reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Domka dopiero zauwazyłam ze jestes z lubelskiego :) ja niedaleko bo podkarpacie:)) no ja nie mam szczescia do zakupow przez internet zawsze jakiegos bubla kupie;/:)
 
U nad dzisiaj jakies humorki od rana. Cyc nie, butelka nie, smok nie, na rekach tez nie. Teraz zasnela. Moze jak sie wyspi to humorek bedzie lepszy.

Mamy dzieci ze skaza jakie kupki robia wasze dzieci? Bo moja strasznie rzadkie i ze sluzem i nie wiem czy tak moze byc czy isc do lekarza.
 
No mi np za każdym razem na małym pokazuje inną temperaturę. Raz 36,6 a zaraz 39 potrafi pokazać. Na mnie jak patrzę raz jest 36,6 a drugi raz 36,7 to jest mała roznica. Ale małemu muszę dodatkowo elektronicznym termometrem sprawdzać nawet na instrukcji pisze ze u niemowląt może termometr pokazywać różna temperaturę
 
No nic kupie i sprawdze.
Martyna amoze on tak pokazuje bo moze dziecko szybko sie zagrzewa i wychładza??:confused:
Hmm no nic,juz i tak sie na niego napaliłam;-) a w razie co mam zwykły
 
Dziewczyny jesli dobrze kojarzę to któraś tu ściąga mleko i karmi z butli. Chce zacząć tez tak robic i miała bym pare pytań?
 
reklama
Domka12- mozliwe. Mały też raz się rusza podczas mierzenia a raz nie. Raz bliżej przystawiam termometr raz jest trochę dalej. Może to też ma jakieś znaczenie
 
Do góry