reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

magdalenka - ja po żelazie miałam biegunkę, więc może być


malinka - mi w poprzedniej ciąży pępek nie wyszedł, teraz też raczej nie. Kilogramów u mnie 11 na plusie, a rozstępów nawet nie liczę, bo po co sie przejmować:-D


babina - to bardzo mało za sesję. Nie wiem jak ciążowa w Wawie, ale taka dla dzieciaczka to 1000, jak nie więcej:baffled:


czarna/cyntia - wczoraj doczytałam na stronie sroczki, że Palmers ma toksyczny składnik nie zalecany w ciąży. Oczywiście decyzja należy do Ciebie. Ja odstawiłam i kupiłam mleczko Rossmanowskie
 
reklama
Pscólka- no to ładnie... Wlasnie skończyłam zamowienie w gemini i zamówiłam palmersa na spróbowanie... Ehh

Martina- nie jesteście sami:) my tez nie mamy imienia... Mój twierdzi ze jak zobaczymy mała to samo nam przyjdzie imię, ale ja tak nie chce, nie wiadomo co nam w stresie do głowy przyjdzie ! I myślimy i myślimy i wymyślić nie możemy:) mój chce Izabela ja myślałam o Marysi... A po drodze jeszcze Natalki, Zuzie, Lenki były ;)
 
Z kosmetyków rossmana polecam jeszcze oliwke. Smaruje sie mokra po prysznicu, trwa to 3 sekundy, więcej cierpliwości nie mam. Skóra jest fajna, rozstepow jeszcze nie mam, ale to o niczym nie świadczy. Balsam trzeba wcierac u mnie to nie dziala, bo nienawidzę sie smarowac.
 
jak Wam się podobają imiona : Oliwier (ewentualnie Oliver) Antoś podoba mi się że można mówić na kilka sposobów Antoni, Antoś, Antek, Tosiek ale powstrzymuje mnie to że mieszkamy w UK i jak oni będa tu wołać Anthony? Tony? jakoś poważnie, a jeszcze mamy Gabriel, Kacper a z ang. to Josh ??? Na razie takie są pomysły
 
MALINKA pępek wyskoczył ale nowych rozstepów o dziwo nie mam,
z córką w 8ms popekałam w ciagu jednej nocy takze teraz wyjątkowo sie oliwkuje
a waga 8kg na plusie.Ale po starszej mam rozstepy na udach,tyłku,brzuchu i plecach/\

RJOANKA mnie w nocy najbardziej suszy

PSCÓŁKA u mnie króluje olejek z rosmana;-)
 
Antoni i Anthony sa fajne, a polskie zdrobnienia cudowne, mialam w Polsce ucznia Antosia i to byl bystrzak jakich malo :)
Olivier mi sie jednoznacznie kojarzy ze slynnym gogusiowatym prezenterem tvn... i pewnie nie tylko mi ;))
 
reklama
magdalenka - ja po żelazie miałam biegunkę, więc może być


malinka - mi w poprzedniej ciąży pępek nie wyszedł, teraz też raczej nie. Kilogramów u mnie 11 na plusie, a rozstępów nawet nie liczę, bo po co sie przejmować:-D


babina - to bardzo mało za sesję. Nie wiem jak ciążowa w Wawie, ale taka dla dzieciaczka to 1000, jak nie więcej:baffled:


czarna/cyntia - wczoraj doczytałam na stronie sroczki, że Palmers ma toksyczny składnik nie zalecany w ciąży. Oczywiście decyzja należy do Ciebie. Ja odstawiłam i kupiłam mleczko Rossmanowskie


Pscółka bez przesady znajomi robili sesję noworodkową u tej Pani fotograf Sesje noworodkowe « FotoBella Dorota Sekuła – fotografia rodzinna. Zdjęcia bajeczne naprawdę kobitka z pomysłem. I za całą sesje zapłacili około 500 pln więc nie aż tak tragicznie a mają piękne zdjęcia z dzidzią.
Noworodki « FotoBella Dorota Sekuła – fotografia rodzinna
 
Do góry