reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Judy38 ostatnio pisalam o moim 'wspanialym' lekarzu ktory odstawil mi Dupka stwierdzil ze nawet moge isc do pracy chyba ze na wizycie na NFZ zaplace mu prywatnie za l4. A bardziej od czegokolwiek interesowalo go przekonanie mnie ze moje witaminy sa gorsze od Fembionu:/
 
Teraz sobie przypominam. To trzeba poszukać innego lekarza w okolicy. Tyle nas tu pisze ze mimo ze czytam to i tak mam problem zeby wszystkie fakty pamietać ;). Nie którzy lekarze skończyli medycynę dla kasy. Moze ktoś z twojej okolicy moze polecić tobie jakiego innego lekarza.
 
Kotulcia trzymam kciuki za Was &&& Cały czas dopytuj,niech bardziej się postarają i znajdą przyczynę. Dobrze, że Twoje maleństwo jest takie silne
 
Dziekuje wam za mile slowa:*
A w ogole teraz maz mi powiedzial ze jak pielegniarka poszla po lekarza ze pacjentka z krwawieniem to zapytal jej czy nie moglam z tym isc do swojego lekarza:/ no cyrk po prostu i to w dodatku ordynator:/
Znowu jak mnie badal to syczal ze niedobrze, mogl to zachowac dla siebie. A na koniec pielegniarka powiedziala mi prosto z mostu ze mam lezec i nie wstawac i albo sie utrzyma albo strace ciaze i trudno, tak czasem bywa. Ale powiedziala to jakos bez empatii:/

Do nowego lekarza mialam isc w tamten piatek ale dzien wczesniej krwotok. Teraz mam wizyte w poniedzialek. On tez tu pracuje i prowadzil mi ciaze z synem tez z plamieniami a potem ze skurczami przedwczesnymi. Mam nadzieje ze ta tez uratuje:(

To co innego stracic ciaze jak sie jeszcze zarodka nie widzialo a co innego czuc juz delikatne smyrania mlodej, zreszta widzialam dzisiaj na USG jak urosla, juz nie wyglada jak maly kosmita tylko ma ladna okragla glowke i sliczny nosek bo bokiem byla odwrocona. Musze zebrac sily i jakos to przetrwac...
 
Kotulcia 3mam kciuki
A ja? A ja bylam dzis u lekarza dwa tygodnie l4 lekarz byl w szoku cytologia zla :/ infekcja i zmiany nablonkowe podejrzewam ze przez to poronilam co najgorsze zbadal mnie mialam isc w piatek na usg a ten zbadal wziernikiem i kazal isc jutro na czczo do szpitala :( ze na 95/98% bede znowu czyszczona bo dalej krwawie i boli ehhhh
 
kotulcia - Trzymam kciuki, za dzidzi siłacza, żeby niezależnie od przyczyny trzymał się tam dzielnie:tak:
asiulka - współczuję, że będziesz musiała jeszcze raz toprzechodzić, ale może w końcu przestanie boleć:-(
 
reklama
cześć dziewczynki, ja byłam dzisiaj rano na wizycie, miałam takie szybkie usg ale dzidziusia widziałam, serduszko posłuchałam więc jestem zadowolona :) W piątek mam usg genetyczne wiec trochę sie stresuję, miłego wieczoru

Kotulcia, trzymam za ciebie mocno kciuki &&&&&& Męcz tych lekarzy pytaniami!!!!! Po to tam są...
 
Do góry