reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

Sunovia, domka, renisus- a moze to przez pogode? Bo jednak jest jakaś różnica w wieku naszych maluchów wiec moze tak reagują na silny wiatr? Renisus czy u Ciebie tez tak wieje? Moze jakieś metereopatki mamy?:)

Zamówiłam ze smyka zestawu kreatywne dla dzieci mojego brata i od strony męża i takiego zonka załapałam (nie widziałam tego zamawiając) ze na opakowaniu napisane jest cos w stylu "dobra zabawa za dobra cenę". I troche mi głupio teraz to dawać... :/
 
reklama
Mizzah, faktycznie Nasivin ten najsłabszy 0,01% można podawać już noworodkom, a Soft o tym samym stężeniu od 3 msc. Może dlatego, ze zwykły jest w kropelkach, a soft w aerozolu? W każdym razie nam pediatra mówiła o tym soft.

Inga śpi ładnie, za to Marcelina miała już dwie pobudki. Czy kiedyś odzyskam jeszcze swoje dziecko pięknie przesypiajace noce? :-( Nie wiem co jej się dzieje, a jeśli to reakcja na siostrę, to ile to jeszcze będzie trwać...
 
Garmelka, u mnie cisza. Mysle ze miala za duzo atrakcji dzisiaj, byli znajomi w dzien, potem bawila sie na macie i sie zakrztusila tak bardzo ze nie mogla dojsc do siebie. No i mnie nie widziala przez godzine bo w kuchni bylam i jak juz mnie zobaczyla przy kapieli to swira dostala. Pozatym ok jakiegos czasu jak ja ubieramy po myciu to jest placz.

Ok zmykam spac bo chce Kulke jutro wybudzic o 7 rano.
spokojnie nocy Mamuski, zeby dzieci daly Wam pospac i wiatr wial mniejszy.
 
Sunovia - dziękuję bo już mi się kićka który jedt który.

Dziewczyny u nas też piździ jak w kieleckim. Dzieciom sie kićka raz tak raz siak...
 
Mizah a jaki Ty wkoncu masz kolor włosów? Sciemnilas? I jak krótko sobie ścięłas, jak kozuchowska?

Ale mi sie oczy zamykają... Kurde prania nie rozwiesilam ale juz nie mam siły... Zmęczył mnie dzisiaj supermarket, wiary tyle jak to zawsze przed świetami...

Renisus/ moja tez sie drze jak ja ubieram po kąpieli/ balsamy , masazyki lubi, ale jak jęk ubieram body przez głowę to nagle ryk...
 
Czesc dziewczynki ja siedze z mala na kanapie juz z godzine I za nic niechce sie odlozyc do lozeczka boli ja chyba brzuszek bo co chwile puszcza Baczki przy tym strasznie placze szkoda mi jej strasznie ... Powoli sie pakuje do pl I niemoge jakos zorganizowac czasu by do was zaglodnac :-(( my jedziemy w tym roku na gotowe 4 stucznia robimy chrzest Miejmy to za soba robimy w restauracji niebede biegac kolo gosci gdzie Tesciowa sie rozsiadZie jak krolowa I uslugiwac tak chciAla by w domu zrobic co to to nie juz raz tak sie dalam na brac mam to gdzies ..... I to moja piekna ImageUploadedByForum BabyBoom1419119207.533440.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1419119207.533440.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1419119207.533440.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 48
Zapeszylam dzisiaj! Wiedziałam.
Adi obudził się koło 23:45, a jest już 2:05.
Padam :/

W tym roku Wigilia i drugi dzień Świąt u nas. Przyjeżdża moja mama, więc mi pomoże, ale ja i tak robię barszcz, karpia, pstrąga w galarecie, babkę. Może ciasto na pierogi.

Mroczko - urocza perełka :)

Garmelka - na pewno będzie fajna! Może zamiast bombek kokardki na gałązkach albo zawieszki z suszonych cytrusów?

Kotulcia - bardzo fajnie ciuchutko chodzi. Nie mam czasu za dużo na niej działać niestety.

A propos tego, że pizdzi jak w kieleckim (dworcu), to byłam na tym dworcu, ah. Moja wielka miłość mieszkała pod Kielcami, mmmm.

2:20 - usnął :D
 
Cyntia - to z autopsji widzę że znasz ;)

Garmelka - nieeee na az tak krótko to nie odwazylabym sie. Z tyłu sa podgolone delikatnieni dluzsze z przodu. Taki bob, ale nie da sie spiąć ich. Kolor blond. Zamieszcze foto ale musze sie pomalowac itp. Niestety wyglądam jak księżyc w pełni i mam do zrzucenia jakąś tonę.

No i pokłóciliśmy się ehhhh :( W skrócie poszło o Pole...spał dzis z nia, żebym odpoczeła. Wstaje sobie o 7 ide do wc i postanowiłam do nich zajrzeć. Pola spi, on spi. I zadnej butelki....z matematyki byłam niezła i bach od razu wyliczyłam 11 godzin brz jedzenia. Zrobiło mi się gorąco i myślałam ze go zabije. W 30 sekund zrobiłam butelke....ja wiem wiem żeby nie wybudzac. I naprawdę baaaaaaaardzo cieszę się, ze mała śpi. Ale boję się, ze jej się coś stanie :(
 
Ostatnia edycja:
Moja usnęła po 1 ale za to pospala do 7:30. Chociaż znam przyczynę tego nocnego nie pokoju. Katar... Mam tylko tą gruszkę ktora jeszcze nigdy nic nie udało sie wyciągnąć. Trochę pomogła woda morska i noszenie w pionie. Żal mi jej. Mam juz zamówiony ten katarek i czekam jak na wybawienie.
 
reklama
A u nas dzis ladna noc: 19-22-4-8 :) wlasnie sie karmimy.

Wiatr dotarl i do mnie. Dzis sie byczymy w domu.

O maly wlasnie skonczyl jesc i smieje na calego :)
 
Do góry