reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Dziewczyny to ja Was chyba zaskoczę, bo dowiedzieliśmy się o mojej ciąży w 4 mies, gdy już poczułam, że mi twardnieje podbrzusze i właśnie zaczęłam wyczuwać dziwne ruchy w środku, czyli dzidziusia :-p Nie czułam się jakoś inaczej niż zwykle, czyli humory i zachcianki miałam jak zawsze i zmęczenie tylko było większe, ale myślałam, że to przez przemęczenie i porę roku, poza tym z okresem zawsze miałam problem i często tak miałam, że spóźniał mi się od 3 do 6 miesięcy. Jedyne czego się bałam to to czy aby przez ten czas co nie wiedziałam, nie robiłam lub nie jadłam czegoś co mogłoby bobasowi zaszkodzić. Wierzcie mi, że do pierwszego usg byłam kłębkiem nerwów, ale jak już się dowiedziałam, że wszystko ok to dopiero mi ulżyło i mogłam się zacząć na spokojnie cieszyć :-)

Jeśli chodzi o wózek to na prawdę fajne sprzęty tu przeglądacie, mi na szczęście ten wydatek odejdzie, bo mój brat się zaoferował z dziewczyną, ciekawe co wymyślą.

Od wczoraj tak jak wcześniej pisałam skrupulatnie staram się stworzyć listę zakupów i zajrzałam tez na allegro i w sumie mam 3 aukcje, które są moimi faworytami. Na jednej są ubranka w rozm 56-62 za 240 zł i w tym jest 26 ubranek i do tego rękawiczki, czapeczki i śpiworek. Na drugiej jest 36 elementów w rozm 62-86 za 130 zł. I jest jeszcze jedna, która zawiera od cholery kosmetyków dla mamy i dzidziusia do szpitala i po szpitalu, jest tam 22 elementów za 200 zł i jest tam wszystko w sumie co ja sobie wypisałam na liście. Na prawdę się nad nimi poważnie zastanawiam zamiast łazić po sklepach i pojedynczo kupować. Jak myślicie?
No to późno się dowiedzialas ale w sumie jak miałaś takie wahniecia w mies to nic dziwnego. Ja od razu wiedziałam jak miała zacząć mi się mies i była inna niż zwykle. A ciuszki fajnie jest kupować hurtem bo taniej ale ja wolę pojedynczo bo mam takie jak chce
 
reklama
czy krztusiec to whooping cough? Bo jak tak to jestem zapisana i na to i na flu jab.

Tak krztusiec to whooping cough - czyli jednak sie szczepisz? Ja poczekam az dzidzia bedzie miala 2 miesiace. A na grype po co sie szczepisz? :nerd: Mi polozne mowily ze nawet mi tego nie proponuja bo nie ma sensu bo to nie 'zimowa' ciaza. A poza tym ty juz na samej koncowce przeciez?
 
hej :)
o ja cieee ale macie Kobiety tempo!
Dziś Zuzia zrobiła mi przed 7 pobudkę w stylu "cześć mamoooo! ja już nie śpię, a ty?" i kręcenie z jednej na drugą i prostowanie nóżek i wypinanie pupy :p no i mama nie pospała więcej :p
Ja miałam mega zalatane dni, włączył mi się syndrom wicia gniazda i w pon szalałam ze ścierą :p do tego w końcu dziś z G złożyliśmy wnioski o zmiany lokatorskie w naszym nowym mieszkaniu, ale pracy było przy tym, gdzie jakie gniazdko, włącznik, jak łazienkę ustawić a jak kuchnię, gdzie ściany, jakiej długości i grubości. Dziś jeszcze kupiłam pralkę do mieszkania które Rodzice wynajmują i byłam w pracy na chwilę, zawieźć zwolnienie.
I wczoraj pozbyłam się iphona :D już nowe cacuszko mam zamówione, ale będzie dopiero chyba w pon albo wt :( trzeba ćwiczyć cierpliwość :p

widziałam że pisałyście o wózkach spacerówkach, ja na razie o tych lżejszych nie myślę, bo starałam się wybierać wózek wielofunkcyjny który będzie miał fajną spacerówkę, żeby nią trochę pojeździć.


Dziewczyny,która z Was załatwiała sobie zaświadczenie od psychiatry żeby mieć wskazania do cc? Przepraszam,że tak otwarcie pytam, jeśli nie chcecie pisać to proszę o priv! plisss
Ja mam takie zaświadczenie :)

Dziewczyny to ja Was chyba zaskoczę, bo dowiedzieliśmy się o mojej ciąży w 4 mies, gdy już poczułam, że mi twardnieje podbrzusze i właśnie zaczęłam wyczuwać dziwne ruchy w środku, czyli dzidziusia :-p Nie czułam się jakoś inaczej niż zwykle, czyli humory i zachcianki miałam jak zawsze i zmęczenie tylko było większe, ale myślałam, że to przez przemęczenie i porę roku, poza tym z okresem zawsze miałam problem i często tak miałam, że spóźniał mi się od 3 do 6 miesięcy. Jedyne czego się bałam to to czy aby przez ten czas co nie wiedziałam, nie robiłam lub nie jadłam czegoś co mogłoby bobasowi zaszkodzić. Wierzcie mi, że do pierwszego usg byłam kłębkiem nerwów, ale jak już się dowiedziałam, że wszystko ok to dopiero mi ulżyło i mogłam się zacząć na spokojnie cieszyć :-)

Jeśli chodzi o wózek to na prawdę fajne sprzęty tu przeglądacie, mi na szczęście ten wydatek odejdzie, bo mój brat się zaoferował z dziewczyną, ciekawe co wymyślą.

Od wczoraj tak jak wcześniej pisałam skrupulatnie staram się stworzyć listę zakupów i zajrzałam tez na allegro i w sumie mam 3 aukcje, które są moimi faworytami. Na jednej są ubranka w rozm 56-62 za 240 zł i w tym jest 26 ubranek i do tego rękawiczki, czapeczki i śpiworek. Na drugiej jest 36 elementów w rozm 62-86 za 130 zł. I jest jeszcze jedna, która zawiera od cholery kosmetyków dla mamy i dzidziusia do szpitala i po szpitalu, jest tam 22 elementów za 200 zł i jest tam wszystko w sumie co ja sobie wypisałam na liście. Na prawdę się nad nimi poważnie zastanawiam zamiast łazić po sklepach i pojedynczo kupować. Jak myślicie?
no to niezła niespodzianka! ja się o każdej ciąży dowiadywałam przed @ jak to lekarz stwierdził, że za bardzo się wsłu****ę w swoje ciało :p

Na przyszlosc to mi sie marzy spacerowka z Maclarena, jeszcze bez konkretnego modelu ale sadze ze mężowie tem BMW by się spodobal .
hehe to widzę że nasi Mężowie by się dogadali :p

Hihi to przecież amerykanki no cóż oni chyba nie są zbyt rozgarnięci :-)
:-D:-D:-D

Dziewczyny mam pytanie czy oglądałyście kiedyś taki program na tlc ciąża z zaskoczenia o mamach , które rodzą i nie wiedziały że są w ciąży . Myślicie ,że to możliwe żeby nie wiedzieć o ciąży ? Cały czas się zastanawiam czy to możliwe .
widziałam ten program i się zastanawiałam czy one są głupie czy ze mnie chcą zrobić głupią... rozumiem że można nie wiedziec do -4 miesiąca, ale do końca ciąży? bez przesady!

Czarny. Od zawsze wiedziałam, że chcę czarny wózek i nawet się nad kolorem nie zastanawiałam. :-)
a ja zawsze wiedziałam że jak wózek będę kupować to każdy tylko nie czarny :-D

Przeglądam właśnie gazetkę Lidla i od 17.08 ma być trochę rzeczy dla maluchów.
Tak na szybko to chyba ta bluza pluszowa może być spoko i się zastanawiam nad pościelą. Szału ze wzorami nie ma ale 39,99 za poszewkę na kołdrę i poduszkę to chyba jest dosyć tanio (100% bawełna). No ale do czego zmierzam. Będzie też za 24,99 odlew gipsowy brzucha lub zestaw do odlewu rączek lub nóżek. wydaje mi się, że to fajna sprawa. Któraś z Was robiła albo planuje robić?
ja myślałam o takim odlewie i np jako prezent dla dziadków :)
 
Doris no właśnie ja nie mam pojęcia jakie było to tętno. Ja w ogóle tego nie załapałam a mój L już nie pamięta ;/

Rozumiem. Jak rozmawiałam z lekarzem to powiedział, że lek, który ją biorę teraz na zwolnienie pracy serca może wpływać również na zwolnienie pracy serca synka :-( jutro dopytam u profesora.
 
hej laski. piszę ze spaceru. W szpitalu nam zeszło do 17:30. Nelka zdrowa, skan nie wykrył żadnych anomalii. Gigantem też nie jest bo waży 1900 g czyli bardzo dobra waga do wieku. Wód mam dość dużo ale mieści się w średniej. Mam także datę CC - 6 października haha dlaczego to takie śmieszne? Bo to urodziny mojego męża ; )
 
hej laski. piszę ze spaceru. W szpitalu nam zeszło do 17:30. Nelka zdrowa, skan nie wykrył żadnych anomalii. Gigantem też nie jest bo waży 1900 g czyli bardzo dobra waga do wieku. Wód mam dość dużo ale mieści się w średniej. Mam także datę CC - 6 października haha dlaczego to takie śmieszne? Bo to urodziny mojego męża ; )

Fajnie :-) ja też planuję cc na dzień urodzin V :-)
 
reklama
Akat - super wieści!!! Rany jak ja bym chciała na październik z września mi się przesunęło!!! Może da radę ? Bo remoncik ach remoncik w toku nadal...

Chybra- a to niespodziankę mieliście :) ale nie dziwne skoro miałaś tak niereguralne cykle. Co do ciuszków to te malutkie są zazwyczaj w super stanie a zaoszczędzi Ci bieganiny.

Dolga - Nell chodzi za mną i chodzi....

Doris - najważniejsze że wszystko ok i tego trzeba się trzymać. Maluch w brzuchu też upał źle może znosić i może stàd te wachnięcia?

Akat- super wieści! Rany może i mi z września na październik się przesunie bo remoncik trwa i trwa.....


Blair- ja wiję od marca i już wymiękam ;)

Miłego wieczorku!
 
Do góry