reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Dzień dobry :)
Hania dała nam pospać do 10! Mój śpioszek ukochany :)

Mrówka, ja bym na policję zadzwoniła! Nienawidzę takiego zachowania...

Buba, dziś już niedziela ;) Szczęśliwa musisz być skoro dni mylisz :D Zazdroszczę Ci tego raju za miastem!
Annie oj zgadzam się, tracę tu poczucie czasu a z racji że wracamy jutro to mi się dni pomyliły ;)
Blair - właśnie dziś jest ten dzień raz na 10 lat ;-)
AnnieTess - w końcu nerwy mi puściły i zadzwoniłam. W nocy byłam sama z malutkim dzieckiem,więc nie bardzo nawet miałam jak tam iść i się wygadywać z nimi...zwłaszcza,że tam biba suto zakrapiana, chamstwo, przekleństwa i nie wiadomo czego się spodziewać... Niby normalni ludzie a zachowują się jak zwierzęta. Mi by nie przyszło do głowy,żeby np o 1.00 w nocy puścić w bloku muzę na ful i drzeć ryja ile fabryka dała udając,że jest się na świecie samemu. W końcu stwierdziłam,że skoro oni mają wszystkich w dupie, to ja ich też i zadzwoniłam. Po interwencji natychmiast nastąpiła błoga cisza ;-)
Pozabijałabym tępym narzędziem!!! Słusznie zrobiłaś, rozumiem delikatny melanż ale balet na cały blok...przeginka!!!!
Heloł :)
U nas w Gdańsku dzisiaj znośnie, niby ciepło ale całkowicie bez słońca i lekki wiaterek - da się znieść. Jutro ciut chłodniej, ale już ze słoneczkiem. Na pogodę narzekać nie mogę już, bo jest do wytrzymania.
Byliśmy dzisiaj w restauracji - Krew i wino, Pieterwas w Gdyni :) Jedzonko trzeba przyznać bardzo przyzwoite :)
Maran, normalnie extra, że tak krótko u Was trzymają... Ja będę siedziała minimum 3 doby, tak jak Chybra... I to jak urodzę przed 12, po 12 to penie 4 doby. Może dlatego, że tu nie ma położnych które przychodzą do domu, dolga... Na zdjęcie szwów jedzie się do szpitala. Smutne... ale chyba już przywykłam do tej myśli, że będę te kilka dni w szpitalu. I jak czytam u kate.. też tak jest. Ciekawe czemu w Gdańsku tak długo trzeba leżeć. :-(
Jak patrzę na pogodę, to do środy nie ma deszczu w ogóle, może się coś zmieni jeszcze. Bo przydałby się, nie ukrywam.
Zamierzam poprać ciuszki dla Olka jutro, jak powysychają to poprasować, poukładać i zostawić aby czekały na małego. Wszystko chcę mieć gotowe już, odczuwam również silną chęć do sprzątania :D Też tak macie?
Ja w odróżnieniu od ???? lubię ścierać kurze, a nie przepadam za odkurzaniem :) Hahaha, dla każdego coś innego :)
Akatsuki, ciekawa jestem jak wygląda w rzeczywistości taki Babyshower :) Opisz, jak będzie już po :) No i fajnie, że macie nowego króliczka, małe zwierzaczki są super :)
Doris współczuję... ja nie spałam dzisiaj od 3-4 w nocy, ale to trochę z paniki... bo w ogóle to wydarzyło się wieczorem coś dziwnego.
Podczas prysznica i podmywania się coś mi wyleciało STAMTĄD. Białe i twardawe, taka... kulka a potem jeszcze wałeczek. I normalnie dostałam małego ataku paniki, zwłaszcza, że chciałam sprawdzić czy coś jeszcze jest w środku i natrafiłam palcem na pessar, który był MEGA BLISKO, dosłownie 1 cm od wejścia. Widocznie coś się przekrzywiło, długo prasowałam, byłam kilka razy na spacerze i pewnie jakiś śluz który się zbierał od dłuższego czasu przez ten pessar się skumulował w jakimś trudno dostępnym miejscu i jak się ta szyjka tak przesunęła, że to wyleciało. Ale aż mi się słabo pod prysznicem zrobiło. Ehhh....
Mrówka - dobrze, że zadzwoniłaś, ja pewnie też bym zadzwoniła. Trzeba miec umiar, a niektórzy jak zwiierzęta się zachowują, co prawda to prawda...

Dream - musiałaś się nieźle wystraszyć... Ja też miałam w zeszłym tygodniu akcję pod prysznicem....

U nas dziś goście znowu byli ibimprezka od rana R wszystko ogarnął a ja w hamaczku leżałam tak to można imprezować ;)

A na dworzu normalnie zimno... Siedzę w bluzie :( czuć zbliżającą się jesieñ....

Mój 9 letni syn zrobił mi - sam polutował, poprzycinał i poskręcał oświetlenie do szafy :) kochany chłopak, dobrze że tata i dziadek uczą go praktycznych i rzeczy.

Spadam spać.

Dobrej nocki!
 
Czekam do 23 jak M wróci z roboty i jak nie minie to pojade na izbe przyjęć oblukac o co chodzi. Nigdy tak nie miałam. Narazie leżę i oddycham.
Pewnie jak pisze happy to przemeczenie a przynajmniej tak to tłumacze.
 
Hej!

doris ja też uwielbiam odkurzać, za to myc podłóg nienawidzę.

maran, doris, mrówka, katjana współczuje nieprzespanej nocy :-(


Mnie dzisiaj nad ranem zerwał skurcz w łydce, do teraz chodzić nie mogę. Poza tym noc przespana, nie ma to jak swoje łóżko :-) niestety córka wraz z przyjazdem do domu wróciła do starych nawyków i dzisiaj wstała o 6 :szok:

mnie skurcze w lydkach budziły co dwie godziny ;/ kurna no przedsmak porodu normalnie :/
 
Buba gdzie jest tak zimno, pod Garwolinem? Jesień? No co Ty, przyjedz do Warszawy :-D tu są tropiki. Powietrze ciężkie, nie ma czym oddychać i żadnego ochłodzenia. A z syna możesz być dumna, teraz to rzadkość. Mam nadzieję, że V też będzie tak wychowywał Aleksa.

Dream fajny wypad. A z tym pesarem to tak ma być? Tak nisko?

Sysia fajny dzień mieliście.

So happy gofry!!!! Mmmm!!!!!

Kamila jeśli nie przejdzie i pojedziesz na IP to koniecznie daj znać. Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.

Ja się dziś spracowałam jak głupia, bez opamiętania ale jak już serce przestało walić to wpadłam w taki wir jak zwykle przed ciążą. Tylko oczywiscie teraz robiłam wszystko 3 razy wolniej :-D idę jeszcze dziewczynkom pościel zmienić bo tego nie zdążyłam a teraz po kolacji musiałam choć na chwilę się położyć. Nogi min d..ę włażą...
 
Kochane, chciałam się tylko pochwalić,że randka z okazji piątej rocznicy udana :-)
chryzantemy złociste.jpg
 

Załączniki

  • chryzantemy złociste.jpg
    chryzantemy złociste.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 106
Hejka,

ja zamiast odpoczywac jak synka nie ma w domu to bardziej zmeczona jestem :) ale chcemy z mezem wykorzystac to i troche zalatwiamy to co z dzieckiem ciezko idzie, a troche randkujemy :) wczoraj wieczorem wybralismy sie nad morze do Sopotu do kajpki na plazy, wiec bylo super, maz wypil drinka, a ja zjadlam pyszny deser :) a dzisiaj po sniadanku troche musielismy pojezdzic pozalatwiac, a pozniej na obiad do knajpki i jak wrocilismy po 16 to bylam padnieta.

Co do bezcennych nocy to niestety wiem cos o tym, ale na szcsecie kilka ostatnich spalam bardzo dobrze, mam nadzieje, ze nie zapesze :)

Pisalyscie tez o znieczuleniu, to faktycznie moze byc tak , ze w jakims przypadku nie zadzialala tak jak powinno. Moja jedna kolezanka miala tak, ze znieczulenie zadzialalo na polowie ciala tylko, wiec słabo.

Dreamgirl w szpitalu na Zaspie po porodzie sn trzymaja 2 dni, po cesrace 3 dni. Ja lezalam 4 dni, ale to dlatego, ze czekalam az synkowi zrobia echo serca.

Widze, ze juz duzo dziewczyn bierze sie za pakowanie toreb. Ja juz wlasciwie pokupowalam i pozamawialam potrzebne rzeczy,reszte powinnam jutro odebrac, wiec tez powoli sie za to wezme. Pozostalo jeszcze popranie i poprasowanie rzeczy dla malego plus upranie/odsiwezenie gondoli i fotelika.

Dobranoc :)

20150815_204026.jpg
 

Załączniki

  • 20150815_204026.jpg
    20150815_204026.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 81
Ostatnia edycja:
reklama
Witam porannie:)

kamila daj znać co tam u Ciebie,mam nadzieję,że czujesz się już okej.

Buba fajnie,że Fran Ci pomaga:) takie praktyczne zajęcia bardzo rozwijają i mogą mu się przydać w przyszłości.

Doris ja też wczoraj ogarnęłam bardzo dużo i wieczorem padłam..chyba włączyło mi się wicie gniazda.

Mrówka super,że rocznica udana:) warto celebrować takie wydarzenia :)

kasik4 ja też muszę odświeżyć wózek,chyba zacznę go wietrzyć w nocy na balkonie.

U Nas przyjemnie chłodno,pochmurno.Mam nadzieje,że tak zostanie,coś się należy po tych męczących upałach:D jadę dzisiaj na 5 zajęcia do szkoły rodzenia,mają być o połogu.
Miłego dnia:)
 
Do góry