reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cyntia - gratuluje wygranej, a wozka niw musisz miec ich, wystarcza adaptery (my tak mamy wozek tako i fotelik mc);
Gratki wszystkich udanych wizyt:
Przepraszam ze wybiorczo, ale w weekend nie mam za bardzo czasu na komputer, a wczoraj mialam wolne,ze wzgledu na wizyte u gina.
Z maluchem wszystko w porzadku, termin z usg nadal pokrywa sie z tym z OM. Maluch wazy ok 350 g +/- 50), ale nie chcial pokazac czy jest chlopcem czy dziewcztnka, wiec dolaczam do grona nieswiadomych;)
Milego dnia:)
 
reklama
Cyntia no powiem ci że Laura jak mi wpadła w ucho to od razu wiedziałam że mala będzie miała tak na imię :-) jak byłam z nią w ciąży to miałam tylko imię dla synka Cyprian. Teraz w tej ciąży miałam też tylko dla synka dla odmiany Dorian :-)
Artur super imię. Znam jednego Artura i super chłopak :-)
A co do fotelika to nie musisz mieć tej samej firmy wózka bo można dokupić adaptery do maxi cosi
 
oj tak Artur - bardzo ładne i poważne imię;) :tak:he he ;) tylko uparty;)

Cyprian i Dorian- no oryginalne imiona- będę się martwiła po połówkowym jak okaże się ze moje maleństwo to chłopiec- bo na razie się chowa;) :-)
 
Ja w poniedziałek mam 3d czy 4d już sama nie wiem :-) dr wysłał nas do swojego przyjaciela doktora żeby sobie na super sprzęcie pooglądał serduszko
 
marrika - my też mamy bardzo krótkie i wydaje mi się, że optymalnieaby imię miało o jedną sylabę więcej, czyli dwie:-D. Jeszcze Mateusz mogłabymprzełknąć, ale zdrobnienie to Mateuszek, zanim to wypowiem to on już zdąży 5razy coś przeskrobać. Mati to dla mnie dobre dla nastolatka, nie maluszka:sorry2: Pewnie jeśli się zdecydujemy to wyjdzie Matuś lub Mateoś. Na Szymka mówimy Szymuś, a ja będzie nastolatkiem to przejdziemy na Simi:-)
cyntia - większość wózków ma adaptery do fotelika Maxi Cosi (nawet do mojego Jedo dostałam gratis adaptery do Maxi Cosi),tak więc nie musicie się ograniczać tak jak myślisz. Ja zmieniłam nazwisko namęża, bo moje panieńskie ludzie ciągle przekręcali:baffled:
 
A my od poczatku obstawialismy ze jak bedzie chlopak to bedzie Mikolaj,bo dziadek od mojego mial tak na imie i byl fantastycznym czlowiekiem.
Ale odtatnio jak sie mnie ktos zapytal jak bedzie miec malenstwo na imie to uslyszalam...takie starodawne...
...och zawsze jest ktos kto potrafi pochwalic hehe...
 
marrika - my też mamy bardzo krótkie i wydaje mi się, że optymalnieaby imię miało o jedną sylabę więcej, czyli dwie:-D. Jeszcze Mateusz mogłabymprzełknąć, ale zdrobnienie to Mateuszek, zanim to wypowiem to on już zdąży 5razy coś przeskrobać. Mati to dla mnie dobre dla nastolatka, nie maluszka:sorry2: Pewnie jeśli się zdecydujemy to wyjdzie Matuś lub Mateoś. Na Szymka mówimy Szymuś, a ja będzie nastolatkiem to przejdziemy na Simi:-)
cyntia - większość wózków ma adaptery do fotelika Maxi Cosi (nawet do mojego Jedo dostałam gratis adaptery do Maxi Cosi),tak więc nie musicie się ograniczać tak jak myślisz. Ja zmieniłam nazwisko namęża, bo moje panieńskie ludzie ciągle przekręcali:baffled:

my mówiliśmy Matuś - i czasem się tak powie ale najlepiej wychodzi Mati bo szybko ,znając życie( a męża brat to tez Mateusz) jako dorosły chłopiec będzie chciał aby wołali go Mateo - albo Mateusz- Mati to raczej dla maluszka;):-)

Babina- nigdy nie będze tak że będzie pasowało każdemu- mojej przyjaciółki synek to Mikołaj:) moja mama na imie Nadia powiedziała że rosyjskie- a nie pochodzi z Rosji jest to imię arabskie:) jeszcze lepiej;)
 
Z reszta najwazniejsze zeby sie rodzicom podobalo i tyle:)



dokładnie to rodzice wybierają imię dla dziecka:) i to im ma się podobać a cała reszta przywyknie- na początku mają dużo do powiedzenia- później zako****ą się w tym dziecku ;) i imię nie ma już wielkiego znaczenia;):-)
 
reklama
Czesc dziewczyny. Ja chyba przebije obwod w pasie bo obecnie mam. 106 cm. Ale ja nie bylam taka szczupla jak Wy. Co do wagi to od ostatniej wizyty przytylam 3,5kg i jest to moj pierwszy przyrost wagi, brzuszek bardzo mi wywalilo do przodu, ze wszyscy mysla ze lada chwila rodze.
Wczoraj mialam wizyte i wszystko oki szyjka 3,5cm zamknieta. Dzidzia nie chciala pokazac kim jest, wciaz nie wiem czy bedzie chlopiec czy dziewczynka. Moj tata wczoraj pytal sie mnie czy juz wiem ze bedzie chlopak jak odpowiedzialam ze nie to odpowiedzial ze niepotrzebnie mi powiedzial. Z lekarka pozniej smialysmy sie ze skas ma przecieki.
 
Do góry