reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Zgarnęłam informacje do tabelki od osób, które do mnie napisały, ale poczekam jeszcze, bo pewno jeszcze paru osób brak :-)

Ta tabelka to taka trochę problematyczna i przestawianie danych według kolejności, to czasochłonne jest ;-) A gdy kopiuję z WORD-a, to się wszystko rozjeżdża, więc trza i tak ręcznie :confused:

KOGO NIE MA NA LIŚCIE, NIECH DO MNIE NAPISZE NA PRIV :tak:
 
reklama
musiałam zrobić małą przerwę, bo poprawianie i formatowanie po kimś tekstu to MAKABRAAAA ;)
a teraz ciężko się zastanawiam jak w wordzie zrobić spis treści, bo ostatnio to robiłam jakieś 10 lat temu :D i to w starszej wersji worda, którą bardziej lubiłam

muszę się napić herbaty i rozprostować kark ;)

co do witamin to lekarz mi nie narzucił, ale sama się spytałam, które poleca ;)

na obiad będzie jakaś zupka dla m, grochowa, albo kalafiorowa, bo ja mam tygodniową dietę ;)

dziś mnie czeka dużo siedzenia, bo kończę przyjaciółce album na urodziny i zakładki do książek, a wieczorem mam prenatalne.
 
Witam Was Dziewczyny:) Ściągnęła mnie tu Cyntia:-) Jak widzicie po suwaczku przeszłam długą i kosztowną drogę żeby mieć drugie dziecko.Do tej pory bałam się nawet myśleć pozytywnie (nadal trochę się boję) ale po wczorajszym USG mam ogromną nadzieję że tym razem będzie dobrze. Dla mnie każde USG to ogromne przeżycie i czekam tylko na diagnozę czy dziecko żyje. Ze względu na problemy na wczesniejszym etapie - miałam krwiaka podkosmówkowego, krwawienie i plamienia brązowe które ustały dopiero 2 dni temu - jestem na zwolnieniu. Dwa razy byłam już w szpitalu, przez 2 tygodnie dużo leżałam żeby "wyleżeć krwiaka". W związku z tym że przyjmuję dużo leków istnieje ryzyko że pojawi się kolejny. Mam w planie być w związku z tym na zwolnieniu do świąt - czyli do 14tc. kiedy będzie już w miarę bezpiecznie. Termin porodu wg. OM mam na 21.10 ale dzidek jest trochę większy i wg. ostatniego USG przesunął się na 15.10 (CRL = 3,9 cm). Pozdrawiam wszystkie ciężarówki i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona:-)
 
Ostatnia edycja:
Witaj enya. Mam nadzieje, ze tym razem będzie dobrze. Wiele z nas ma za sobą długie starania i niepowodzenia.

Melodia, jak sobie nie dasz rady za tym spisem treści to daj znać. Ja to robiłam niedawno.
 
Witajcie dziewczyny!
Cieszę się że nowe koleżanki dołączają do naszej grupy :) Mam nadzieje, że wszystkim uda się szczęśliwie rozwiązać.

Wczoraj dojechał bio-oil.... zaczęłam smarować brzuch i biust. narazie wieczorem, rano jakoś nie mam siły - mdłości dają się we znaki.

Zastanawiam sie nad zakupem takiej poduszki... muszę jeszcze przemyśleć sprawę.

Dziś na necie zauważyłam fajny wózek, nie wiem czy to nie za wcześnie z zakupem takich rzeczy, co sądzicie?
 
Ja używam kremu Gerbera. W pierwszej ciąży też go używałam i nie mam wogole rozstępow. A przytylam 23kg :-S
Co do takich zakupów jak wózek to teraz tak jak w pierwszej ciąży zacznę się rozglądać po 30tyg bo zabobonna jestem ;-)
Ale np moja siostra wózka szukała w pierwszy dzień gdy dowiedziała się ze jest w ciąży więc około 5tyg! Ja byłam w szoku :-)
 
Witam Was Dziewczyny:) Ściągnęła mnie tu Cyntia:-) Jak widzicie po suwaczku przeszłam długą i kosztowną drogę żeby mieć drugie dziecko.Do tej pory bałam się nawet myśleć pozytywnie (nadal trochę się boję) ale po wczorajszym USG mam ogromną nadzieję że tym razem będzie dobrze. Dla mnie każde USG to ogromne przeżycie i czekam tylko na diagnozę czy dziecko żyje. Ze względu na problemy na wczesniejszym etapie - miałam krwiaka podkosmówkowego, krwawienie i plamienia brązowe które ustały dopiero 2 dni temu - jestem na zwolnieniu. Dwa razy byłam już w szpitalu, przez 2 tygodnie dużo leżałam żeby "wyleżeć krwiaka". W związku z tym że przyjmuję dużo leków istnieje ryzyko że pojawi się kolejny. Mam w planie być w związku z tym na zwolnieniu do świąt - czyli do 14tc. kiedy będzie już w miarę bezpiecznie. Termin porodu wg. OM mam na 21.10 ale dzidek jest trochę większy i wg. ostatniego USG przesunął się na 15.10 (CRL = 3,9 cm). Pozdrawiam wszystkie ciężarówki i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona:-)

witaj i mocno zaciskam &&&&
rozumiem Cię, ja jestem po 2 poronieniach, a na pierwsze dziecko czekałam ponad 9 lat
przytulam Cię i wysyłam pozytywną energię i spokój...


Witaj enya. Mam nadzieje, ze tym razem będzie dobrze. Wiele z nas ma za sobą długie starania i niepowodzenia.

Melodia, jak sobie nie dasz rady za tym spisem treści to daj znać. Ja to robiłam niedawno.

no narazie próbowałam i nic z tego nie wyszło :D

Witajcie dziewczyny!
Cieszę się że nowe koleżanki dołączają do naszej grupy :) Mam nadzieje, że wszystkim uda się szczęśliwie rozwiązać.

Wczoraj dojechał bio-oil.... zaczęłam smarować brzuch i biust. narazie wieczorem, rano jakoś nie mam siły - mdłości dają się we znaki.

Zastanawiam sie nad zakupem takiej poduszki... muszę jeszcze przemyśleć sprawę.

Dziś na necie zauważyłam fajny wózek, nie wiem czy to nie za wcześnie z zakupem takich rzeczy, co sądzicie?

dla mnie na wózek za wcześnie, ale na jakieś inne pierdołki :D
zresztą mi się wydaje, że mam duuuuużo czasu
 
Witajcie ;)
Ja dziś miałam bardzo aktywny dzień,byłam z moją liderką na targach pracy,dopiero co teraz wróciłam.Dziś już nie śpię od 5:00

Mi na chwilę obecną też objawy jak spanie w ciągu dnia itp.przeszło ale mówią,że pod koniec I trymestru właśnie tak jest,więc staram się myśleć pozytywnie ;)

Ja dziś zaczynam kolejny tydzień ;) Już blisko do końcówki I trymestru
 
reklama
My na szczęście dla malucha mamy praktycznie wszystko, czeka na strychu :-) Pozostanie jedynie kupno nowego materaca i pościeli :-)

Zastanawiamy się za to nad czymś innym. Zamierzamy oddać maluchom nasz pokój i przenieś sypialnie do pokoju syna który jest znacznie mniejszy ale nam spokojnie starczy. Nie wiem teraz czy zmienić młodemu pokój jeszcze przed narodzinami rodzeństwa, po narodzinach czy dopiero jak oboje będą mieli w nim zamieszkać czyli gdzieś pewnie po Nowym Roku. Jak myślicie która opcja będzie najlepsza??
 
Do góry