reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

pscolka - hihih dobrze wiedziec , gdzie ma sie lozysko :-) tu ze tak powiem, nikt nigdzie nie zaglada. Jak w cizay z Tymkiem srednio sie o to martwilam, tak teraz troche, bo jednak malego nosze, a chcialabym wiedziec czy z szyjka oki.... wypytam poloznej, na co powinna zwrocic uwage w razie czego .

Co do tych usg, pamietam, ze kolezanki byly...kolejki tez, ale jak dlugo to nie wiem :zawstydzona/y:
 
reklama
gosiak - no dobrze wiedzieć, bo przynajmniej nie schizuję, że coś nie tak. Z drugiej strony zastanawiam się jak się to dziecię ułoży przy takiej lokalizacji łożyska:confused:
 
Ostatnia edycja:
Pscolka, łożysko na przedniej ścianie jest normalne i nie ma wpływu na przebieg porodu (przy cesarce też sobie radza). Też mam, więc doczytywalam.
 
rjoanka - a doczytałaś o porodach potylicowych... mam nadzieję, że jak uprzedzę naszą położną o tym łożysku to będzie w stanie na czas zareagować. Nie jestem zwolenniczką częstych usg, ale chyba normalnie za tydzień sama o nie poproszę, żeby zobaczyć jak dzidzi ułożone:tak:
 
rjoanka to świetne wieści!!! No i gratuluję dziewczynki :-):-)

Gnagnapo po 50 minutach to nawet alkohol z sosu by wyparował :-D


Madzia93 wypełniałaś jakieś formularze? Skąd ta płytka?? :-)

Pauletta, Gosiak 85 gratulacje kopniaczków!

Katinka 84 świetnie że wszystko w porządku!

My jedziemy jutro na akcję darmowych usg4D ale nie dam rady być 1,5 godziny przed czasem (podejrzewam że niektórzy będą tak stać...). Mam nadzieję, że jak będę chwilkę przed rozpoczęciem zapisów to i tak się uda zrobić. Bardzo chciałabym płeć zobaczyć, dlatego jedziemy. A na 4D ciężko pomylić...
była któraś na takiej akcji? Jakie są kolejki?
Wypełniłam na stronie Bebilonu,kiedyś białe misie wysyłali,a teraz płyty ;)
Wpierw dostałam z musteli a teraz z bebilonu ;)
Także warto wypełniać
 
CZeść! U mnie pochmurno, aż nic się nie chce:wściekła/y: Fajnie, że znacie już płeć, ja jak dobrze pójdzie to dowiem się dopiero 27 maja:-p Od 2 dni soję nad garami bo zapasy w słoikach i zamrażalniku się skończyły:-D Powiedzcie mi, czy was też tak plecy bolą? taki promieniujący ból na pośladki i uda:angry: nie mogę sobie z nim poradzić, muszę chyba termofor kupić i nagrzewać ;-)
 
Witam.

Dobrze, że u Was wszystko ok.
Byłam wczoraj na wizycie i moje łożysko ma miesiąc czasu a podniesienie się, bo inaczej nici z wakacji ;)
I potwierdził się chłoczyk :) Mąż się cieszy ;)

Jutro cały dzień jestem na warsztatach już się nie mogę doczekać.

Miłego dnia życzę ;)
 
bajaderka dzięki że wspomniałaś o tej akcji darmowych usg, właśnie patrzyłam i 24 maja we Wrocławiu a 25 maja w Kłodzku - do jednego i drugiego miasta mamy tyle samo km i chyba pojedziemy bo fajny pakiet gadżetów dają gratis;P Tylko jeszcze nie wiem do którego bo akurat w ten weekend mamy zjazd w szkole ale jak zaliczeń nie będzie to zrobimy sobie wagary:D

pscółka i spółka ja to chyba jestem rekordzistką jeśli chodzi o częste USG - od początku ciąży zaliczyłam już 11:D Oczywiście nie dla widzi mi się a niestety ze względu na problemy ciążowe. Teraz mam wizytę 23 maja znowu:D

Połowa ciąży - w końcu:D

Dalej 5kg na plusie:)
 
reklama
Hej dziewczyny, fajnie że coraz więcej z nas poznaje już płeć. Jednak jak się mówi do brzuszka po imieniu to chyba silniejsza więź się wytwarza :-) Przynajmniej ja tak to odczuwam.

Przyszły mi wczoraj jeansy ciążowe:
Rurki ciążowe Ida S ! REWELACJA NA WIOSNĘ-LATO!!! (4194083287) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i powiem Wam że są rewelacyjne!! Bardzo wygodne, nigdzie nie cisną, nie gniotą i są bardzo elastyczne. Z jeansem mają pewnie nie wiele wspólnego ale całkiem nieźle wyglądają. Także wczoraj właśnie pożegnałam się z dotychczasowymi, zwykłymi jeansami w których i tak jakimś cudem chodziłam do teraz normalnie się zapinając i przerzucam się na ciążówki.

Za chwilę wybieram się na jakieś czytanie w plenerze bo pogoda u mnie piękna a ja też wciągnęłam się akurat w "Millennium" Larssona i nie mogę się oderwać. Miłego dnia dziewczynki :happy:
 
Do góry