reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja wlasnie skonczylam pakowanie i musze wam powwiedziec ze nawet nie na co sie cisnac do malej bo i tak sie nie zmiescicie.
Wybralam walizke i podzielilam na dwie czesci; stasiowa i moja, dodatkowo wezme kuferek taki na kosmetyki i tam mam wlasnie podstawowe kosmetyki plus to co na sam czas porodu bedzie mi potrzebne.
Troche mi glupio z taka walizka isc ale powaga nie zmieszcze sie do mniejszej:p
 

Załączniki

  • 1408971798821.jpg
    1408971798821.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 70
  • 1408971736101.jpg
    1408971736101.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Ja wlasnie skonczylam pakowanie i musze wam powwiedziec ze nawet nie na co sie cisnac do malej bo i tak sie nie zmiescicie.
Wybralam walizke i podzielilam na dwie czesci; stasiowa i moja, dodatkowo wezme kuferek taki na kosmetyki i tam mam wlasnie podstawowe kosmetyki plus to co na sam czas porodu bedzie mi potrzebne.
Troche mi glupio z taka walizka isc ale powaga nie zmieszcze sie do mniejszej:p

Niezła walizka ;)
Niby nie ma tego dużo,ale jak się powkłada do torby to się nazbiera ;)
 
Ja właśnie zamówiłam taką kołyskę "BABY-RAJ"11el - KOŁYSKA-MATERAC-WOAL (4516021698) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wiem że troche mało funkcjonalna bo tylko max 6 miesięcy posłuży ale ja zawsze marzyłam o kołysce :) Sorki dziewczyny za wczorajszą panikę ale naprawdę na początku mocno się zestresowałam tym czopem. Przez to uświadpmiłam sobie jak mało mam zrobione i gdybym trafiła do szpitala to nie mam jeszcze połowy rzeczy załatwione:)
 
Atu, gdzie masz panikowac jak nie tu?

No te walizki wielkie wychodzą. Ale same podklady, i te do majtek i te do łóżka, polowe miejsca załatwiają.
 
Cześć dziewczyny!
Ja wróciłam od lekarza i skierowanie do szpitala mam :-(
Ryczec mi sie chce normalnie.
Rozwarcia jako tako nie ma tylko miękka szyjka. No i koło tygodnia mam polezec jak dobrze pójdzie. Mam dostać sterydy dla małego. Więc pakuje torbę i jadę zaraz. Jak będę miała neta to sie odezwę że szpitala.
 
Izabella don`t worry :happy2: Wiem że perspektywa leżenia w szpitalu nie jest przyjemna, ale to nic strasznego a oni to robią bo dmuchają na zimne. Kilka dni zleci szybko a Ty będziesz spokojniejsza. Już trochę nas tu było w szpitalu na sterydach, ja zresztą też. W którym tygodniu jesteś?
 
witam:)

asiulka gratulacje!!!

Izabella trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze!

ufff narobłam weekend :)

co do bóli jakie opisujecie to ja mam częśto a wyaje mi się zcasem ze non stop boli, wczoraj bylismy na małej wycieczce poza miasto bo mój mały chciał przejechać się pociągiem :-D i lewo chodziłam. Ja już łuzej niż poł godz nie wystoję ani nie wychodzę :-( Boli nie tylko w pachwinach, biora itd bo to normalne, ale brzuch twardnieje, wsio ciągnie a o krzyżach nie wspomnę. Ale jak to mówi się tu u lekarza lub w szpitalu to normalne, więc nie jak w PL nawet nie jaę do szpitala bo to nie ma sensu. Kompletnie inne podejście niż w Polsce. Za tydzień mam wizytę z położną to zobaczymy co powie. Oni sami mówią że jak boli wziąść paracetamol, a jak nie przechozi po nim to dopiero do szpitala.

Na szczęście już coraz bliżej :-) mam nadzieję wytrzymać te dwa tyg a potem szczerze to ja mogę z chęcia rodzić :tak:będę już w terminie więc obaw nie ma

Któraś pytała o tantum rose, ja kupiłam to i korę dębu, używałam oba po pierwszym porodzie i powiem szczerze że bardzo szybko wszystko mi się pogoiło, pielęgniarka środowiskowa była w szoku ze tak doszłam szybko do siebie. więc teraz mam ten sam zestaw :tak:

W weekend spakowałam torbę, tzn musze podorzucać pare rzeczy ale co ważniejsze mam uszykowane więc i spokojniejsza jestem. Bo jak bolało mnie wsio nocami to myślałam o tym że torby nie mam spakowanej :cool2:

no i mamy skończony niemal pokój małego, czekam tylko na koszyczki wiklinowe. :-)
 
Izabela- trzymam kciuki! Na pewno pomoże to lezenie i wszystko bedzie dobrze:)

Ja mam dzisiaj kryzys- tak mnie boli miedzy lopatkami ze co chwile sie kładę:( zaczęłam pakować torbę i tez sie przeraziłam ile tego wszystkiego wychodzi...
Do tego ta zgaga... Cholernica cała ciąże mnie trzyma!!! :(
 
reklama
Izabella - a długość szyjki też ok? Może lekarz troszkę nadgorliwy? Jak długość ok i rozwarcia nie ma, to się nie masz chyba czym aż tak martwić. Dostaniesz sterydy na płucka, tydzień też już jest ładny, więc bądź dobrej myśli :tak: Zaciskam kciuki!


Czy Wasze łóżeczka też śmierdzą farbą?
Dostałam dzisiaj nowe malowane na biało łóżeczko. Tak śmierdzi farbą, że aż mnie głowa rozbolała po jakiejś godzinie. Jestem zła na siebie, bo jak każde, które mnie interesowało sprawdzałam pod kątem czy lakiery/farby są bezpieczne, tak tu nawet o tym nie pomyślałam. Napisałam do producenta zapytanie o farbę. Ale jestem zła, bo zapach jest wybitny - jakby stało się nad świeżą farbą :/
 
Do góry