reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

kaśku - ja wydałam na wielorazowe ponad 200 zł, ale u Szymkasię nie przyjęły, pomimo moich usilnych chęci.:-( Jak chcesz to za groszesprzedam, będziesz mogła przetestować zanim kupisz nowe, daj znać na PW.
Myszencja - jak to nie ma? jeszcze kilka miesięcy temukupowałam, bo testowałam je, ale one nam kształtem nie pasowały, ostateczniestanęło na Dadach

Ps: dziewczyny ja wiem, że promocje na wielopaki kuszą, ale zanim nie przetestujecie na skórze dziecka to nie róbcie zapasów ani kosmetyków, ani pieluszek, bo może się okazać, że to pieniążki wyrzucone w błoto:tak: ja kupowałam po jednym opakowaniu (na szczęście), bo praktycznie okazało się, że z kosmetyków tylko krem do pupy był ok, resztę musieliśmy zmienić, pieluszki new born miałam jedno, czy dwa opakowania i dobrze, bo wyrósł.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny:)
Ja dzisiaj spędziłam dzień głównie na porządkowaniu domu z moją córeczką. Niestety jej zapał do pracy znika zazwyczaj po 5 min. (ma to po mamusi:-D), więc długo nam się zeszło. Jakiś wirus nas dopadł i od wczoraj z Oliwką się kurujemy.

Cyntia świetna sukienka, a cena jeszcze lepsza:tak: Ja w tym roku mam ochotę spędzić pierwszy raz od dłuższego czasu sylwestra w domu. Na spokojnie bez żadnych gości tylko nasza czwórka.

Myszencja
moja córka używała na zmianę pampersów i dada. Huggies Oliwię odparzały.

Co do chusteczek nawilżanych to ja byłam zachwycona kauflandowskimi Wickies (super cena i skład)
 
Madzia - tylko ktoś musi chcieć to przyjąć:tak:. Ja części nie miałam komu oddać, a za pośrednictwem tablicy nawet za darmo nie zeszło, bo opakowania były napoczęte:sorry:Z konieczności sama się balsamem smaruję, chociaż zapachu nivea nie znoszę. Płynu do kąpieli nie zużyje, bo biorę prysznic:-D


Fajne te kopniaczki, jeszcze takie mega delikatne:rofl2:
 
pscolka - masz racje co do kosmetykow, szkoda kupowac duze ilosci, bo po pierwsze moga uczulic, a po drugie wcale tego duzo ni idzie

My z pocatku myslimy Tymka tylko woda, ewentulanie z dodatkiem oliwy z oliwek, gdy w pierwszych 2 tygodniach skra sie bardzo luszczyla.Im mnie kosmotykow tym lepiej .
Teraz tez uzywamy tylko mydelka, szamponiku no i oleju kokosowego do smarowania. Plus oczywiscie kremik na pupke ;-)

Z pieluch uzwamy pampersa, a osatnio kupilismy z ALdiego, sa jak pampersy a o polowe tansze i poki co narzekac nie moge. Z kolei chusteczek nawilzanych uzywam tylko do pupci po kupce , po czym i tak przecieram wacikiem z woda ;-) jakos nie mam zaufania, aby tak bez niczego pozostawic pupke
 
Ale sie sylwestrowo zrobiło. Musiałam wyjrzec przez okno by przekonać sie, ze jest zielono.
A ja właśnie wróciłam do domku z konferencji we Wrocławiu. Strasznie sie umeczylam, choć po raz pierwszy w życiu tylko sluchalam, nie prezentowalam. Przypomnialam sobie przy okazji jak bardzo nie lubię latać. Zalalam malenstwo strasznie stresowymi hormonami niestety :-(.
 
Witajcie dziewczyny:)
Ja dzisiaj spędziłam dzień głównie na porządkowaniu domu z moją córeczką. Niestety jej zapał do pracy znika zazwyczaj po 5 min. (ma to po mamusi:-D), więc długo nam się zeszło. /QUOTE]

Jakbym czytała o sobie :) nie znoszę sprzątania.

Zazdroszczę wszystkim, które jeszcze pracują. Mnie tydzień temu na l4 wygonili, bo niebezpiecznie, a ja pracoholik straszny. I tak jakoś omijam się od ścian lub drabinki na placu zabaw. Ma któraś pomysł co zrobić, żeby nie zwariować?
 
gosiak - ja w sumie dopiero w lutym zaczęłam używaćchusteczek nawilżanych, wcześniej też płatek kosmetyczny z wodą, ale od czasujak Szymek się nieziemsko wierci to muszę mieć coś szybkiego i o dużejpowierzchni do wytarcia. :-DMy co drugi dzień kąpiemy w emoliencie (miał azs),balsamu nie używam, szamponu jeszcze nie bo łysy,:-D do tego tylko krem do pupy ikrem z filtrem na buźkę i rączki - i to tyle u nas z kosmetyków.
rjoanka - te krajowe loty mało przyjemne, w sumie dopiero cosamolot osiągnie docelowy pułap już musi się obniżać:cool:
myszencja - ja w poprzedniej ciąży pierwszy tydzień L4 przyryczałam,potem wkręciłam się w czytanie książek, a od 7 m-ca urządzanie pokoiku, a że sporo mebli i dekoracji robiliśmy sami to skończyłam dopiero tydzień przed porodem:-D. Teraz nie mam tego problemu, bo nie zdążyłam wrócić do pracy:-D
 
reklama
Hej.Jakie tematy.

Ja uzywałam i uzywac bede hugies i dada. a kosmetyki u nas super był jonson i oilatum.
Teraz pewnie tez.

Kolezanka kupiłą mi białe lniane spodnie z H&M za 8zł w ciuszku,ciążowe i z metką;-)

jade jutro morfologie robic a w srode wizyta.

Nosicie zwykłe leginsy czy ciążowe? Bo pasowało by zakupic na ciepłe dni
 
Do góry