reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
pscolka - hihihi to juz wiadomo gdzie i czop sie znalaz ;-)

Mi wody elegancko w szpitalu odeszly gdy stalam sobie oparta o lozeczko podczas skurczy. Najpierw myslama, ze z wrazenia nie poczulam ze chce mi sie siusiu, ale jednak nie :-)

Ja dokladnie nie wiem, ale chyba nie koniecznie on odchodzi przed wodami. Wiecie, ze to cikawe, podpytajcie moze lekarza, bo zanim ja na swoja wizyte pojde to juz bedziemy wiedziec :tak:
 
czarna - patrząc po wymiarach gondoli to raczej zewnętrzne wymiary podali, nie wewnętrzne, to samo się odnosi do szerokości siedziska w spacerówce (które zazwyczaj mają ok 32-35 cm), trudno więc stwierdzić jakie są realne wymiary i na ile to starczy. Spacerówka zazwyczaj ma ograniczenie wagowe np. 15 czy 18 kg.
 
Dziś mam coś częściej te twardnienia podbrzusza. Wujek męża, ginekolog, kazał pojechać na izbę przyjęć. No i zatrzymali mnie na ginekologii. Po badaniu szyjka ok - 35 mm, zamknięta, ale okazało się, że takie skurcze (dziś do południa ok. 10 razy po ok. pół minuty) nie są bezpieczne.
Dostałam no-spe.. zaszaleli. Leżę w sali jednoosobowej, więc kicha :/
 
Qurcze, Cyntia to mnie wystraszylas. Ja wczoraj przesadzilam z aktywnością, 12 godzin poza domem, i wieczorem brzuch miałam kamienny, nie mogłam sie ruszyć. Nie wpadlam na to, ze to aż tak poważne żeby do szpitala...
 
Cyntia dobrze że będziesz pod obserwacją i dobrze że szyjka w dobrym stanie:tak: Co do no-spy to nie ma żadnego leku na skurcze oprócz w poważnych przypadkach Fenoterolu w kroplówce, więc nic innego poza no-spą im nie pozostało:/ A ja jeszcze słyszałam że dobrze że wycofali Fenoterol w tabletkach bo on nic nie pomagał a szkodził - to po ch... ja go brałam przez 2,5 miesiąca? No-spa też ma swoje skutki uboczne... Trzymam kciuki żeby było dobrze:tak:

Wstałam ugotować szybkie spaghetti z cukinią:D Przespałam pół dnia i obudziłam się połamana ale poza tym wszystko ok:p
 
Kotulcia - spaghetti z cukinią? Mm A wkleisz zdjecie?

Mam dac znac czy po no-spie mi przeszło, no ale jak w domu no-spa mi niewiele dawała, to nie wiem co mi tu da ;-) Wydaje mi się, że to w dużej mierze ze stresu (takie tam rodzinne).
 
Cyntia trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo, dobrze ze pojechalas na IP. Mimo moich przykrych doswiadczen ze szpitalami uwazam ze zawsze lepiej pojechac i dowiedziec sie ze cos jest blachostka niz cos zlekcewazyc i pozniej sie obwiniac. Skurcze faktycznie sa niebezezpieczne pamietam jak bylam w szpitalu i polozna zwrocila dziewczynie uwage ze nie wolno sie glaskac po brzuchu bo to moze powodowac skurcze- bylysmy w szoku bo wszystkie ciezarne sie glaszcza
 
reklama
Do góry