reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Gratulacje dziewczyny udanych wizyt, oby tak dalej, miło czytać dobre wiadomości!!!

Jestem z okolic Raciborza, czy jest wśród was ktoś z tych stron?
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień dobry
gratuluję udanych wizyt :), ja mam kolejną dopiero 26 marca i już się nie mogę doczekać

a ja jestem chora, najpierw mój mąż był chory, potem Mati i teraz padło na mnie, mam straszny katar i boli mnie gardlo

miłego dnia życzę
 
Witam
Czy mogę dołączyć?
Też mam termin na 17 październik
Byłam już na wizycie i widziałam bijące serduszko

Mam pytanie jak wstawić te przepiękne suwaczki?
 
Witam,

gnagna - -super, ze wszystko w jak najlepszym porzadku !!!!

Jak tak czytam o Waszych wizytach to juz doczekac sie mojej nie moge a to jeszcze tyle czasu...

Wielodzietna - &&&& aby i u Was wszystko bylo dobrze - zreszta innej opcji nikt nie beirze pod uwage.

Ja zalatana. maly wlasnie drzemie, wiec juz pranie wywieszone, odkurone , teraz chwilka na herbatke

Pozdrawiam i milego dnia.

JesiennaMama - -chyba na stornbie glownej jest babyboom jest odnosnik do suwaczkow. Tam go sobie tworzysz i kopiujesz linka. Nasteonie na swoim profilu wklejasz w odp miejsce i jest :tak:
 
Dziewczyny, czy was też tak strasznie boli brzuch, jak przetrzymacie trochę mocz? W ciągu dnia staram się chodzić do wc kiedy tylko poczuję potrzebę (ostatnio coraz częściej z dwiema kropelkami :-p), ale dziś w nocy jakoś ten moment przespałam i jak się obudziłam, to już mnie bolał brzuch. Opróżnienie pęcherza nie daje od razu ulgi, męczyłam się z tym brzuchem chyba jeszcze z pół godz, a może i dłużej. Na szczęście doskonale wiedziałam skąd ten ból i że przejdzie, bo to nie pierwszy raz dlatego było bez paniki, ale naprawdę bardzo mnie to boli. I wkurza.
 
Rjoanka – a wiesz, że coś w tym jest. My dużo remontowaliśmy jak byłam w ciąży i Szymek nie boi się teraz ani odkurzacza, ani wiertarki:-D

Wielodzietna – ja w to nie wierzę i czekam na dobre wieści za dwa tygodnie:tak:

Karina- to niefajna sytuacja w pracy. No raczej nie zrobił tego ktoś, kto wiedział ile kasy jest w kasetce…

Cyntia – widzisz, hasło ciąża otwiera wiele drzwi:-D. Ja w poprzedniej ciazy przestałam czytać książki jakos w 5 tym miesiącu, ale ja kryminały czytałam i za bardzo mi ciśnienie podnosiły, podobnie jak wiadomości w TV:-D.

Judy – ja już powiedziałam szefowej, bo miałam po macierzyńskim wracać 31 marca, więc chciałam, żeby wiedziała na czym stoi. Ale w Twojej sytuacji t faktycznie bryndza.

Justine – szczerze? Zmieniłabym lekarza, ot co. Mój nie stwarza żadnych problemów ze zwolnieniem

Domka – u mnie objawy jak na razie przeszły, na szczęście bo jestem od wczoraj u teściów, a nowinę chcemy wyjawić dopiero w sobotę:-D

Sonka – i powiedzenia dla Ciebie:tak:
 
witam wszystkie mamy:)))
sunovia mnie brzuch to caly czas boli tzn. kuje tak, a jak przetrzymam mocz to tez jest masakra bo dlugo jeszcze tak boli i zasnąc nie mozna!!! w pierwszej ciazy tego nie mialam- chdze teraz jak jakis "menel" spodnie w kroku do tego jeszcze rozpiete aby dzidzi nie sciskac
Wielodzietna . jakas masakra, konowaly jedne, chyba nie zdaja sobie sprawy co ty teraz czujesz przez te 2 tygodnie. bedzie dobrze, urodzisz ślicznego pięknego bobaska i nic złego Cie nie spotka! Słyszysz??? tak masz sobie mówić!!

Dziewczyny piszecie ze cos opisujecie w odpowiednim watku to co to znaczy? jestem poczatkujaca i niestety niewiem....

pozdrowionka dla wszystkich!!!
 
reklama
Do góry