reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Z ciekawości postanowiłam policzyć dziś moje skurcze. Biorąc pod uwagę wasze wskazówki odnośnie skurczy a ruchów dziecka, to 4 razy już mi się brzuszek postawił. Tyle ze rano zmieniłam pościel, zrobiłam pranie, trochę posprzątam. Teraz leżę i zobaczę dalej co będzie
 
reklama
A robicie albo idziecie na sesje zdjęciową z brzuszkiem bo my sie zastanawiamy ponieważ mąż mi od września wyjeżdża i wraca przed porodem by później być już cały czas z nami :) Teraz nie zdarzymy iść na zdjęcia a później nie wiem czy mała nie zechce do nas zawitać wcześniej niż ma termin :p
 
Zastanawialam sie nad taka sesja ale jeszcze nie rozmawialam z moim o tym.
Na pewno jest to super pamiatka,a wiadomo samemu takich zdjec sie nie zrobi.
A ile u was taka sesja kosztuje,ja sie cos tam orientowalam i jedna kobita mi powiedziala ze za 15 zdjec bierze 200zl. Nie wiem czyto duzo czy malo
 
Marrika - a jak długo to trwa? I jak często. To może być przecież dzieć :) Niby powinnaś wyczuć czy dzieciątko akurat się porusza czy to macica się tak spina. Ale nawet gdyby to macica, to też jest na naszym etapie fizjologiczne i znaczy, że macica ćwiczy :) Już skonczylas 33 tc, więc tymbardziej będzie pewnie już tak codziennie. Zobacz, ja tak mam od maja i w sumie jest ok :) Aż czasem się zastanawiam czy lekarze w Polsce za bardzo nie panikuja ;)

Mnie czasem ostatnio znowu pobolewa w trakcie jak na @
 
U mnie póki co rozstępów brak. Oby tak zostało. Smaruję się raz dziennie Palmersem i jest ok. Jak czuję swędzenie brzucha to idę się dodatkowo posmarować - nie wiem czy to prawidłowy tok myślenia :-)

Pępek cały czas w środku, ale dziurka już prawie zanikła, tzn. taka płaska jest całkiem.

malinka - 2 kg na miesiąc to wręcz książkowo!

My sesji brzuszkowej nie planujemy bo mój B. to i tak ledwo się czasem daje namówić na jakąś fotkę (twierdzi że jest nie fotogeniczny) więc wiem że dla niego to byłaby trauma :-D

Na dziś mam w planie wygotować wszystkie smoczki, butelki itp. i zacząć pakowanie. Tylko się jakoś zebrać nie mogę. Leń mnie wziął.
 
Ja to chcę sesję ale dzidzi jak już się urodzi :)

No a co do wstretnych rozstepow jak juz sie ogarnę po porodzie to pojde do mojej kosmetyczki. Co dwie głowy to nie jedna.
 
reklama
Malinka- mnie tu nikt nie pobije... Równo rok temu (koniec lipca) ważyłam 59kg przy 167cm - dla mnie idealnie. Ale zaczęłam brac hormony, jesienią miałam zabieg (polipy i zrosty macicy), dalej kuracja hormonalna i tak w ciagu pół roku przytyłam do 70kg... I to moja waga startowa... A ponieważ w ciazy przytyłam juz 18 kg to łatwo to sobie policzyć ile wazę... Moja skóra jest tak naciągnięta ze mam pełno rozstępów na pupie, biodrach i pod piersiami... Mimo wszystko smaruje sie 2x dziennie kremem żeby to łagodzić. Także nie narzekaj na swoją wagę.. Ja bede miała co robic pó porodzie... :(

Cyntia- mnie wczoraj późnym wieczorem bolało jak na okres ( juz zapomniałam jak to jest). Słyszałam ze przed porodem tak jest i jeszcze bóle w plecach. Ale teraz to tez chyba ćwiczenia nie?

A co do sesji brzuszkowej to my robimy sobie sami- ostatnio widziałam zdjęcia kolegi z zona- znaleźli pare trików w internecie jak sie ustawić itd i wyglądają swietnie te zdjęcia.
 
Do góry