reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

hmmm to już sama nie wiem co myśleć o tej całej lewatywie :confused: znając moje szczęście to mi by się na pewno coś przydarzyło ;-)

kotulcia Ty weź się jeszcze wstrzymaj, sierpień dopiero :surprised:
 
reklama
Oj widzę ze tu trwa ostre pakowanko :) ja mam termin jako ostatnia wiec poczekam spokojnie do października. Do szpitala z domu mam rzut beretem wiec jak by cos sie działo to zdarze sie spakować w dwie minuty ;) juz tak mocno porodowe tematy a ja dopiero za miesiąc prace kończę nawet jeszcze nie pomyślałam ze to tak blisko a mała bedzie z nami. Mam nadzieje ze sie ze wszystkim wyrobie przed porodem ;)
 
Wiecie co.... co do tej lewatywy to już nie chodzi o to, że kobita się może wstydzić, że się zesrała, czy, że lekarzy i położne obsrała :p ale też o to, że maluszek wychodzi noskiem i usteczkami skierowanymi do odbytu. Nam położna na SR mówiła też, że akcja szybciej postępuje - szybciej idzie rozwarcie po lewatywie.
Ja chcę poprosić o lewatywę, ale nie dam się ogolić ;-)
 
Jak rodziłam córkę to nikt nie pytał mnie tę 6,5roku temu czy chcę lewatywe czy golenie. Myślałam że to konieczność. Lewatywe to jeszcze przeżyłam ale cholera jak mi łajza przed cc na sucho pół brzucha ogoliła to już się lekko wku....rzyłam :O Ale na szczęście czasy się trochę zmieniły i w szpitalu innym teraz będę rodzić więc jestem dobrej myśli :-)
 
Tu wogole nie ma mowy o lewatywie wiec nawet sobie nią głowy nie bede zawracać. Moze w domu jak poczuje ze to to to dopiero wtedy wezmę czopek glicerynowy... Chociaż nie jestem do tego pomysłu przekonana w 100 %. Jeszcze to przemyśle.
 
pscółka hehe egoistka ze mnie - ale przy lewatywie też nie ma pewności czy coś nie poleci - zresztą ja przed porodem sama się oczyszczałam i co chwilę do wc mnie goniło:sorry2:
Ja się bardzo cieszę z córki - jako że moja strona rodziny to babska jest:) Moja mama ma 3 siostry i ogólnie dziewczynki rządzą:)

marrika noo niestety czuję że krzyżowe znowu głównie będą - tych z brzucha wcale nie czuję za to w plecach boli strasznie:/ Już wolałabym mieć to za sobą... Teraz cały czas czuję takie okresowe bóle ale zaraz idę spać to mam nadzieję że prześpię:)

Czarna
sądzę że październikowa nie będę ale sierpniówka też mi nie pasuje:) Tylko ta macica coś nie rozumie:dry: Nie no pewnie ćwiczy sobie, niech szyjka ładnie się przygotuje to podczas godziny zero mniej roboty będzie:-)
 
Czarna: mi lewatywy nie robili. Położna powiedziała, że po lewatywie i tak może kupcia wyjść. U mnie coś tam wyszło ale położna od razu polała krocze czymś ciepłym i wszystko usunęła więc nie było dyskomfortu. Mój m nie miała z tym problemu. Jak się dziecko urodzi to temat kupy jest przerabiany na wszystkie strony i jakoś przestaje tak krępować :tak:

Marrika: no nie wiem czy się tak zmieniło. Mi prawie zrobili cesarkę w 6-tym miesiącu to jak przygotowywali to na sucho mnie goliła, aż miałam podbrzusze zakrwawione :wściekła/y:

Judy: ja przed wyjazdem do szpitala planuję czopeczek zaaplikować i sądzę, że powinno wystarczyć.
 
Wiatm po weekendowo, a nawet poniedzialkowo

U nas tez byl dlugi weekend z tym, ze dzisiaj bylo wolne, wiec skorzystalismy i pojechalismy na zakupy, bo trzeba bylo syniowi kupic butki na jesien i czape jakas ;-)

Czarna - tu nikt lewatywy nie robi z czego bardzooooo sie cieszylam. W sumie organizm oczyszcza sie czesciowo sam. A nawet jesli przy parciu "cos sie uwolni" nikt nic nie powie ! Maz i tak nie bedzie od tej strony patrzec. Ja powiem szczerze, ze wiem, ze cos tam przy paricu wyskoczylo, ale to zanim jeszcze glowka wyszla. Bo to przy glowce najwiekszy wysilek wkladasz, potem juz praktycznie samo wyskakuje. I nie czulam sie skrepowana ani nic. Uwiez mi, ze w tym momencie o takich rzeczach nie myslisz, nie zauwazasz. Skupiasz sie na poloznej i tym co mowi

Cyntia - te naklejki sa sliczne, jak juz kupimy nowy dom tez bede maluchom cos takiego naklejac :tak:

pscolka - ja licze na to , ze tym razem porod pojdzie szybko , bo tak jak u Ciebie musze Tymka odstawic do kolezanki, tzn. jak juz mnie przyjma do szpitala, to w zalezonosci od sytuacji maz zawiezie, albo kolezanka podjedzie po malego. Oby poszlo nam szybko !!!


Do szpitala pojechalam normlanie ubrana. Z poczatku bylam w sodniach od pizamy (luzne i prkatycznie kedyne co to jeszcze na mnie wchodzily) i topie na ramiaczkach. Dopiero pozniej przebralam sie w swoja koszule i dobrze zrobilam bo wody zaczely odchodzi, a i polozne mialy lepszy wglad na sytuacje :tak:
 
hej dziewczyny, może przyda wam się coś z szafy mojej Hani
icon_smile.gif

mi zaczęło brakować już miejsca...
icon_smile.gif

Body w serduszka różowe, cocodrillo
http://mamasprzeda.pl/oferta/1,ubrania/22,bielizna-body/644,body-w-rozowe-serdus...
cieple śpioszki 68
http://mamasprzeda.pl/oferta/1,ubrania/96,pajacyki-spiochy/647,cieple-spioszki-r...
cała reszta tutaj
icon_smile.gif

MamaSprzeda.pl
 
reklama
Do góry