reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Sunovia - a przepraszam bardzo kto bedzie to wszystko robił??? Ja zamierzam upiec dwa ciasta - chyba sernik i takie z ananasem, barszcz i sałatka jarzynowa. Więcej nawet sie nie wysilam... Choć mam ochotę na śledzie takie z cebulka:)
No wlasnie wiem ze w sklepach tłumy, ale chciałam podskoczyć do smyka dokupić dwa prezenty i do tchibo... Kurde sama nie wiem czy ja brac czy nie...
 
reklama
garmelka moja od urodzenia z nami jezdzi,dzis byłą na giełdzie i w dwóch marketach,przesypia zakupy. IMG_1645.jpg
nasze drzewko,dowieszam jeszcze cukierki;-)
 

Załączniki

  • IMG_1645.jpg
    IMG_1645.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 58
Zwykle kamizelki odblaskowe zeby psy byly widoczne:-) spokojnie one sa takie ze najwyzej na krzaku zostana i pies pobiegnie dalej:-)
Peluches ale mój tesc kupil ostatnio najwiekszemu psu kevlarowa:-) mimo ze cena to ok 700zl za sztuke to ostatnio go przed dzikiem uratowala kamizelka ma dziure ale przez calosc nie przeszlo:-) moja maszyna raczej by polegla przy probie przeszycia tej zbroi:-)
 
Marrika - a byliście u lekarza? Nie chcę straszyć, ale słyszałam o przypadku, gdy parotygodniowe niemowlę spadło z łóżka rodziców i na ip okazało się, że ma pękniętą czaszkę. To taki ekstremalny przypadek, ale u takiego maluszka każdy upadek trzeba sprawdzić.
 
Kochająca siostra do tego stopnia ze mała zaczęła się przebudzac a starsza postanowiła ją pobujać... nogą. I jakoś jej się mocniej nacisnelo i rączka wózka poleciała w dół z całym wózkiem. Mała poleciała na buzię. Ale płaczu było niewiele i nic jej nie bolało. Dzwoniłam do dr i powiedział że jak nie straciła świadomości po upadku to będzie dobrze. I kazał obserwować.
 
reklama
Czesc Mamusie, u nas dzisiaj zabieganie. Noc przespana cala, rano basen a pozniej zakupy i nasz rytual - kawka w kawiarni, dzisiaj nawet z ciasteczkiem.
Na basenie byla rodzinka z 4 miesieczna ksiezniczka; tak przebierala nogami i raczkami i tak sie cieszyla ze az milo bylo patrzec. To byl jej pierwszy raz i jak widac mala ma plywanie we krwi bo nawet rodzice byli zaskoczeni ze wie co robic.
Dzisiaj przyjezdza chlopak mojej Juli -Antos( starszy o cale 10 dni);
wiec zmykam salon ogarnac.
 
Do góry