reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Cyntia moje nie smierdzialo. Jesli zamawialas przez internet, zawsze mozesz odstapic od umowy. Wiesz, ja wszystko malowalam w domu ekologicznymi farbami na bazie wody i tak tez lakierowalam podlogi. Nawet takie farby i lakiery poczatkowa maja nieprzyjemny zapach. Jesli to maly producent, to moze to bylo swiezo malowane? Co to za firma?
 
Zamawiałam z Allegro i wiem, że to była świeża dostawa od producenta (tego dnia gdy kupiłam miał ten model dopiero dojść do sprzedawcy od producenta) - firma "jar drew", więc może faktycznie było na dniach malowane, ale jestem zdziwiona, że aż tak śmierdzi Łóżeczko 140 X 70 CM Tapczanik + SZUFLADA Jardrew (4515769282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Poczekam parę dni czy wywietrzeje, a jeśli nie, to trudno - będę zwracać. Bo chyba mam 10 dni na zwrot?
A do tego bok od szuflady jest lekko obity, wrrrrrrr i to nie wina transportu, bo nie ma nigdzie tego kawałka, który miałby odpaść :/

EDIT:
No, sprzedawca z allegro oddzwonił (szybko, szok) i zapewniał, że farby mają odpowiednie atesty (mogę je dostać od producenta), a uszkodzony element jutro mi dośle (mega odprysk na szufladzie) - bałam się, że będzie robić problemy, a tu uprzejmy kulturalny facet.

Sprzedawca mi mówił, że jest to świeża seria, którą dostali tego dnia, co ja kupiłam i było świeżo malowane, więc na pewno wywietrzeje. A że nie jestem pierwszą osobą, która jest w pierwszej chwili zaniepokojona zapachem białej farby (inne tak nie capią ponoć). No, takiego sprzedawcę się chwali. Wyłożyłam łóżeczko na balkon i wietrzę w takim razie. Daję mu tydzień w takim razie ;)
 
Ostatnia edycja:
To gorsza sprawa. Nie wiem czy czasem teraz nie jest tak ze jak nie sprawdzisz przy kurierze to pó grzybach... :/
Na stronkę napisali ze malowane specjalna bejcą wiec powinno być ok chyba nie nabijają w butelkę...
 
No, sprzedawca z allegro oddzwonił (szybko, szok) i zapewniał, że farby mają odpowiednie atesty (mogę je dostać od producenta), a uszkodzony element jutro mi dośle (mega odprysk na szufladzie) - bałam się, że będzie robić problemy, a tu uprzejmy kulturalny facet.

Sprzedawca mi mówił, że jest to świeża seria, którą dostali tego dnia, co ja kupiłam i było świeżo malowane, więc na pewno wywietrzeje. A że nie jestem pierwszą osobą, która jest w pierwszej chwili zaniepokojona zapachem białej farby (inne tak nie capią ponoć). No, takiego sprzedawcę się chwali. Wyłożyłam łóżeczko na balkon i wietrzę w takim razie. Daję mu tydzień w takim razie ;)
 
No to dobrze ze sie wyjaśniło i spoko sprzedawca:) jeden stresik z głowy mniej:)
Ja dzis zamówiłam na Allegro pieluchy tetrowe, podkłady i jakieś tam duperele ze nawet nie pamietam ale jak zwykle uzbierało sie 300zl :/
 
Dziewczyny któraś tu podawała nazwę sprzedawcy na allegro a ja szukam i znaleźć nie mogę :-/ podajcie jeszcze raz bo chciałam sobie sprawdzić
 
Izabella - ja byłam 4 dni, i choć na początku ordynator mówił że nie wiadomo ile poleżę, że może nawet do końca (co mnie oczywiście przeraziło :szok:) to potem bardzo szybko wszyscy doszli do wniosku że mnie wypuszczają.

Cyntia - a wiesz że oglądałam dziś te łóżeczka na allegro jak mnie Piętrus wkurzył, tylko że przy tych tapczanikach nie ma barierek. No ale w sumie zawsze można gdzieś indziej dokupić. Ja się w końcu dogadałam z Piętrusem. Pół dnia wisiałam na tel z facetem, obiecał że do końca tygodnia łóżeczko powinno od nich wyjść ale ja stwierdziłam że nie chcę już ryzykować kolejnego tygodnia i wybrałam inne które mają na stanie w tej chwili i jutro mają wysłać Łóżeczko-tapczanik Martyna 140x70 › Łóżeczka dziecięce, łóżka piętrowe, pokoje - meble młodzieżowe i dziecięce. Dodatkowo facet obiecał że mi zrobi trzecią wysokość ułożenia materaca bo te mi się jakieś niskie wydają. No. Ulżyło mi że się jakoś dogadaliśmy.

Wiecie co zdjęłam wczoraj tą torbę do szpitala z górnej półki w szafie i tak leży. Już od tygodnia się zabieram za pakowanie. Ja nie wiem na co ja liczę... :sorry2: Zmotywujcie mnie.
 
reklama
Hehe ja po dzisiejszym pakowaniu straciłam motywację do wszystkiego. Mam walizkę i torbę, musze się jutro zastanowić czy mi to wszystko potrzebne bo jak co to przepakuje. Wogole to jeszcze parę *******ek mi brakuje. Już mam dość tego kompletowania wszystkiego
 
Do góry