reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Hej, my skręciliśmy mini regał dla małej bo zajęła mi połowę mego miejsca i nie miałam już gdzue chować swoich rzeczy.

Ja kupilam tantum rosa plus irygator, polecała mi położna na SR i koleżanka, ktora wyprobowala na sobie.

A dziś na obiad curry :)


Pscolka suuuuuper wieści, niech i tak juz zostanie!!!!!!
 
reklama
Przyznam że dołączyłam do niewyspanych i obolałych. Koło 3 w nocy obudził mnie skurcz a potem ból przypominający okresowy a do tego jakieś bolesne kłucie nad nerką - myślałam że nie wytrzymam. Zrobiłam gorącą kąpiel ale na ten ból pleców nie pomogło. Zasnąć z bólu nie mogłam a 2 no-spy nie działały - udało się ok 7 dopiero i wstałam o 10. Jestem padnięta:( Do tego mam mdłości:/ Brzuchol mi opadł już tak bardzo że opera mi się na udach jak siedzę:) Myślałam tylko że nie mogę jeszcze rodzić bo moje zamówienie z Gemini jeszcze nie przyszło:p Ale właśnie nawiedził nas kurier:p Musze poogarniać wszystko w razie czego bo szyjka kłuje - młoda tak na nią naciska że wolę być przygotowana:)

Madzia ja nie kupuję tantum rosa - kupiłam Mydełko Naturalne z Nanosrebrem w płynie:) Dobrze mi się sprawdziło w połogu z młodym a i do mycia ciała się nadaje i w torbie nie trzeba dodatkowych rzeczy upychać:)

VINSVIN mydełko naturalne z nanosrebrem w płynie 500 ml - Opinie i ceny na Ceneo.pl tu masz link i opinie:)
 
Marrika u mnie było to samo, bo I córę urodziłam w kwietniu no a teraz wrzesień- październik. Z tym że ja się nie mogłam nikogo doprosić o cieplejsze ciuszki i musiałam sama pokupować:)

Ja z kolei jestem bardzo "kolorowa". Nie znoszę pastelowych ścian, dla mnie muszą mieć jakiś konkretny kolor. Fakt że wolę jasne meble ale podłogę np w kuchni i łazience będe mieć popielaty maziany, do tego czerwone albo zielone dodatki. W salonie strzelam sobie fototapetę z orchideą na tle bambusa :-) A naprzeciwko będzie ściana z kamienia w kolorze brązowo, popielato- białym:)

Magdalenka no właśnie najgorsze są te nagłe bóle:( Mnie własnie dopadło w szpitalu na szczęście i dostałam kroplówę. Raz na jakiś czas dopada mnie właśnie takie kłucie w szyjce:no:
 
Ostatnia edycja:
Marrika u mnie było to samo, bo I córę urodziłam w kwietniu no a teraz wrzesień- październik. Z tym że ja się nie mogłam nikogo doprosić o cieplejsze ciuszki i musiałam sama pokupować:)

Ja z kolei jestem bardzo "kolorowa". Nie znoszę pastelowych ścian, dla mnie muszą mieć jakiś konkretny kolor. Fakt że wolę jasne meble ale podłogę np w kuchni i łazience będe mieć popielaty maziany, do tego czerwone albo zielone dodatki. W salonie strzelam sobie fototapetę z orchideą na tle bambusa :-) A naprzeciwko będzie ściana z kamienia w kolorze brązowo, popielato- białym:)

Magdalenka no właśnie najgorsze są te nagłe bóle:( Mnie własnie dopadło w szpitalu na szczęście i dostałam kroplówę. Raz na jakiś czas dopada mnie właśnie takie kłucie w szyjce:no:

Enya a powiedzieli chociaz co jest przyczyna tych kluc? Czy ze na tym etapie to normalne?
 
babina - temat domowe apteczki już omawiałyśmy, looknij od strony 1005;-)


cyntia - ale u Katinki to ściana będzie w salonie, a nie pokoiku dziecięcym...


judy - ja także lubię eksperymenty kolorystyczne. Wszystko to kwestia tego aby mocne dodatki były faktycznie dodatkami, a nie przeciążały całości:tak:.


Madzia - już mam tantum, dwa opakowania, daje ulgę:tak:.


magdalenka - oj to niefajnie, współczuję:-(


Mizzah - oby, oby:-D

nic, wracam do fasolowej, może chociaż ona mi wyjdzie, bo zupkę dla Szymka już spaliłam i trzeba się będzie posiłkować słoiczkiem:-D
 
Zaczelam sie pakowac ale nic mi nie wychodzi,caly pokoj mam zawalony rzeczami co chce spakowac i jakos nie potrafie tego ogarnac. Zawsze bylam zorganizowana a z torba nie potrafie sobie poradzic,masakra jakas...juz mi sie humor pogorszyl :-(
Jedno jest pewne do jednej sie nie spakuje,a jak u was z torbami zmiescicie sie w jedna?
 
hejka, ja dziś od rana wiszę na telefonie i już mnie powoli trafia :wściekła/y:

Najpierw się okazało że paczka którą odsyłałam do Smyka ze zwrotem gdzieś się zagubiła i jej nie dostali. A wysyłałam jakieś półtora tygodnia temu... Dobrze że zostawiłam sobie potwierdzenie. Ciekawe jak w razie w będzie się poczta tłumaczyć...

Potem się okazało że muszę czekać na wypłatę kasy kolejny miesiąc od firmy z którą mam umowę zlecenie, a liczyłam na wcześniejszy termin bo akurat by mi się ta kasa przydała... No ale dobra jakoś to przeżyję.

A na koniec co mnie już totalnie wyprowadziło z równowagi to sklep Piętrus w którym zamówiłam łóżeczko. Termin dostawy zmieniali już chyba 3 razy bo ciągle coś było nie tak. Dziś miał być ostateczny dzień, w którym miałam już dostać łóżeczko do domu a tu dalej nic. Zadzwoniłam a facet się tłumaczy że to nowy model i nie mogą sobie poradzić ze zrobieniem płaskich szczebli! Nosz k***wa no to po co mają je w ofercie?! Zaczął coś kręcić że mogą dać mi na początek łóżeczko zastępcze a potem jak zrobią to, to ewentualnie zamienić... Czyli że ja mam najpierw montować zastępcze łóżeczko, a potem je demontować, pakować, odesłać im i zmontować sobie jeszcze raz właściwe.... No to chyba jakiś żart! :angry: Powiedziałam im że mają czas do końca tygodnia rozwiązać tą sprawę i nic mnie to nie interesuje bo ja mogę w każdej chwili urodzić. Co za ludzie.

babina - ja też mam na dzisiaj plan spakować torbę, więc jak to zrobię to się podzielę spostrzeżeniami :happy2:

Madzia - ja tantum rosa nie kupuję, to chyba jest w saszetkach i trzeba rozpuszczać czy jakoś tak więc stwierdziłam że do szpitala to będzie mało wygodne. Biorę z domu swoją emulsję do higieny intymnej którą od lat używam, Lactacyd - jest bardzo delikatna i myślę że wystarczy.
 
Czarna - co za skurczybyki z tego Piętrusa~! :szok: oni mają w ofercie dużo łózeczek z płaskimi szczebelkami bo ja też chciałam takie zamówić tylko mniejsze... porażka... dobrze, że my wkońcu kupiliśmy w IKEI bo jakbym musiała jeszcze swojego słuchać co ja za sklep internetowy wynalazłam to bym nie wytrzymała... jak Ci nie prześlą do końca tygodnia to zarządaj zwrotu kasy i moze pojedźcie gdzieś poogladac... fakt ze ceny w piętrusie są znacznie nizsze ale nerwy w gratisie dodają... :dry:
 
reklama
Pscółka to mógł być atak padaczki. Jak się zagłębiłam w temat to dotarłam do wielu przypadków pojedyńczych ataków u dzieci do lat 5-6. Dlatego neurolog u mojej Oliwki wahał się z podaniem leków, gdyż miała tylko jeden napad bez przyczyny. Jednak ze względu na stan padaczkowy ( atak trwał ponad 20 min bez przerwy) wprowadzono jej leczenie.
Słyszałam o takich reakcjach na szczepienia a także na leki- ale głównie szczepionki
 
Do góry