reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Akat,
Hehe masz CC dzień przede mna :) Super, że z Nelką ok!

Ja żałuję, że nie chcieli się zgodzić na cesarke 5.10 bo wtedy między moimi córkami było by równe 2.5roku różnicy :)


Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Akatsuki super że z Nelką wszystko dobrze :) u Zuzki też ostatnio było widać czuprynę :D

Buba u nas to dopiero początek, bo blok się dopiero buduje, na razie jest dziura w ziemi z fundamentami, odbiór- koniec przyszłego roku, wtedy będzie zabawa... teraz musieliśmy rysować wszystko na planie, co nie ułatwiało sprawy. Czekamy na zgodę na zmiany i wycenę, która pewnie powali na kolana...
a jak u Ciebie z tym remontem? widać koniec? :)
 
dbdg jest jeszcze jeden plus takich wózków: nie złapiemy gumy:-D.

Nie wiedzieć o ciąży do końca???:szok: trzeba być chyba niedorozwiniętym, albo nie wiedzieć skąd się biorą dzieci. Nie wyobrażam sobie:szok::szok::szok:.


Co racja to racja! :-D

Kurcze, ja też sobie nie wyobrażam by nie wiedzieć, że się jest w ciąży przez tyle czasu.
Mnie też się czasem spóźniały miesiączki, zresztą tuż przed zajściem w ciążę odstawiłam tabsy, więc się spodziewałam, że będą nieregularne, ale czułam, że coś jest nie tak i dzień po spodziewanym okresie już robiłam test...
Jeszcze na początku to jestem w stanie zrozumieć, można przechodzić bezobjawowo, ale jak już zaczyna się ruszać. Trudno to pomylić z czymś innym... :baffled: To chyba kwestia wyparcia albo niedorozwinięcia

Dziewczyny,która z Was załatwiała sobie zaświadczenie od psychiatry żeby mieć wskazania do cc? Przepraszam,że tak otwarcie pytam, jeśli nie chcecie pisać to proszę o priv! plisss

Ja sobie nie załatwiałam, ale bardzo bym chciała. Tylko nie wiem jak temat ugryźć... :eek:
Od wczoraj tak jak wcześniej pisałam skrupulatnie staram się stworzyć listę zakupów i zajrzałam tez na allegro i w sumie mam 3 aukcje, które są moimi faworytami. Na jednej są ubranka w rozm 56-62 za 240 zł i w tym jest 26 ubranek i do tego rękawiczki, czapeczki i śpiworek. Na drugiej jest 36 elementów w rozm 62-86 za 130 zł. I jest jeszcze jedna, która zawiera od cholery kosmetyków dla mamy i dzidziusia do szpitala i po szpitalu, jest tam 22 elementów za 200 zł i jest tam wszystko w sumie co ja sobie wypisałam na liście. Na prawdę się nad nimi poważnie zastanawiam zamiast łazić po sklepach i pojedynczo kupować. Jak myślicie?

Jeśli pasując Ci wszystkie rzeczy w pace to czemu nie... Czasem przeglądam na allegro te zestawy i jeszcze nigdy nie było tak by mi większość odpowiadała, więc chyba bym się nie zdecydowała. Ale jeśli Tobie odpowiadają to ja bym brała... :tak:
Pewnie wyjdzie taniej niż kupować wszystko oddzielnie. Ale jednak takie zakupy to mega wielka frajda, przynajmniej dla mnie. ;-)


hej laski. piszę ze spaceru. W szpitalu nam zeszło do 17:30. Nelka zdrowa, skan nie wykrył żadnych anomalii. Gigantem też nie jest bo waży 1900 g czyli bardzo dobra waga do wieku. Wód mam dość dużo ale mieści się w średniej. Mam także datę CC - 6 października haha dlaczego to takie śmieszne? Bo to urodziny mojego męża ; )

To super, że z Nelcia wszystko ok. :tak: Idealny prezent na urodziny będzie miał... :-)



Chyba wyjdzie na to, że będę miała najchudsze dziecko :baffled:



Blair, dlaczego tylko nie czarny? :-D
 
Blair - no koniec ma nastąpić za 1,5 miesiąca...ciekawe czy zdążą przed porodem....

Dziewczynki orientujecie siè jak to jest teraz z becikowym? Ponoć od dochodu zależne??
 
Ostatnia edycja:
dbdg- no właśnie też się zastanawiałam jak to ugryźć i przede wszystkim czy to kwestia jednej wizyty czy trzeba łazić na jakąś "terapię"czy coś. Blair mi wyjaśniła jak to było u niej,że udało się szybciutko :-) chcę się umówić prywatnie do lekarza,pogadać,może też się uda. Tylko mi gin dał namiary na lekarza do którego mogę iść w tej sprawie ;-) więc pewnie wiele pacjentek tak sobie posyłają w wiadomym celu.
 
Ja bym bardzo chciała urodzić w terminie czyli 05.10, pierworodny urodził się 10.05, więc daty były by fajne.

Buba nie mam pojęcia jak to z tym becikowym teraz, więc chętnie zaczerpnę informacji na ten temat.

Idę oglądać spadające gwiazdy, mam trochę marzeń, więc może choć jedno się spełni:-D.
 
dbdg bo czarny wozek zawsze mi sie kojarzyl jakbym dziecko w trumnie wozila.... jakies takie glupie skojarzenie, z reszta lubie kolory zwlaszcza jesli chodzi o dzieci ;)

Buba no to oby nie mieli obsuwy ;)

Akatsuki niestety niebo w warszawie nie sprzyja :( a chetnie bym zobaczyla
 
reklama
Akatsuki ooo super wyszło z ta data, no i ekstra że z Nelka wszystko dobrze


Buba już tu ostatnio pisalysmy, że becikowe ponad 1900 na osobę, a dokładnie poczytaj sobie gdzieś w necie, pewnie dochody będą brali pod uwagę z 2013 roku

Dbdg no nie wiem czy twój najmniejszy, bo i mój wybujaly nie jest, ale wagi dowiem się dopiero na początku września, więc jeszcze sobie poczekam
 
Ostatnia edycja:
Do góry