reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cyntia Brawo!!!!! :-D:-D:-D

Widzisz, opłaciło się trochę naskrobać!!! też byłaś taka zaskoczona jak Cię wyczytali? :))

p.s. Ja właśnie skończyłam ryczeć... przerabiam ze swoim męzem to co niektóre z was w zeszłym tygodniu... Wrocił z pracy i wyrzuty od drzwi że nieodkurzone, w łazience syf... no i tak sie rozryczałam że dopiero się opamiętałam... :-( nie chce mi się nawet tego opisywać, bo tego co robie na codzień to nie zauważa - a sam palcem nie kiwnie żeby pomóc... ja chyba z nim nie wytrzymam... :(
 
reklama
Garmelka - ja nie wiem co z tymi facetami jest :/ Oby do Twojego dotarło, że takie słowa są poniżej poziomu. Do nich chyba nie dociera, że jesteśmy w ciąży i powinni się o nas troszczyć - jeśli nie fizycznie, to co najmniej psychicznie, emocjonalnie. Kochana, olej dupka dla dzidzi - spróbuj się nie stresować, dzieciątko to czuje (wiem, łatwo się radzi....). Dogadacie się :tak:
 
Ostatnia edycja:
czarna - ja zaczynałam od 101 cm, może lepiej posługiwać sięprzyrostami, niż miarami bezwzględnymi:-D:rofl2::-):laugh2: teraz jest 102, poprzednią ciążę skończyłam na 112:-D
melodja - zazdroszczę, u mnie tak jakby dnia matki nie było:baffled:.M nawet wyszedł na spacer z juniorem, ale co z tego jak biegiem wracali, boburza. Wieczorem już katar, noc fatalna, pobudka o 5. Żyć nie umierać:cool2:
cyntia - gratuluję wygranej i super, że z szyjką lepiej:tak:
garmelka - współczuję, kurna mogliby zacząć od tego co sięstało, czy dobrze się czujesz, a tu od razu wyrzuty. Najgorsze co można zrobićto nie odezwać sie w takiej sytuacji, bo on się utwierdzi w przekonaniu, że marację. Głowa do góry i następnym razem powiedz, że jak będzie dzidzi to będzie jeszcze gorzej,żeby był na to przygotowany.
 
Cyntia super! Kilka stowek w kieszeni :-)

Garmelka nie denerwuj się za bardzo bo to naprawdę nie warto. Faceci to inna rasa i trzeba brać na nich poprawkę :-) a po jakimś czasie się pogodzicie i wszystko wroci do normy :-)

W końcu mamy imię dla naszej córci! Aurelia :-D ja proponowałam Liliana albo Tosia ale m się nie zgodził.
 
marrika - u nas gdyby była dziewczynka to obstawiałabym właśnie Lilianę, ale nie wiem co M na to bo my mamy zasadę, że nie rozmawiamy o imionach zanim nie poznamy płci, bo po co się dwa razy kłócić:-D Teraz się sprzeczamy między Mateuszem, a Bartkiem. To pierwsze bardzo ładne, tylko jak dla mnie za długie do naszego nazwiska:-(
 
My mamy krótkie nazwisko więc możemy poszaleć :-) i będzie ładnie pasowało będą się siostry nazywać Laura i Aurelia :-D jakoś tak pasuje :-) no i nie mamy w naszym otoczeniu żadnej Aurelci. A dla mnie za długie np Konstancja lub Anastazja choć bardzo mi się podobają to jednak za długie
 
witam
u mojego synka w grupie jest Konstancja i Anastazja oryginalne imiona nie powiem:)

Laura i Aurelka tez śliczne- my wybraliśmy Nadia Oliwia:) miała być Maja - ale jakoś mężowi średnio przypadły do gustu:)a dla chłopaka propozycji brak:/ Ksawery i Natan mi się podobają :)

gargamelka-
nie przejmuj się ja też to ciągle przerabiam- ale jakoś już zaczęłam "olewać" to gadanie- mówię że też ma dwie rączki więc jak mu coś nie pasuje - droga wolna może zakasać rękawy i posprzątać;):-)

Cyntia- gratuluje wygranej- jeden wydatek mniej i to nie byle jakiej firmy:)
 
Pscolka - Mateusz to bardzo ładne imię, tylko 3 sylaby ;) Można mówić Mati, poza tym na co dzień operujemy samym imieniem ;) To u nas teściu upierał się, że do krótkiego nazwiska musimy wybrać długie imię, a według mnie to nie ma znaczenia. Mój typ imienia (jedyny) to był Artur, ale mąż się nie zgodził. Ach, ci faceci!

Jak długie macie nazwisko?
Ja mam imię na 8 liter i nazwisko panieńskie na 9 i dobrze mi z tym było :)

Marrika - bardzo ładne imię! Ale, kurczę, Laura mnie jeszcze bardziej urzekło - może następna będzie córeczka, to pomyślimy nad tym imieniem :)

Mona - nooo. Tylko teraz trzeba będzie kupić wózek tej firmy, co by wpinać ten fotelik ;) Widziałam zdjęcie brzuszka - fajniusi już.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cyntia- Mateuszek cudowne imie i przyjęło się u nas Mati:) a Artur też ładne ;) ;-)wiem coś o tym;) dzięuje- już dość pokaźny-ale to było do przewidzenia- z synkiem położne przychodziły i pytały czy będę miała bliźniaki- bo brzusio był ogromny:) teraz mam 91 cm- ale przy moim wzroście(158) to na prawdę dużo;)

nazwisko na 7 liter- i mam tylko po mężu ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry