reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

kotulcia - ja na razie 5 usg, w sumie aż 3 były potwierdzające ciążę:-D u mnie +3 na plusie, oj za dużo za dużo, bo wiem że pod koniec i tak będzie waga goniła jak szalona:baffled:

czarna - ja się tak wkręciłam w millenium, że sobie ręce na przystanku odmroziłam:-D
 
reklama
Melodja mnie w 12 tc wyszło na USG, że łożysko buduje się w kontakcie z UW. Mój lekarz powiedział, że na tym etapie ciąży go to nie obchodzi. Myślę, że kolejne USG będę miała dopiero w 20 tc i wtedy się dowiem, jak jest. Staram się o tym nie myśleć. Zaplanowałam urlop na drugą połowę lipca, czyli ostatnie dwa tygodnie drugiego trymestru. Mam nadzieję, że ewentualne łożysko przodujące nie pokrzyżuje mi planów :baffled:

Nie wiem, jak Was, ale odzieżowo raczej dramat. Normalne ubrania dawno za małe, a ciążowe jeansy, rajstopy i getry w rozmiarze s nadal zjeżdżają mi z pupy. Doskonale wiem jednak, że za jakiś czas będą przyciasne ;-) Chciałabym, żeby już było cieplej.
 
gnagna ja w przedciążowe się mieszczę tzn te niektóre tregginsy na gumce:p A do ciążowych przyzwyczaiłam się że co chwilę podciągam:D Haha boję się że mężuś wpadnie na pomysł kupienie mi po ciąży spodni ciążowych z pasem bo przynajmniej jak się schylam to pupa nie wychodzi:D:rofl2:

agniecha to może się spotkamy:tak: napiszę wcześniej czy uderzam na Wrocław czy jednak na Kłodzko - mam teraz sesję więc i tak odpuszczenie jednego dnia w szkole to rozpusta:D Musimy przekalkulować które przedmioty będą mniej ważne - te z soboty czy z niedzieli. Zastanawiam się czy się załapiemy w ogóle - chyba dużo osób będzie chciało z tego skorzystać.

Mąż mi właśnie mówi że ma inaczej grafik w pracy i muszę przełożyć wizytę u gina chyba - jakby nie mógł wziąć dnia urlopu:crazy:
 
Hejka dziewczyny! Dawno mnie tu nie było ale ostatnio dużo mam na głowie bo się właśnie przeprowadziliśmy. Dziś byłam na wizycie i dzidzia waży 145g-podobno kruszynka z pomiarów wychodzi.A i podobno będzie chłopczyk:) Co do krwiaka to się organizuje czy jakoś tak i niestety mam nisko łożysko więc jakby coś się działo to mam dzwonić. No i leki dalej mam brać. No to chyba tyle bo musze wracać do swoich obowiązków.
 
Dzieki dziewczyny;) w takim razie i ja postaram sie pojawic we Wro;) hihi tylko ciekawe jakie beda kolejki;(

A dzisisaj mnie tak pewna inf wyprowadzila z rownowagi ze wpadlam w mega furię. I teraz mam tylko dola, bo brzuch rozbolal, a dzidzi moje nerwy w takiej skali na pewno nie pomogły;/ masakra jakaś;/
 
Przepraszam, ze odp[isuje zawsze ogolnikowo, ale czasu malo a skrobnac bym chciala.

CO do usg mialam do tej pory 1 , drugie szykuje sie 11 czerwca, a na trzecie pojde juz sobie extra bedac w Polsce :-D

CO do ubran w sowje spodnie sie nie mieszcze, ciazowe jak piszecie zjezdzaja z dupki, ale zakladam pasek i sie trzymaja. Ten caly pas wywijam bo za luzny i mnie wkurza :-p Mam jedne sztruksy rurki, ale wlasnie sa malo rozciagliwe i pamieta ze pod koniec ciazy juz w nie nie wchodzila noga. Dlatego tez je sprzedam a kupie inne z prostymi nogawkami i tymi wstawkami z boku a nie pasem naciaganym, abym przez lato sie nie ugotowala :-)

Super, ze coraz wiecej z Was zna plec, ja juz doczekac sie nie moge. A potem wybieranie imienia. W sumie ja swoje typy mam, wiec tylko meza przekonac pozniej :-D
 
Hej,ja karmilam synka okolo 13 miesiecy,a jeszcze ze 3 miesiace po zakonczeniu karmienia nie mialam okresu ;) Byl to dla mnie fajny czas ;)
Spodnie ciazowe nosze juz jakies 4tygodnie,bo zwykle pily w brzuch a te ciazowe wcale na takie nie wygladaja bo maja dyskretne wstawki z boku ;) Bluzki jeszcze normalne,chic brzuszek juz jest ;)
Ja juz mam + 6kg, no i niestety mimo ze to kolejna ciaza to ruchow jeszcze nie czuje, tak ze nie jest regula ze przy kolejnych szybciej czuje sie ruchy ;(
 
Cześć, wreszcie Was doczytałam. Strasznie tego dużo naprodukowalyscie;) Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.
Ja mam obecnie na plusie niecałe 2 kilo, ale małe często bokiem się ustawia i musiałam kilka dni temu ciazowki wyciągnąć.
Byłam na 3 ust - ostatnie prenatalne robił mi inny lekarz. No więc płci nie znam, a raczej są 2 frakcje, bo moja gin widzi syna, a ten 2 córkę-póki co nas to bawi. Zresztą moja Daria twierdzi, że będzie siostra, bo
zamawiana już u Mikołaja ;) Kolejna wizyta 13 maja, więc może coś się wyjaśni.
 
reklama
Witam serdecznie
Chciała bym zaprosić mamy ze śląska jeśli takie tu są ;)
na sesje zdjęciowe swoich pięknych brzuszków jak i narodzonych już maluszków.
7-8 msc ciąży jest najlepszym okresem na takie zdjęcia :-)
jest to też dobry czas na rezerwacje terminów sesji niemowlęcych, gdyż takie maluszki najlepiej wyglądają na zdjęciach kiedy jeszcze większość swojego czasu przesypiają tj. od 5-14 dnia życia :)

Zapraszam również do oglądania moich prac na stronie..
https://www.facebook.com/pages/Iwona-Kielerz-Fotografia/512564335507806

Każda sesja może być również prezentem dla nowo narodzonego dziecka,
a zdjęcia pamiątką dla dziadków czy chrzestnych.

Zachęcam do polubienia i śledzenia różnych promocji
Wszelkie pytania proszę kierować na maila lub telefonicznie. :-D
Pozdrawiam
 
Do góry