reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
wawka/magdalenka - wiem, że się powtarzam, ale Hartmann podkłady są super w porównaniu do Belli. Ja wzięłam teraz wszystkie Hartmana, tylko niestety za późno zauważyłam, że zamiast dużych i średnich dali mi średnie i małe, ale może jakoś dam radę:cool:


pauletta - jeszcze siary brak, poprzednio też nie miałam:no:
 
Wawka- ano pralam ręcznie w jelpie:)

Pauletta- mi nic nie leci, a bola mnie tylko guziki:)

Co do prania, to ja generalnie wszystko piore... Dzis przyszedł mi tez rożek (wiele osób mówiło ze sie nie przydaje) dlatego na początek wzielam taki tańszy ale z usztywnieniem kokosowym i teraz sie zastanawiam go wyprać... Chyba tylko ręcznie- on jest jak kołderka- ale wilgoć jest na dworze, pada co chwile wiec chyba poczekam na jakis sloneczniejszy dzien...
 
garmelka - ja wszelkie takie rzeczy prałam w pralce, ale miałam używane to mniej szkoda w razie gdyby coś się stało. ale tak na logikę to takie rzeczy powinny być przewidziane do prania w pralce, oczywiście po wyjęciu wkładu kokosowego:-D
 
Ja tez wszystko piore ;) a co do podkladow ro musze wybraz cos tutaj z tych angielskich :/ I sa opcje cienkie lub grube. Rozmiarowo sa one takie same. Roznia sie gruboscia. Doswiadczenie mam zerowe ;) a pozniej po jakim czasie mozna sie przerzucic na podpaski czy raczej to odradzacie? Ja jakos jestem przyzwyczajona do alwaysow z siateczka wiec ciezko mi zniesc mysl przy mocnym krwawieniu ze te podklady beda dobrze chlonely I zeby sie nic nie wylewalo z nich (oczywiscie wiadomo chodzi mi przy czestych zmianach podkladow boje sie zeby nic sie nie wylalo) wiadomo jak to rodzina przyjdzie zobaczyc niunie nie chce zaliczyc wpadki jakiejs :/ chociaz nawet nie wiem przez jaki czas utrzymuje sie to mocne krwawienie?
 
Ja mam dwie koszule z biedronki i jedna z all,tyle ze do tej z allegro juz sie nie bardzo mieszcze,hehe jakos mi nie przyszlo na mysl zeby wieksza wziasc. Kolezanka ktora rodzila tam gdzie ja bede powiedziala mi ze do porodu wystarczy mi zwykla jasna koszulka,wiec kupilam dzisiaj taka najzwyklejsza za 8zl.
Kupilam jeszcze jakies brakujace rzeczy i juz w sumie mam wszystko,moge spac spokojnie :-)
 
Pscólka- myk polega na tym ze tego wkładu nie da sie wyjąć ... :/ ale i tak kusi mnie żeby włożyć do pralki... On taki bardzo sztywny nie jest, myśle ze sie podda :) gorzej jak kokos zakwitnie hehe :)

Magdalenka- ja tez nie wiem ile ta krew porządnie sika dlatego na początek mam 60szt a resztę dokupić to nie problem, tak myśle:) ja mam taki zapas alwaysow na półroczny okres:) zawsze wolałam mieć dużo więcej nic miałoby zabraknąć wiec jak sie okaże ze krew nie leje sie az tak bardzo to sie na nie przerzuce:)
 
reklama
Do góry