reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

ja też idę z synem, mężem i jego siostrą:) rodzinna wizyta i USG- :) męża siostra mieszka w Londynie ale zjechała na Komunie mojego pasierba( dzięki Bogu już się odbyła w niedzielę) i koniecznie chce zobaczyć kolejnego bratanka lub bratanice:):-):-)
 
reklama
agniecha - w pierwszej ciąży strasznie wolno te pierwsze miesiące leciały, a teraz nawet nie mam kiedy zbytnio się położyć i wsłuchać w kopniaczki:-(. Wtedy spisywałam swoje odczucia i wspomnienia, teraz też bym chciała, ale już mam kilka miesięcy zaległości:cool:

To widzę, że tylko ja czop przegapiłam:-D:cool2::sorry2:
 
Prawda jest taka, że czop w 2 trymestrze może odejść, ale to są rzadkie przypadki.

Kotulcia - jakbym była w Twojej sytuacji też bym poczekała do piątku. Chyba, że masz numer do gina? Ale co do IP, to oni od tego są, by zawsze reagować i nie ma co się przejmować, że wyjdzie się na panikarę. A jak dzisiaj się czujesz? Nic się nie dzieje więcej?

JustinePB - ja od razu dostałam e-maila z prośbą o potwierdzenie pt "Aktywacja zgłoszenia", a po tym jak kliknęłam w link też od razu przyszedł e-mail pt "Zgłoszenie aktywne" i wydaje mi się, że to wszystko ;-)

Agniecha, Mona, Marrika - kciuki zaciśnięte za Wasze wizyty!
 
U mnie już kolejny nowy tydzień,jak ten czas niesamowicie szybko leci ;)
A mały daję się we znaki,kopie niesamowicie,nie daje w nocy spać ;)
 
Madzia mi też nie daje spać w nocy. Wogole to jak tylko usiąde to już kopie i się rozpycha :-D cudowne uczucie :-D
 
Dzień Dobry,

Chyba zaczynam bić rekordy w spaniu. :sorry2: 11 h, ja to mam powera. :p

Trzymam bardzo mocno kciuki za dzisiejsze wizyty!

Kotulcia Ja to bym napisała do lekarza. Ponad 10 dni temu, czułam jakby mi ktoś kolczastym pasem uderzył po pupie i tej z przodu i tej z tyłu, ciągnięcia, kłucia i takie tam. Zaczełam się stresować, tym bardziej że nawet na spacer nie moglam wyjść. Parę smsów i nieplanowana wizyta, która potwierdziła, że wszystko jest ok. Jak ręką odjął, oczywiście pobolewa od czasu do czasu, ale już tak panicznie nie zwracam na to uwagi....nic tak nie pomaga, jak świadomość, że wszystko jest ok. To cudowne lekarstwo na wszystko!


Btw tak czytam i czytam o kopaniu, rozpychaniu i chyba jestem w jakimś tyle, bo ja nic takiego nie czuję. :zawstydzona/y:
 
Mizzah ja to chyba musiałabym niemal zamieszkać w gabinecie u gina:p

Postanowiłam poczekać do piątkowej wizyty bo mam ją z samego rana to już niedługo. Skurczy nie mam więc kładę się i staram się nie panikować... Mój czop porodowy z synem też był z wywołania i odszedł w całości ale był to wielki glut krwi, tutaj nawet niteczki krwi nie było a czytając w necie to nawet jeśli to część czopu to ten bez krwi to jeszcze nie tragedia.
 
Ale dziś wizytowo! Trzymam kciukasy za wszystkie malenstwa, oby przegląd tylko uspokoił mamusie.
Mizzah, ja też czuje mało: pojedyncze lekkie dotknięcia od środka i raczej rzadko, nie codziennie, a to już 20 tydzień. Gin kazał mi sie nie martwić, więc i ty tego też nie rób. Ale zazdrościć możemy...;-).
 
Trzymam kciuki za wizyty. Ja dopiero. 12. 06 i to będzie moja ostatnia wizyta u ginekologa w Dk. Resztę położna. Już nie moge sie doczekać
 
reklama
Czop nie zawsze sam odchodzi ;-) czasem przy porodzie jakos tam sie wydostaje ;-) a przegapic sie tego cuda nie da :-D

&&&&& za wszystkie wizyty. COs czje, ze wiecej z Was po dzisiejszym dniu bedzie wiedzialo kogo nosi pod serduszkiem
 
Do góry