reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Kate - fajna oferta, ale coś mało opinii ma ten termometr i takie sobie raczej.
Ja dumam nad Microlife NC 100 już jakiś czas. Albo NC 150....
 
reklama
Magdalenka: a chodzi o podkłady które się wkłada w majtasy czy te rozściełane na łóżko? Jeśli chodzi o te na łóżko to ja się kierowałam rozmiarem a nie grubością bo przecieki nie były duże.
 
Magdalenka- ja majtkowe mam z belli
Takie czerwone opakowanie 50szt i jeszcze z canpolu zamówiłam takie bardziej krojem pieluchę przypominają ale wydają sie ciensze:)

Mi przyszła koszula do porodu z Allegro/ fakt ze kosztowala niecałe 20zl ale pomyślałam ze nie żal bedzie wyrzucić... Jest uwalona jakimś smarem na przodzie ... Była elegancko złożona w opakowaniu a tu taki zonk po otwarciu... No nic wygotuje ja i moze bedzie ok... Nie chce mi zadymy za taka kwotę robic... Ale napisze sprzedawcy co o tym uważam...
 
Magdalenka: no to lepiej te grubsze bo po porodzie dość mocno leci. Ja mam te z belli które są jednego rozmiaru ale mam też firmy Hartman i wzięłam te największe/najgrubsze.

Garmelka: ja też zamówiłam na all dwie koszule po 20 zł. Ciekawe w jakim stanie przyjdą?
 
Magdalenka- ja majtkowe mam z belli
Takie czerwone opakowanie 50szt i jeszcze z canpolu zamówiłam takie bardziej krojem pieluchę przypominają ale wydają sie ciensze:)

Mi przyszła koszula do porodu z Allegro/ fakt ze kosztowala niecałe 20zl ale pomyślałam ze nie żal bedzie wyrzucić... Jest uwalona jakimś smarem na przodzie ... Była elegancko złożona w opakowaniu a tu taki zonk po otwarciu... No nic wygotuje ja i moze bedzie ok... Nie chce mi zadymy za taka kwotę robic... Ale napisze sprzedawcy co o tym uważam...

Mogę prosić link/zdjęcie tych majtek.

O masakra z tą koszulą..nowa i w takim stanie?ręce opadają
 
garmelka ja też zamówiłam na allegro koszulę do porodu za 15 zł, taką rozpinaną na przodzie to dwa górne guziki mają tak duże i wyrobione dziurki że same się rozpinają, muszę trochę zaszyć dziurki bo inaczej będę od początku mega dekoltem świecić ;-) ale też stwierdziłam że nie ma się o co kłócić skoro to i tak ma iść potem do kosza...

Idę chyba zrobić kawę bo zasnę. Czekam na koleżankę z pracy bo ma wpaść ale jedzie, jedzie i dojechać nie może a mi się chce kawy. A co tam, wypiję z nią potem herbatę najwyżej ;-)
 
reklama
Madzia- to jest mój zestaw na "przeciekającą klementyne" :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1409053834.320826.jpg

Te na gorze Seni to podkłady na łóżko (choć uważam ze to szpitalowi powinno zależeć żeby im nie poplamic łóżka i dawać swoje... Mam 10szt
Bella mama- podkłady higieniczne w majtochy 5x10szt
Canpol- podkłady tez w majty 10szt
I na dole zdjecie majtek które wczoraj pralam (siatkowe wielorazowe) mam 6szt
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1409053834.320826.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1409053834.320826.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 59
Do góry