reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Witajcie dziewczyny, my już po wizycie u rodziców i wieczorek w domu :)

wawka jak czytałam Twojego posta to aż się roześmiałam na głos :D Przepraszam bo wiem, że to pewnie nie śmieszne i już niedługo mogę być dokładnie w takiej sytuacji ale jak wyobraziłam sobie siebie spacerującą po domu z mopem przy boku i na taborecie w kabinie to nie mogłam się powstrzymać :-D
Ja na razie z dolegliwości ciążowych to wiecznie zatkany i wysuszony nos :crazy:, bolący brzuch przy dłuższym chodzeniu i od czasu do czasu jakieś problemy z trawieniem, wzdęciami itp. Poza tym jest w miarę ok.

kotulcia Ty Sherlocku Holmesie masz rację walcz o swoje ;-) Ja zamówiłam bluzki bokserki ciążowe na allegro i gdzieś w poniedziałek minie 2 tygodnie już. Napisałam maila kiedy mogę się spodziewać przesyłki ale cisza jak na razie. Też się już trochę irytuję bo pogoda taka że przydałyby się ale poczekam jeszcze spokojnie tydzień. Echhh Ci sprzedawcy, zamiast dbać o klienta to sami sobie robią antyreklamę.
 
reklama
Odnosnie allegro to ja ze sprzedawcami nigdy nie mialam problemow. Zawsze sprawdzam negatywne komentarze czy jest ich duzo i jakiej tresci oraz jak dawno temu byl ostatni. Zazwyczaj paczke wysylaja nastepnego dnia po zamowieniu. Problem mam natomiast z poczta mieszkam w takim miejscu ze listonosz jest co chwile nowy i nie wyrabia sie z robota potrafi wlozyc przeterminowane awizo do skrzynki. Paczek z poczty przez pewien czas wogule nie zabierali tylko awiza roznosili niby powtorne a pierwszego nie bylo w skrzynce. Ponadto u mnie w domu zawsze ktos jest wiec nie ma mozliwosci ze nikogo nie zastal... Raz maz byl na podworku i jak zobaczyl ze listonosz zatrzymal sie przy bramie to chcial do niego podejsc. Nie zdazyl dojsc do bramy a w skrzynce juz awizo po listonoszu ani sladu. Duzego podworka nie mamy. Dlatego zazwyczaj biore kurierem jednak gdy zamawiam jakis duperel to kurier sie nie oplaca. Wtedy biore na poprawke ze na paczke bede czekac ok 2 tygodni
 
Pauletta: życzę zdrowia. Daj znać jak badania moczu.
Czarna: mi wtedy nie było do śmiechu :tak: Jak ciąża była donoszona w 37 tc gienek kazał mi zacząć chodzić po trzech miesiącach leżenia plackiem. Wtedy zrozumiałam dlaczego starzy, schorowani i obolali starzy ludzie są tacy marudni i zrzędliwi :-D
Kotulacia: no niezła jesteś. Kula szpiegula :-D Oby udało się odzyskać kasę :tak: Ja raz miałam problem z allegro. Zamówioną zabawkę używaną dla Michaliny dostałam po miesiącu walki z kobietą. Ciągle twierdziła, że wysłała. I dopiero jak po miesiącu postraszyłam, że wystawię negatyw i zgłoszę sprawę do prawnika to wysłała. Od tego czasu dokładnie przeglądam opinie o danym sprzedającym. Tylko, że na OLX nie da się sprawdzić, niestety.
Judy: dobrze, że się taki chętny do myślenia policjant znalazł. A co się nadenerwowaliście i ile to was czasu kosztowało :tak: Pewnie nawet nikt nie przeprosił.

Jutro mam gienka. Ciekawe czy pozwoli mi w góry jechać.
 
Witajcie dziewczyny po dłuższej nieobecności:) Niestety u mnie wieści średnie....Córcia rozwija się dobrze, we wtorek ważyła 486 gram, jedyne co to trochę czepiali się o jej nerki ale niby twierdzą że w granicy normy. Przekonamy się co dalej w 30tc.
Gorzej z moją szyjką....W niedziel zgłosiłam się na IP bo od paru dni czułam kłucia i skurcze w szyjce. No i tu zonk - moja szyjka ma obecnie 28 mm czyli skróciła się znacznie i pojawiło się małe rozwarcie zewnętrzne na opuszek palca. W szpitalu ginek powiedział że jak dla niego pessar nie do końca sie trzyma a we wtorek na wizycie moja ginka powiedziała że właśnie dzięki pessarowi to wszystko póki co nie wygląda tragicznie. Nie wiem kogo słuchać,ale najistotniejsze jest to nie ma rozwarcia wewnętrznego i jakaś ta szyjka jeszcze jest. No i niestety czeka mnie tylko leżenie i oszczędny tryb życia żeby donosić tą ciążę. Boli mnie mega w spojeniu łonowym, zaczęłam łykać magnez i nospę....Mówię Wam - dramat. Całe wakacje na leżąco....:no:

Co do tych ubrań z Biedronki to ja przymierzałam właśnie te sukienki i pomimo że sporo przytyłam teraz to rozmiar 36 był taki trochę przyduży a poza tym dla mnie taka czysta bawełna na lato odpada bo gorąco:) Chociaż ta piżamka dwuczęściowa mnie pociągała, no ale nie na lato...


Ja póki co mam dla małej tylko przewijak, wanienkę, rożek, Sudocrem i 1 parę bodziaków, Dla siebie wkładki laktacyjne i laktator. Ubogo....A jeszcze to leżenie pokrzyżowało mi plany bo miałam odebrać od koleżanki rzeczy po mojej córce:no:
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczynki,
Mati jeszcze śpi, a mi mężus kawke podał jak wychodził do pracy i mnie obudził...

odebrałam wyniki glukozy, sa ok na szczęście, morfologia też, tylko w moczu trochę bakterii ale ja mam tak zawsze

Kotulcia, cieszę się, że namierzyłaś oszustkę, &&& za złapanie francy :)

Enya, no rzeczywiście szyjka sie skróciła, musisz leżeć, pomyśl jaki piękny prezent Cę czeka po tych wakacjach :) &&&&

Wawka, kciuki za wizytę :)
 
Właśnie jestem po glukozie, nie było takie zle bo ja tam słodkie lubię. Teraz czekam 2 godz. siedzę na polu bo o mało bym zemdlała tak mi jest słabo. Nie jestem przyzwyczajona bez śniadania wychodzić. Mam nadzieje ze się tu nie przewroce
 
Babina, mi też było słabo, w głowie mi sie trochę kręciło, no i po jakiś 30 min po wypiciu młoda w brzuchu głupawki dostała, cały brzuch mi skakał :)
 
I ja właśnie wypilam glukoze. No wcale nie było tak źle, jakby miseczke po lukrze wylizac. Teraz dwie godziny bólu tylka na niewygodnych krzeselkach. Mam nadzieję, ze wszystkie będziemy miały dobre wyniki!!!

A, pani w labie poradziła w ciepłej wodzie rozpuszczac. Podobno wtedy łatwiej wypic.
 
reklama
Do góry