reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Enye trzymam kciuki zeby szyjka wytrzymala do bezpiecznego okresu. Wspolczuje Ci tego lezenia przymusowego, tym bardziej ze masz dziecko a niestety przy dzieciach ciezko jest sobie pozwolic na nic nie robienie. Mam nadzieje ze masz kogos kto ci pomoze w codziennych obowiazkach oraz w przygotowaniu wyprawki.
 
reklama
agniecha83 moj maluszek tez byl mega ozywiony po tej glukozie.
Na szczescie mezus przyjechal wiec sobie w samochodzie przesiedzialam te 2 godz.
W drodze powrotnej wstapilismy jeszcze do slepu na zakupy,tak mi sie slabo zrobilo ze bym o malo a w sklepie sie przewrocila. Nie wiem co by to bylo gdybym byla sama. Ale juz jest wszystko ok,pojadlam sobie,odpoczelam i jestem nowka :)
 
Dzień dobry mamusie.

Ja jestem na wyjeździe, wybrałam się na długi weekend do siostry. Byłam z nią na Głuchowie (rynek hurtowy, bo po znajomości taniej) i obkupiłam mojego maluszka. Kupiłam 3 komplety poszewek na pościel, z ochraniaczem, 5 prześcieradeł nieprzemakalnych, rożek, śpiworek-rożek, pieluchy i pieluchy z ceratą, kocyki, chusteczki bawełniane wielokolorowe i czapeczki, skarpetki, rajstopki, ręczniki, troszkę ubranek i sama nie wiem co jeszcze. Kupiłam też siostrzenicom spódniczki, bluzki i rajstopki na zakończenie roku szkolnego. Nazbierało się tego ze trzy worki 120L a wydałam tylko 600zł i w tym jeszcze lody dla całej rodzinki 15szt. Jestem w szoku bo wzięłam 1000 i myślałam że braknie.
No i z ilościami się nie cackałam i drobne rzeczy np. chusteczki, skarpetki po 10-12szt brałam, no co niech maluch se ma.
Np.: cena rożka 11zł, ręcznik 16zł, poszewka na pościel 100x135 20zł.
 
Ostatnia edycja:
Witam was i ja dzisiejszy dzien jakis dolujacy :confused2:. Bylam dzisiaj w pracy bo juz chyba z 4 raz bylo zle wypisane moje l4 ehh i ja jak glupia musze jezdzic od mojego ginekologa do pracy Potem znowu do pracy je odebraz do ginekologa i do pracy,masakra jakas:angry:

Katinka naprawde malo zaplacilas, gratulacje tak udanych zakupow.

Dziewczyny czy macie duzo ubranek 56 czy raczej kupujecie 62?
 
Ostatnia edycja:
Mam pare po siostrzencu 56 ale kupuje na 62 bo lepiej wieksze a na dłuzej starczy.

Kurde a ja sie wkurzyłąm,patzryłam na wózek co mam po siostrzencu i w ocieplaczu na nózki jest jeden zamek zepsuty.mysle ze krawiec mi wszyje nowy.
 
A ja byłam w pepco, kupiłam bodziaki i rampersa na 74 i body z długim rękawem na 62. Co najlepsze jak porównałam sobie w domu te czerwone bodziaki do takich co mam z h&m na 56 to się okazało że te z h&m są większe niż te z pepco na 62 :baffled: i bądź tu mądry. Przecież te oznaczenia na metkach nijak się mają do siebie...

ubranka.jpg
 

Załączniki

  • ubranka.jpg
    ubranka.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Enya - mocno ściśnięte kciuki za Twoją szyjkę!! Leż i leż - a jak się będziesz nudzić, to pisz z nami :)

Kacha - no to lipa z takim jeżdżeniem w kółko, a do tego pieniądze pewno wypłacą Ci później :/

Ja dzisiaj szaleję z obiadem ;) Pieczone kiełbaski śląskie z pieczonymi ziemniakami i cebulką - nie wiem co na to mój kamień w woreczku żółciowym, ale co zrobić jak ciężarny umysł chce tłustych kiełbasek :wink:

Ja nakupowałam przez Allegro ciuszków i nie mogę się doczekać paczuszki - ale pewno będzie dopiero po niedzieli.

I kupiłam dla maluszka za uzbierane punkty na Payback książkę na empik.com wiersze Brzechwy (wybrałam najgrubszą - 280 stron czytania :D ). Czytam Brzechwę małemu i zauważyłam, że gdy już tak bardzo się rusza i mu poczytam, to on się wycisza ;-) - czasem usypia, cudowne to jest, bo wiem, że reaguje na mój głos.

A, i polecam Wam film "W łonie matki" National.Geographic.In.the.womb.2005.W.lonie.matki on Vimeo Lubie takie filmy :)
 
Do góry