reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Hej. U nas nocka fajna. I mąż też zadowolony (a jaki teraz miły dla mnie), wreszcie poczułam chęć :-D Ale u mnie też dziewiczo.

My jesteśmy razem 11 lat, z czego przez 6 mieszkaliśmy 200km od siebie. Po ślubie 3,5.

Co do dzieci, to mój mąż angażuje się czasami aż za bardzo. Mamy niestety inna wizję wychowania dzieci, a mnie strasznie irytuje, że on się wtrąca i wymadrza, kiedy to ja jestem z dziećmi dzień i noc.

Ale wczoraj był z dziewczynami cały dzień sam i bardzo fajnie sobie poradził.
 
reklama
Hmm,to my z M po ms znajomosci zamieszkalismy razem,pyknelismy Starsza a po niecałym roku slub i jestesmy juz ze soba 6 lat,bez oswiadczyn i po cywilnym.

Nocka w miare ale ten uparciuch chce w nocy ze mna,zawziełam sie i odkładałm ja do łózeczka ale o 4 byłam tak zmeczona ze poddałam sie i wziełam do łózka i jak anioł spała do 8 ze mna.Ale bede walczyc aby ja odkładac.

I jednak nie zmieniam smoka na wiekszy przepływ,teraz prawei nie dokarmiam,od tyg nie dostała butli to po co ja przyzwyczajac,sporadycznie to i z takiego wyciumka.

Dzis w planie mam pieczenie pierników
 
Żółty łeb melduje się! Za Waszą radą nie wybudzałam ;) I tym oto sposobem moja córka usneła o 21 i spała do 6 rano :) Najlepsze to to ze spałam tak kamiennym snem ze nic nie slyszalam obudzilam się. ..teraz :eek: Oczywiście karmienia itp przejał mąż

Z cyklu "Zaręczyny"

Mój Ł poprosił mnie o rękę w Sylwestra o północy 2012/2013. Cos tam podejrzewalam ale i tak mnie zaskoczyl. Był bal i długa suknia ;) Były płatki róż rozsypane w ogrodzie i pozapalane świece , baaaa nawet Pan ze skrzypcami był. Śmieszne to było tym bardziej, ze kiedyś zazartowalam ze jak się ma oświadczyć to w iście królewskim stylu inaczej kosza dostanie. Oczywiście zartowalam, ale chyba tego nie zaczaił. No wiec pozniej myk do hotelowego pokoju i tam były łakocie i szampan. Zjadlam wypilam, zmieszałam i....film sie urwał. Rano rzygałam jak kot :/
 
O, pierniki! Dobrze, że mi przypomniałas, będziemy dzis robić pierniki.

Mojej w tym koszu niewygodnie. Jeszcze ma wyżej pod głową i zjeżdża w dół. Dziś tak stekala, ja do niej patrzę, a ona zjechała na sam dół i leży wygięta jak paragraf.
W dzień śpi tylko na naszym łóżku.

Z niecierpliwością czekam, aż powędruje do łóżeczka.
 
Witajcie ;)U nas wszystko dobrze,Natanek rośnie jak na drożdżach,rozwija się świetnie :)
Te jego uśmiechy,gaworzenie po swojemu są niesamowite.
Nie mogę uwierzyć że już 29 grudnia będzie mieć 3 miesiące,ten czas niesamowicie ucieka..
Wczoraj Natanek miał sesję zdjęciową,jak tylko będę miała zdjęcia to Wam się pochwalę naszym małym modelem he ;)
Pozdrawiamy ciocie! :*
 
Cześć dziewczyny, jakoś nie mam szczęścia żeby bardziej aktywować się na forum. Od wtorku leżymy w szpitalu. U młodego wyszło że ma e coli 10 do 5 i dostał skierowanie na obserwację do szpitala. Teraz dostaje antybiotyk na zapalenie układu moczowego :( Do tej pory dawali lek dożylnie, dziś próba podania doustnie i jak dobrze zareaguje to puszczą nas do domu i tam będziemy mogli kontynuować leczenie. Przez to wszystko zalapałam doła. Jeszcze dziś cała noc nie mogłam go wybudzić i od 23 spi prawie non stop tylko z paro minutowymi przerwami ;( Mówią że dzieci są różne i nie ma co się przejmować, ale on nigdy tak nie miał ;( Że niby mogą być rożne reakcje na lek. Martwię się o niego :"(
 
Ostatnia edycja:
Mizzah, no widzisz ;-) To pospalas ;-)

Domka, nie, robię takie, które od razu się piecze, a później miekną w pudełku. Trochę już na nie późno, ale może nie polamiemy zębów :-)

Justine, zdrówka dla synka.
 
Mizzah: zazdroszczę nocki :tak:

Justine: zdrowia dla maluszka. A jak wpadłaś na to, by mocz młodemu zbadać? Jeśli się martwisz o maluszka to będąc w szpitalu zawsze możesz poprosić pediatrę, by rzucił na synka okiem.
 
reklama
sunovia zeby szybciej zmiekły wsadz do pudełka pół jabłka albo skórke z chleba i wymieniaj co 3 dni,jabłko odda wilgoc i pierniczki moment zmiekna,tylko ze skórką
 
Do góry