reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Weekendowa cisza?
Ja dziś zaliczyłam outlet Vero Mody. Znalazłam 2 pary jeansów rurek Mama Licious po 40 zł (lub 2 łącznie za 60 zł). Fajna jakość, ale za małe :/ W poniedziałek ma przyjść coś nowego, to będę polować. Za taką cenę :-D
I kupiłam małą czarną za 12,50 zł :-D Może wejdę w nią na Sylwka ;-)
 
reklama
Hej, hej co tu taka cisza? Czyżby wszystkie październikówki wyjechały gdzieś na weekend???

Ja już zrobiłam zakupy, posprzątałam mieszkanie, wypiłam kawę z koleżanką i właśnie gotuję ziemniaki na obiad. Rano się ważyłam - nadal 3 kg na plusie. I zaczynamy 20-ty tydzień. Echhhh kiedy to minęło, lada moment będziemy na porodówkach ;-)

Cyntia no to całkiem udane zakupy, jak za niską cenę to zawsze cieszą :))
 
Ostatnia edycja:
Hej ;)
Ja dziś od rana w trasie,na zakupy,babcie odwiedzić,spotkanie ;)
Także mam aktywny dzień he.
W pon mam wizytę także nie mogę się doczekać.
Milego weekendu Wam życzę!
 
cyntia - a to Ty planujesz wyjść gdzieś na Sylwiak,ambitnie:rofl2:. My od lat robimy wieczór filmowy we dwóje lub ze znajomymi, ostatni wyjazdowy Sylwek to był chyba 2001:-D, chociaż w sumie to w sylwestra wróciliśmy do domu, bo nas towarzystwo totalnie wkurzyło:wściekła/y:
czarna - ja z Szymkiem wyszłam do CH kupiłam perfumy, bo teco mam w ciąży przestały mi się podobać, a w tym czasie mieszkanko sięposprzątało;-)

 
Pscolka - generalnie, to my w Sylwka nigdzie nie wychodzimy. P. nie pije i unika imprez. Ale lubię się odstrzelić w ten dzień dla samej siebie i dla swojego chłopa :-D Poza tym jakąś motywacja będzie, by nie przesadzać z jedzeniem. Mam już 4,5 kg na plusie i liczę, że jeszcze z 10 kg max mogę przytyć :-D
A propos: wczoraj zjadłam 4 porcje grochówki i na noc jęczałam :/

EDIT: Takie cudeńko:
DSC_4286.jpg
Te cekiny są matowe - w aparacie się jakoś błyszczą. To się P. zdziwi, bo ja to raczej noszę kiecki do kolan lub dłuższe :-D Gdyby nie mój lęk, to bym biegała za ciuszkami dla maluszka. A z resztą 12,50 zł, to żaden wydatek ;-)
 

Załączniki

  • DSC_4286.jpg
    DSC_4286.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o pieluchy to ja jestem zdecydowana na wielorazówki:) ostatnio nawet wglebilam się w temat i jeszcze bardziej się nakręciłam:) pewnie przez pierwszych killa tygodni jednorazówki pójdą w ruch ale potem rezygnujemy z nich napewno
 
reklama
Do góry