reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Pscólka- wydaje mi sie ze to łopatka, nigdy nie miałam problemów z nerkami, robiłam mocz w zeszła środę i było ok a te dolegliwości zaczęły mi sie w czwartek i w weekend była przerwa. Dzis w nocy jak wstawalam siusiu to taki miałam obolały cały brzuch, jakby jakieś wzdęcia... Teraz jest ok. Ciekawe czy wieczorem znowu mnie złapie.
Agniecha- ja dużo leżę , nie mam jakichś skurczy, dzidzia sie rusza wiec nie bede panikować:) mam nadzieje ze tak po prostu ma być... Do piątku magnez i nospa . :)

Ale pogoda mi sie dzisiaj podoba!!! Niech pada , wtedy mam mniejsze wyrzuty ze nic nie robie i lepiej sie śpi:)
Do mnie zaraz kurier przyjedzie, ale tyle tego pozamawialam ze juz nie wiem z czym teraz:)
 
reklama
magdalenka - dlatego ja o witamy i inne dodoatki nie pytam poloznej. W pierwszej ciazy pytalam o witamy to powiedziala aby nie brac bo wyniki krwi oki..tylko kwas foliwoy . Bralam witaminki dla samej siebie, teraz tez tak robie. J
esli chodzi o pessar to czytalam artykul na stonce NHS z zeszlego roku, ze w Hiszpani badania robili na ten temat i to dobra metoda, ale bedzie stosowana u kobie , ktore poronily badz urodzily przedwczesniej (jakos do 30 tyg. ) Pessar zakladuja tu tylko u kobiet ktorym brzdko mowiac wnetznosci mialyby wypasc ;-) a ewentulany szew na szyjke do 28 tyg. Ja bylam na konsultacji w 28 tyg i 6 dniu i bylo za pozno.

Czarna - bardzo dobre podejscie...juz tak malutko Ci zostalo, ze nie ma co sie denerwowac

Ja po wczorajszym zakupach chodzilam do konca dnia jak kaczka tak mnie pachwiny bolaly. Na szczescie dzis lepiej i jakos funkcjonuje ;-)
 
magdalenka - dlatego ja o witamy i inne dodoatki nie pytam poloznej. W pierwszej ciazy pytalam o witamy to powiedziala aby nie brac bo wyniki krwi oki..tylko kwas foliwoy . Bralam witaminki dla samej siebie, teraz tez tak robie. J
esli chodzi o pessar to czytalam artykul na stonce NHS z zeszlego roku, ze w Hiszpani badania robili na ten temat i to dobra metoda, ale bedzie stosowana u kobie , ktore poronily badz urodzily przedwczesniej (jakos do 30 tyg. ) Pessar zakladuja tu tylko u kobiet ktorym brzdko mowiac wnetznosci mialyby wypasc ;-) a ewentulany szew na szyjke do 28 tyg. Ja bylam na konsultacji w 28 tyg i 6 dniu i bylo za pozno.

Czarna - bardzo dobre podejscie...juz tak malutko Ci zostalo, ze nie ma co sie denerwowac

Ja po wczorajszym zakupach chodzilam do konca dnia jak kaczka tak mnie pachwiny bolaly. Na szczescie dzis lepiej i jakos funkcjonuje ;-)

Ja teraz tez na wlasna reke o wit to mo powiedziala ze zadnych nie potrzeba tak samo. Z podszyciem u mnie rez juz bylo za pozno dlatego spytalam o pessar to wlasmie uslyszalam ze przyspieszy porod. Mieli zbadac szyjke usg po czym stwierdzili ze nie bo boja sie ja dotykac bo juz jest skrocona. A jak mowilam im ze mi slabo brzuch sie stawia to ze normalne to. Pozniej wyszlo skurcze prawie porodowe I anemia. Ake tu wszystko dopuero robia jak juz prawie za pozno jest. Tu nie ma czegos takiego jak w pl ze ma podtrzymsniu cie trzymaja w szpitalu. Tu masz byc aktywna do konca. Dadza leki w szpitalu I zaraz do domu wypisuja. A powiedz mi maluszlowi bedziesz na wlasna reke podawala wit d? Mamusie powiedzcie mi od kiedy wit d mozna podawac maluszkowi?
 
Witam:)

Ja o szpitala jak mi odeszły wody pojechałam normalnie ubrana, w staniku, majtkach itd, dopiero potem przebrałam się w koszulę. Teraz w UK na pewno zrobię to samo

Co do lewatywy i golenia, jak rodziłam w Krakowie, nikt nic takie nie proponował, Ogoliłam sie sama w domu jak zobaczyłam że wody mi odchodzą. Z tego co pamiętam nic podczas porodu mi nie poleciało ;-)

cyntia fajne naklejki:tak: ja też zastanawiałam się początkowo nad naklejkami, ale w ostateczności powiesiliśmy wa obrazki i jest delikatnie w pokoju małego

domka czym malowałaś brzuch jak robiłaś sobie to fajne zdjęcie z słuchawkami? bo chciałam podkranąć pomysł :-p
 
Ostatnia edycja:
Malinka ,ja miałam łóżeczko takiego typu przy młodszej --wytrzymało 2 lata ,dobre do utrzymania w czystości
,teraz dziewczyny wybrały takie Łóżeczko Turystyczne Dwupoziomowe Kojec (4518222015) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Bo tapczanik na później z profilowanym materacem już mamy

A jaki tapczanik kupujesz bo ja chce do małej taki że się składa i jak moje bratanice, i reszta naszej watachy przyjedzie to zebym mogła je polozyc u malej w pokoiku--> myslimy o czyms takim :)
KANAPA PUFA SOFA DLA DZIECI Z PIANKI PREZENT łóżko (4510879171) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Witajcie.

Tapczanik[łóżko] kupiliśmy w Meblopolu w Tarnowskich Górach-otwierany w górę,-dół na pościel lub inne -2 komory,profilowany materac ,oraz drewniany ozdobny bok niby fala[ochrona od ściany.]
Duży wymiar 100x196cm.
 
Dziewczyny od dzisiaj w superpharmie jest termometr microlife nc120 w dosyć fajnej promocji. Jakby któraś jeszcze nie miała to warto zobaczyć
 

Załączniki

  • 1409045250576.jpg
    1409045250576.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Do góry