ze nie bede nic robila. No ale nie wiem, moze w kazdym szpitalu jest inaczej.

Wirginia och taka tesciowa to nie na moje nerwy. Chyba nie potrafilabym mieszkac z tesciowa, no wiadomo, ze jakby mnie sytuacja do tego zmusila to co innego, ale poki co to nie wyobrazam sobie tego.
Wiem, ze takie rady to czasem mozna sobie wsadzic, ale ja na Twoim miejscu nic a nic bym sie Nią nie przejmowala, co sobie mysli o Tobie i w ogole. Bo jak ma zly stosunek do Ciebie to Ty nawet jakbys nie wiadomo jak sie starala to i tak jej nie dogodzisz.

Krewetka super, ze u Igorka jest coraz lepiej :)

Akatsuki pochwal sie dopieszczonym domkiem :)

Ladyk wspoczuje Twojej przyjaciolce :(

Dream slicznie Roza wygladala :)

Doris fajnie, ze z Aleksym wszystko w porzadku :)

Malinka noo to pewnie ulzylo ci bardzo, ze przeprowadzka tuz tuz :)


Ja za pol godzinki jade na ktg.
Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
Sysia jeszcze jakby byly gotowe te rolady a to sama musialam je robic a i zamrazalki nie mam w domu... : / trzymam kciukasy za wizyte :)

Buba oby jak naszybciej cos zrobili z tym oszustem, bo tak to byc nie moze, ze uczciwych ludzi sie oszukuje

krewetka super ze Igorek juz zaczyna przybierac na wadze :)

Mi znowu zaczyna twardniec brzuch.....

Ladyk a jak tam dzisiaj u ciebie?
 
Dzięks dziewczynki za wsparcie :* mam nadzieję że go dorwą!

Lilio- jak królewny??

Krewetka- jak książe?

Lady- co u Ciebie?

Dbdg- współczuję remonto-przeprowadzki ale chwila momencik i będzie cudnie!
 
Hej Dziewczyny! Mnie rano przenieśli z powrotem na patologię ciąży. Do 20:00 mam kroplówkę, czyli będą jej 2 pełne doby. Wciąż antybiotyk, dopóki CRP nie spadnie. Później mam mieć zrobione USG. Ordynator na obchodzie powiedział, że leżymy i czekamy. Oni zrobili wszystko co w ich mocy, żeby przygotować Maluchy na przedwczesny poród. W porannym ktg wyszly 3 nieregularne skurcze, ale ich jakoś specjalnie nie odczułam. Położna powiedziała, że to raczej przepowiadające. Zaraz doczytam co tam u Was słychać. :-)
O przyjaciółkę się martwię. Nie przeżyłam nigdy poronienia, więc mogę się tylko domyślać jako kobieta i matka, jak może się czuć. To silna babeczka, ma wokół siebie bliskich, którzy ją mocno wspierają. Wierzę, że się podniesie.
 
Lady super ze wszystko ok u ciebie ze akcja zahamowania trzymam kciuki oby jak najdłużej

Mnie ogarnęła niemoc ;( jakoś mi tak słabo i niedobrze ;( oczy same mi się zamykają nie wiem czy chce zygnać sobie czy jaki grom ;/
Muszę wychodzić po dzieci a nie dam rady ruszyć się z fotela
 
yustyna zamierzam rodzić na lwowskiej, ale koleżanka też się tam wybierała i nie było miejsc... więc jeśli mnie nie przyjmą to na Chopina, bo tam pracuje mój gin... ale marne szanse, że na niego trafię, bo chłopak ma egzamin specjalizacyjny 03.10.... chyba że będzie już po :)
Z tymi nogami to ja właśnie mam raczej lekką wersję, dlatego trudno mi cokolwiek doradzić... medytacje i relaks jakoś do mnie nie przemawiają... jedyne co to jak miałam nasilenia to oznaczało, że mi żelazo spada...
 
reklama
Czesc!

Z godzine z przerwsmi pisalam i oczywiscie w finale mi nie zapisal sie post. Takze wybaczcie ale tylko pokrotce co pamietam.

Dbdg z ta siara to mialam ubrudzony biustonosz od srodka. Leciec mi nie leci ciurkiem ale jak przycisne to sie zbiera.

Malinka ale fajnie ze juz widzisz swiatelko w tunelu zwane przeprowadzka :)

Buba super, nie pozwól zeby kolesiowi oszustoei uszlo na sucho. Powodzenia.

Stysia powodzenia na wizycie.


Wirginia to ty masz taka z****na tesciowa? Zaprosila gosci niech sama stoi przy garach. Wspolczuje.

Więcej grzechow nie pamietsm ;)

Fatalny mam dzisiaj nastrój, taki z typu "bez kija nie podchodz". Mąż mnie juz wkurzył, sklep gdzie zamawialam łóżeczko "dostepne od reki" tez. A najbardziej to mnie wkurzają montujacy kuchnie, juz wczoraj zaczęli a jest coraz gorzej. Cały czas tylko slysze "tak się nie da". To po co kuzwa robilismy projekt i na niego podpidywalismy umowę zeby teraz przy montazu okazalo sie ze polowy z tych rzeczy się nie da i oni sobie robia po swojemu? !? Cos mnie trafi dzisiaj a ja kogoś. Aaaaaaa!
 
Do góry