reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

enya - ja mam magnez 2x2, a jaki masz preparat? może na coś mocniejszego trzeba zamienić?


katinka - jak masz białe meble to powinno być ok. Za mdło też nie może być:tak:


rjoanka - o tak żuczek albo żółwik:-D. Jak wstaję z łóżka to oprócz podparcia na łokciu muszę jeszcze zamach nogą robić:-D


Domka - hmm, pieluchy w castoramie, ciekawe:-)
 
reklama
Dzień dobry!
Pscolka, ja też macham jak chce z kanapy wstać. Wszystkimi konczynami :-)).
Domka, w casto? 5 zł to sporo na tetre. Kupowalam lux, na prawde gęsto tkane, za mniej niż 3 zł.
 
Witam
Dziś znowu ciężka noc za mną, jakos spać nie mogłam, brzuch mnie bolał. Jejku już jakiejś obsesji dostaje, albo na siłę doszukuje się dolegliwości, tak przynajmniej mi się wydaje. Gonię do łazienki i zaglądam czy nie ma czopu, czy wody nie odeszły jak troszkę mokro poczuje. Heh paranoja jakaś.

Dziewczyny powiedzcie mi co potrzebuje kupić do domowej apteki dla małego
 
Dzień dobry zuczki!

My mamy białe meble w aneksie kuchennym z ciemnoszarym blatem i czarny sprzęt (czarne lampy w salonie). W łazience białe meble, białe kafle i antracytowa podłoga. U Adrianka w pokoju będzie białe łóżko-tapczanik, a meble dąb sonoma z białym. Postawiliśmy na meble młodzieżowe, by nie zmieniać za 4 lata.

A wszędzie jasne ściany. Ja bym nie dawała czarnej tapety (barwy, którymi się otaczamy mają oddziaływanie na nasze samopoczucie, a ja i tak wystarczająco depresyjna bywam ;) ), ewentualnie czarne naklejki, ale jak Tobie, Katinka, się podoba, to wybieraj. Ważne byś czuła się dobrze :)

A z pokojem Adrianka mam problem. Są żółte ściany, co mi się nie podoba. Paweł pojechał kupić farbę i chwycił z półki nie upewniajac się czy dobrze bierze, a mój ojciec malował tym, co dostał. Dobrze, że to nie był czerwony ;) A teraz nie ma kto z tym czegoś zrobić.
 
Witajcie.

Cyntia mój właśnie z dziewczynami zakończył malowanie pokoju dla" juniora".
Zrobili go w powalającym kanarkowym [2 ściany] plus makowym [czerwonym] dwie następne ściany- kolory biją po oczach.:-D
Teraz myślą o łóżeczku[do wyboru-zieleń -granat -brąz]-dobrze ,że wózek sama kupiłam:-).

Doczytałam ,że sobota i niedziela były ciężkie dla wielu --ja przeleżałam -bo złapał mnie nerwoból w plecach i nie umiałam siedzieć tylko w grę wchodziło stanie lub leżenie

Miłego dnia
 
Ja to chyba modna nie jestem ;) lubię ściany kolorowe ale nie pstrokate. Salon mam blado żółty a meble w ciemnym brązie . Taki trochę budyń z czekolada ale bardzo lubię ten pokoj. Sypialnie mamy fioletowo- zielona. Meble jasne. Jak chciałam położyć na przemian tapetę fioletowa z zielona wszyscy pokali sie po głowach a jest super ;) co kto lubi ;)
 
u mnie pokoj juniora to jedyne miejsce, gdzie wprowadziłam jakis kolor. Tak to dominują różne odcienie szarości i bieli, przełamana kolorowymi akcentami w każdym pokoju (osobny motyw kolorystyczny w wersji minimalnej dla każdego z pomieszceń), ale ja mam specyficzne mieszkanie- stara cegła, bele, drewno... Ciężko tam poszaleć z kolorami;] ale junior ma jedną scianę w blue jeans i zamawiam kolorowe nakleji;)
 
reklama
Hej dziewczynki ale sie rozpisalyscie ;) ja sie nie odzywalam bo bylismy na dluzszym weekendzie w londynie. Mialo byc fajnie a wyszlo ze spedzilam 3dni w hotelu zamiast z rodzina I ze znajomymi. W piatek dostalam takich boli brzuch twardy jak glaz ze do samochodu wiezli mnie na wozku. Bronilam sie przed tym, bo to wiadomo jak musialo wygladac :/ poza tym ze stresu sie rozplakalam a nikt mi nie powiedzial ze makijaz po twarzy poplynal czarnymi strugami. W hotelu to nawet do pokoju rodzicow bylo mi ciezko pprzejsc a pokoje obok siebie. Takie mega klucie w pochwie. Normalnie idzie popasc w depresje ... sorki ze tak o sobie ale postaram sie was nadrobic zeby byc na biezaco :)
 
Do góry