reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Czarna - niepotrzebny stres tylko :/

Ja zamówiłam łóżeczko-tapczanik z szufladą 140x70, co by na dłużej starczyło, przez Allegro w czwartek i właśnie się dowiedziałam, że dzisiaj ma być :D Juuuupi! Myślałam, że dłużej poczekam za realizacją :) Tylko, żeby mąż już do tego czasu wrócił do domu, bo sama go nie wtargam.

Ja dziś czuję brzuch jak na @ i do tego w pachwinie ciągnie. Te uroki ciąży ;)
 
reklama
Pauletta - a jak Ci w tym szpitalu? Masz kogoś sympatycznego na sali?

Wawka - a jaki Microlife masz?

Sandy - witaj :) Rozgość się :)

Mizzah - a coś się dzieje po tym upadku?

Ania79 - Kochana, mi lekarz kazał być gotową na szpital już 3,5 tygodnia temu i od razu spakowałam torbę dla siebie.

Nie ma co zwlekać z zakupem na ostatnie 2 tygodnie ;) Już wszystkie przekroczyłyśmy 30 tc, więc torbę dla siebie to już dobrze mieć spakowaną ;) co by nie panikować na ostatnią chwilę.

Co do termometrów to też jestem w kropce. W sumie dobre opinie mają Microlify....

Wczoraj mój mąż śmiał się, gdy wstawałam i próbowałam się przewrócić z boku na plecy i z pleców na drugi bok, że jestem jak żuczek, co nie może się podnieść :D

Moja mama urodziła mnie trochę wcześniej przez upadek. Spadła na tyłek, uderzyła plecami w kaloryfer (ponoć ojciec ją popchnął) i pękł jej worek owodniowy i odeszły wody, więc już nie było odwrotu i musiała rodzić. A do tego miała poród pośladkowy. Nie czaję jak lekarze mogli na taki poród pozwolić. Wiem, że próbowali jej mnie wyciskać (co teraz jest zabronione, choć gdzieniegdzie nadal stosowane), a w rezultacie wyciągali mnie kleszczami. Brrrrrrr.

Postraszyłaś mnie z tym pakowaniem. Ja jestem w 29tc i może też już powinnam się pakować na wszelki wypadek.
To co spotkało Twoją mamę to masakra. Na szcz ęście większość tych praktyk porodowych już nie występuje w szpitalach, choć zdarza się jeszcze wiele niedozwolonych, warto mieć kogoś zaufanego przy sobie w szpitalu.. Ja też byłam wyciskana kolanami z brzucha mnojej mamy przez 2 położne - w efekcie zwichnięte oba stawy biodrowe:(
 
ja zawsze o wschodzie słońca się budzę, wcześniej to była 4 rano. Ale nie leżę- bo to nic nie dawało- nie zaśniesz na siłę. Ja schodzę do kuchni, jem coś, piję, ewentualnie chwilę czytam i po tych rytuałach zasypiam:)
 
Ania - wiesz, może przenosisz ciążę ;) Z moją mamą to też był losowy przypadek, a takie to rzadko się zdarzają. Pierdółki do torby już możesz powoli gromadzić. Na pewno nie ma co czekać do 38 tc - chyba, że ufasz mężowi, że przywiezie Ci dobre rzeczy (co chyba rzadko się zdarza :p ).
 
Cześć dziewczyny dobrze trafiłam bo chcemy w przyszłam tyg zamawiać łóżeczko wiec dobrze jest wiedzieć co i jak ale chyba jednak zostaniemy przy turystycznym z allegro :)
Mnie nie było weekend bo teściowa zagościła w sobotę do nas i dzisiaj pojechała.. ;) Do tego mieliśmy z mężem wczoraj rocznice ale odbijemy sobie to w ten weekend bo się do dało... :p
Łóżeczko turystyczne ARTI Deluxe Home kolory (4469129709) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
BabyOno Łóżeczko Turystyczne Kojec Hipcio 285/01 (4492690709) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
albo
ŁÓŻECZKO KOJEC TURYSTYCZNE MAX WYPAS WIBRUJE KOLOR (4512802502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Może któraś z was już kupiła lub zna z doświadczenia innej te łóżeczka są ok i czy może jakieś konkretnie polecacie ? :)
 
Ania - wiesz, może przenosisz ciążę ;) Z moją mamą to też był losowy przypadek, a takie to rzadko się zdarzają. Pierdółki do torby już możesz powoli gromadzić. Na pewno nie ma co czekać do 38 tc - chyba, że ufasz mężowi, że przywiezie Ci dobre rzeczy (co chyba rzadko się zdarza :p ).

Znasz jakiś wątek/artykuł o tym co warto spakować do szpitala? Ja lubię naturalne rzeczy i chciałabym żeby to było minimum. Kompletnie jeszcze nie ogarnęłam tematu a chcę się faktycznie przygotować. Dziękuję:)
 
Malinka moi rodzice maja dla malej lozeczko turystyczne baby ono z tukanem. Ona spi tam okazjonalnie, chociaz czasem i tydzien gosci. Spi jej sie dobrze, na dno wlozyli jakas dykte i duzo warstw recznikow, przescieradel. Ja tez jestem wychowana w lozeczku, w ktorym byla plyta pod materacem i nawet na podlodze mi sie wygodnie spi. Jesli dasz dziecku lozeczko turystyczne jako to podstawowe, to koniecznie pomysl o materacu.

Cyntia takie lozeczko - tapczanik to moim zdaniem najlepszy wybor.

Czy ktoras z Was spotkala sie z lozeczkiem 90 x40? Nie chodzi o dostawke do lozka po 250 zl tylko cos tanszego. Chcialabym jednak mlodej postawic cos takiego na parterze. Mam niby duzy kojec, ale nie chce sie tak zgniac po cc.
 
reklama
Cyntia dzieki. Ja mam przystawke w sypialni Klupsia i to byla jedna z najbardziej przydatnych rzeczy dla dziecka. Niedlugo znow ja rozstawie :)
 
Do góry