reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Też już przerabiałam te posrane hemoro... :crazy: miałam je jakoś już w 3 miesiącu ale teraz spokój... pewnie przed burzą... :cool: ale przynajmniej nie krwawiły...

Co do pomroczności wszystkich kierujących pojazdami :-) niedawno mój tato mówił mi, że czytał w internecie artykuł poparty badaniami, że ciężarne powodują więcej kolizji drogowych ( nie pamiętam dokładnie jakie kolizje i dokładne wyniki badań, ale tatuś prosił mnie żebym też dała już sobie spokój z szoferką :-D


a do mnie wpadła taka jedna upierdliwa koleżanka - dawno jej nie było, ale jak już przychodzi to na dłużej i jej obecność daje o sobie siwe znaki... z.g.a.g.a :wściekła/y:
 
reklama
Czesc dziewczyny ostatnieie kilka dni mialam zabiegane ale nadrobie Was w wolnej chwili.
Z tego co zobaczylam pobieznie pisalyscie o prowadzeniu auta, musze sie przyznac ze odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to nie siedzialam za kolkiem. Jakos tak mi wygodniej ze mnie wszedzie wozi maz.
Z ciazowych dolegliwosci to mam bole plecow i nog, zgage oraz jak troche jeetem na nogach to lekko mi puchna. Najgorsze jest to ze kilka garnkow zmywam na raty bo nie moge ustac przy zlewie.
W czwartek przywiozlam od brata rzeczy dla maluszka i powiem szczerze nie myslalam ze az tyle tego jest. Mam trzy wielkie pudla ciuszkow w rozmiarach 56-80. Bratowa stwierdzila ze bedzie chlopiec dlatego dala tylko ciuszki chlopiece ale uprzedzila ze gdyby byla dziewczynka to zeby dac znac bo ona ma po corce. Wczoraj bylismy w ikei po komode na ciuszki i dzis ledwo sie ruszam. W tygodniu pojedxiemy po farby i maz bedzie mogl w wolnej chwili malowac. Ciesze sie bo lipiec szybko zleci mam tyle na ten miesiaz zaplanowane ze nie zdarze sie obejrxec a juz bedzie sierpien :-)
 
Ja prócz dużego brzucha to z objawów ciążowych zauważyłam tylko czasami plamki z siary na bieliźnie lub koszulkach (po domu latam bez biustonosza). Ciąża mi służy. Mały kopie jak szalony i przepycha się, widać jak brzuch mi faluje. Zwłaszcza teraz jak więcej leżę.

Tylko to wstrętne choróbsko mnie dobija, ale jest lepiej. Myślę że jest lepiej bo jak kaszlę to już tak nie ciągnie po płucach.

WRZUCĘ JESZCZE RAZ BO MOŻE SIĘ PRZYDA, SZKOŁA RODZENIA ON-LINE:

RADZIMY DOBRZE RODZIMY - INTERNETOWA SZKOŁA RODZENIA Strona główna
 
Ostatnia edycja:
a moja dzis centralnie kopie pod cyckiem.
Matko wysoko juz jest.

Dziewczyny tam dumam.Chce kupic przewijak usztywniany na łózeczko.
Ale mam komode,taka z biedronki i sie zastanawiam czy takiego przewijaka nie zamontuje na tej komodzie,czy bedzie to wygodne??
 
Dziewczyny tam dumam.Chce kupic przewijak usztywniany na łózeczko.
Ale mam komode,taka z biedronki i sie zastanawiam czy takiego przewijaka nie zamontuje na tej komodzie,czy bedzie to wygodne??

Wydaje mi się że zależy jak wysoka jest ta komoda i jak szeroka, czy stabilnie będzie ten przewijak leżał.

Madzia ja kupiłam w Biedronce bo są też do karmienia, mam dwie koszule i jedną pidżamę, śpię w nie teraz i prałam parę razy i jest super. Są jeszcze w przecenach (u mnie po 15-20zł) może się skusisz.
 
Wydaje mi się że zależy jak wysoka jest ta komoda i jak szeroka, czy stabilnie będzie ten przewijak leżał.

Madzia ja kupiłam w Biedronce bo są też do karmienia, mam dwie koszule i jedną pidżamę, śpię w nie teraz i prałam parę razy i jest super. Są jeszcze w przecenach (u mnie po 15-20zł) może się skusisz.
U mnie właśnie nie widziałam w żadnej Biedronce..
 
reklama
Ja dziś muszę do Biedronki podjechać bo już nie mam co jeść, mogę zobaczyć. Do Rybnika mam bliziutko to może się spotkamy, a jak nie masz ochoty to paczką ci wyślę. Jak chcesz to wyślij mi wiadomość na profil. Jaki rozmiar, ile sztuk i co? Jakiś numer kontaktowy to ci zadzwonię czy coś jest i w jakiej cenie. Ja kupowałam M taki rozmiar jak noszę i jest ok.
 
Do góry