reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Kotulcia jestem w szoku! Ja bym go postraszyla i potem zmienila lekarza,, owszem ciaza to nie choroba ale jak sie poronilo i zle sie czuje kobieta to jak ma pracowac?! Wrr ja lekarzowi odrazu powiedzialam gdzie pracuje i ze sie boje pow ze mam racje
Sunovia ja tez tak mam i mnie to irytuje bo przed snem w nocy przed wyjsciem chodze ciagle siku mnie nie boli raczej czuje ze sie posikam w 1 ciazy mialam problem :/ jak sie smialam albo cos zdarzyla sie plamka dyskomfort straszny... za to boli jak chce mi sie to drugie ale czuje straszny skurcz i lece do wc potem ulga :-p
 
reklama
Kotulcia co to za lekarz,masakra..ręce opadają na takich

Ja chodzę prywatnie,i jestem bardzo zadowolona.
Za pierwszą wizytę dałam 120 zł,i za wczorajszą też 120 zł.
Któraś z Was chodzi prywatnie?Ile płacicie? ;)
Bo wiem,że co region to inaczej.
 
Ja do tej pory płaciłam 150zł ale to mała miejscowość więc zazwyczaj 100zł to max. Dodałam zdjęcie dzidziulli w wizytach:)
 
kotulcia L4 "na żądanie" ???? czyli sam przyznaje, że za pieniądze poświadcza nieprawdę?

Ja chodzę prywatnie i płacę 100 zł. Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Prowadził moją pierwszą ciążę i robił cc w szpitalu. Za każdym razem nabija kwotę na kasę fiskalną i paragon wraz z kartą wynosi za mną do recepcji, gdzie płacę. Na każdej wizycie (tak było w pierwszej ciąży) położna mierzy mi ciśnienie, w późniejszym okresie jest też ktg. ZA USG typu sprawdzenie serduszka, szyjki macicy nie płacę dodatkowo. Wczoraj zlecił mi badania krwi i też nie zaszalał. Zlecił morfologię, glukozę na czczo, WR, coombsa. Powiedział, że oczywiście HIV i HCV też zrobimy, ale nie mam się co spieszyć(może to dlatego, że zna moje wyniki sprzed kilku miesięcy, ale stwierdził też, że akurat mnie nie podejrzewa :confused:). Na HBS jestem szczepiona. Mam mu przynieść wyniki z poprzedniej ciąży i wtedy zadecydujemy co dalej. Toxo w obu klasach zlecił mi dopiero, kiedy przypomniałam mu, że nigdy nie chorowałam.

Mnie się wydaje, że 150 zł za prowadzenie ciąży to jednak sporo. Mój lekarz pracuje w szpitalu klinicznym o trzecim stopniu referencji i takich pieniędzy nie bierze :baffled:
 
120zł za wizytę i bardzo sympatyczny pan doktor, ma czas, na wszystkie pytania odpowie, każdemu bym poleciła. I co jeszcze uważam za plus - pracuje na oddziale położniczo - ginekologicznym, w którym planuje urodzić.
 
Hej Kobietki:)

Ja płace 100zł,za każdym razem mam usg i co tam potrzebne, ze zwolnieniem też nie byłoby problemu, tylko teraz mi nie jest potrzebne, bo nie pracuję. Ogólnie to cena jest taka w normie bym powiedziała, jak na Radom. A mój doktor jest zastępcą ordynatora w szpitalu, w którym rodziłam Lenkę i mam zamiar rodzić obecną dzidzię. I naprawdę jestem zadowolona z niego.

Słyszałam, że na mdłości dobre jest podjadać migdały...ale ja nie sprawdzałam, bo mnie nie dotyczyły ani nie dotyczą, także nie wiem co to znaczy. Oprócz delikatnego bólu piersi i rosnącego brzuchola, to żadne dolegliwości ciążowe mi nie uprzykrzają tych 9 mcy...Nawet specjalnie zachcianek nie miałam...

Pozdrawiam cieplutko i miłego popołudnia życzę:)
 
Wczoraj poprzytulalam sie z narzeczonym a dzis miałam lekko różowe upławy. Naprawdę nie wiele tego wymieszane z luteina bo biorę do pochwowo. Czy któraś tak miała? Pierwsza wizytę mam w sobotę a do tej pory chyba zwariuje. To już niby 8 tydzien. Lekko boli mnie brzuch, mam delikatne skurcze. Aby do soboty. Tu nie ma co szukać lekarza bo u nich to natura decyduje...
 
Judy, Ja tak miałam, ale lekarz mnie ostrzegał ze tak bedzie. Znalazł u mnie polipa na szyjce, co jest niegroźne, ale właśnie może krwawic. Po usg też była krew. Krwawic też możesz od jakiejś mikro ranki, teraz wszystko mamy mega ukrwione. Czytałam, ze nawet z dziasel będziemy krwawic i to normalne.
 
Ja tak miałam i nic się nie stało ale ja na Twoim miejscu teraz bym leżała żeby przeczekać aż się uspokoi - nie pomoże to nie zaszkodzi. I odpuściłabym sobie przytulanki na razie:) My dopiero ostatnio próbowaliśmy czy już można ale brzuszek po nie boli więc raz na jakiś czas to czemu nie ale też bez szaleństw:)
 
reklama
Dzięki za pocieszenie bo już lekko swiruje :) to moje pierwsze dziecko ale druga ciaza i teraz wszystkiego sie boje.
 
Do góry