reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
U mnie w rodzinie dzieci rodza sie duze dlatego bardziej skupiam sie na rozmiarze 62 latwiej zawsze powinac rekawek. Takie maluszki tak szybko rosna.
 
Ja tez nastawiam sie raczej na rozmiar 62. Sama miałam 59 mój P tez cos około wiec 56 moze byc za małe. Moze kupie jeden komplet tak na wszelki wypadek.
 
cześć :)

w odpowiednim wątku wstawiłam zdjęcie swojego bębenka :) niezbyt cz ęsto robi e zdjęcia wychodzi że co 5 tyg. Porównałam to z 20 tyg i z dzisiaj i jest spooooora róznica :)

śliczne te ciuszki, ja prawie nic nie kupuję bo mam po Matim, nie watro kupowac tych na 56, lepiej te na 62, dzidzie tak szybko rosną.
Kupiłam tylko od mamy koleżanki z pracy wielka torbę ciuszków typowo dziewczęcych, sa urocze, napatrzec sie na nie nie mogę :) ale to taki od 0 do roczku nawet
 
Wyniki moczu ok.

Co do przebarwien mam taki dla mam.

To jedne z moich zakupów :-)
 

Załączniki

  • IMG_20140620_175444~2.jpg
    IMG_20140620_175444~2.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 51
Dzis idę do koleżanki zeby mi podpowiedziała co z wyprawka. Ile czego i co sie przydało a co nie :) i nie długo ruszę na zakupy.
 
Ale mi mój mąż rzucił tekstem. Wszedł do domu i od progu (ja leżałam na kanapie parę metrów dalej):
Ty już zawsze będziesz tak bez makijażu? W pierwszej chwili myślałem, że to twój stary - i się zanosił ze śmiechu. Podejrzewam, że wymyślił to po drodze. Żartowniś. Nie będę chodzić w pełnym makijażu po mieszkaniu przecież.

Przyszła do mnie chwilę temu paczuszka z ciuszkami z allegro (ze sklepu zodzieżą nową i używaną z Anglii). Za ciuszki dałam łącznie 63zł, więc wychodzi ok. 4 zł za sztukę :D Kurteczka i jedna zkoszulek są z metką. Po większości nie ma kompletnie śladuużywania (paru jestem pewna, że to nówki - wszystkie jasne body i pajac, jasne spodenki i jasne ogrodniczki. Kombinezony też wyglądają jak nówki, ale nie wiem). Najbardziej mnie cieszą kombinezony. To wszystko jesttakie malutkie :D
DSC_4505.jpg DSC_4510.jpg DSC_4512.jpg

Pauletta - super, że mocz ok! Słodziutkie ciuszki :)

Agniecha - ładny brzusio :)
 

Załączniki

  • DSC_4505.jpg
    DSC_4505.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 42
  • DSC_4510.jpg
    DSC_4510.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 39
  • DSC_4512.jpg
    DSC_4512.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
reklama
Ja chodzę cała rozczochrana i mój P tez troszkę sie donsa.. Cóż prawie cały dzień siedzę sama a on wraca po 21 a wychodzi o 4 ... Szkoda mi sie stroic zeby z godzinke dobrze przy nim wyglądać :)
 
Do góry