reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Któras pisała ze jej dziecko ma zatkany kanalik łzowy?

Moja tez to raczej ma,oko łzawi znowu to samo wiec albo katar bedzie albo zatkane,narazie masuje to łzy spływaja
 
reklama
Hej dziewczyny :) dopiero do was zagladam po intensywnym weekendzie, bo nie starczylo mi czasu na forum. W czerwcu mamy slub i chrzciny wiec zalatwiamy sporo rzeczy. M.in. jechalismy po sukienke dla mnie.

My juz dzis po kapieli, mala przy cycu, wiec was nadrabiam:)
 
Judy, obgryzania sobie nie wyobrazam, balabym sie ;) ja na spiocha nozyczkami obcinam.

Monia, Askar moja u babc tez robi awanture, a co najgorsze nie da im sie wziac na rece, chce byc tylko u mamy i taty. Nie wiem co jej sie stalo.

Izabela, gratuluje magistra! Brawo ;)

Karola? my od jakiegos czasu uzywamy katarek i polecam, rewelacja. Wczesniej fride uzywalismy to nic nie szlo odciagnac.

Domka ja mam nc150 i jestem w miare zadowolna temp malej pokazuje dobrze, ale jak sprawdzam temp wody to roznie pokazuje.

Dziewczyny zjadlam dzisiaj rano kanapke z jajkiem i popoludniu mala puscila baczka i smierdzial jajkami ;/ i pozniej zrobila kupke i byla ze sluzem, czy to znaczy ze jej to nie podpasowalo?
I martwia mnie jej kupy bo od dluzszego czasu maja zadzsza konsystencje i sa grutki. Karmie piersia. Temat kupy ciezka sprawa ;)

I prosze o pomoc bo mam straszny problem zeby hania w dzien zasnela ;( juz nie mam pomyslow i mocy na jej uspienie.

Ma ktoras z was jezyk niemowlat w pdf?
 
Judy to Askar tak karmiła. Ja też czasem ściągam.

Betti może być, że to po jajku ta kupa. Musisz obserwować. Ale jak jednorazowo ten śluz to chyba nic takiego. U nas jest cały czas :-(

Malucha zasypia u tatusia a ja wcinam kolacje i oglądam seriale :-) Po popołudniowej drzemce humorki przeszły i nawet ładnie jadła z cycusia. Po karmieniu chciałam ściągnąć to co nie dojadła a tam pusto :szok: Wyjadła do końca :tak:
 
witajcie dziewczyny Staś własnie zasnoł wiec wpadłam do was ale nie nadrobie :( miałam koszmarny dzien :(!

zaczne od tego ze jak ktoraś pamieta byłam w piatek na baaniu krwi z stasiem zpowodu tego powiekszonego wezła i zrobiłam dodatkowo rozmaz no i dzisiaj odbierałam te wynik, szłam z przyjacólka i jej małym na spacer i co ? wyniki mnie zalamały :( ogolnie brak anemi itp ale..
zwykłe badanie krwi:
WYNIK NORMA

NEUT% 6.70 30-70
LYMPH% 81.50 25-70
EO% 6.20 1-4

ROZMAZ
NEUT 10.00 17-60
LYMPH 82.00 20-70
EO 6.00 1-5
No byłam w szoku!!poszłam kawałek z przyjaciółka i oczywiscie sie nie opanowałam i na internet noo i sie popłakałam oczywscie zawróciłam i z małym do lekarki juz miejsc nie było:wściekła/y: ale mowie ze wyniki odebrałam i sa duze odchylenia to zobaczyła i mnie zapisała czekałam z małym 2 h ale był aniołkiem i nic nie płakał jak sie dostalam to lekarka mowi ze te lymph to pewnie z powodu jego atopowej skóry ale ze te neut to faktycznie niskie pytała a czy ma katar itp mowie ze czasem cos ma w nosku ale nie jest to katar to powiedziała ze to za mało. kazała isć za10 dni do szpitala zrobic to samo badanie i przyjsc jak wyjdzie podobnie to skonsultuje z hematologiem i mowi zebym sie nie martwiła bo on z ta skora ma takie problemy plus ostatnio problem z naczyniaczkiem i że reszta wyników ma super a zazwyczaj złe choroby ida w parze z anemia a mały nie goraczkuje, je ładnie, bawi sie wiec nie mozna panikować bo dzieci czasem maja takie wyniki bez konkretnej przyczyny np po szczypionkach oczywiscie o szczepieniu ktore miał miec nie ma mowy teraz.

powiem wam ze trochce mi ulżyło jak z nia rozmawaiałam i jeszcze mi mowi ze jak by hematolog chciał go zobaczyć to ma znajomą i czasem do niej dzwoni czy nie wcisnie jakiego pacjeta na szybko. ona jest strasznie dobrym człowiekiem powaga zawsze widać ze chce pomoc i jest ostrożna niczego nie bagatelizuje ale oczywiscie i tak się martwie :-( teraz juz nie bede myslec o niczym innym

sorrki ze tak o sobie ale musze sie wygadac...​




 
Kacha wspolczuje :-( nie martw sie to na pewno nic groznego. Trzymam za was kciuki!

A swoja droga nigdy nie myslalam, ze mozna sie tak ciagle o kogos/o cos martwic. Od kiedy Zoska sie urodzila codziennie sie o cos martwie ;-)
 
Judy tak to ja sciagalam mleko i karmilam z butli- pisze sciagalam bo mala od 5 dni pokochala jednak cyca;) ale sciagalam 3,5 miesiąca wiec mam jakies doświadczenie- pytaj smiali, chetnie pomogę:)
 
reklama
monia a no własnie ja też sie ciagle martwie moj m mowi ze ja tylko chodze za stasiem i ciagle go smaruje czyms ale jak ma taka skore to co zrobic? jak sie pojawia cokolwiek to działam i mowie mojemu ze jak bym go zostawiała na cały dzien z stasiem to pewnie by go niczym nie posmarował ani raz bo by stwierdził ze go mały bedzie tylko z tym kojarzyć aaaa co wiecej moj m jest tak beszczelny ze jak widzi np, ze stas ma na szyjce czerwone to mowi Kasia zobacz jaką on ma szyjke bys cos z tym zrobiła!!! :dry:albo pytam go, ma mokra pieluszke on dotyka i mowi nie wiem sprawdz ty:wściekła/y: hahah a raz kapał sam małego i pod koniec była powódz w łazience i oczywiscie Kasiaaaa i co ja mam z tym zrobic. juz nie mowie o tym jak prosze o czysta tetre to zawsze ale zawsze mnie pyta gdzie sa i ja zawsze odpowiadam tam gdzie ostatnio to słysze a gdzie była ostatnio hymm :sorry2: Ja nie wiem czy wy też tak macie ale ja czesem mysle ze ja wszystko musze sama robic


a to stas z piatkowego spacerku:-)
 

Załączniki

  • 20150116_124827.jpg
    20150116_124827.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
Do góry