reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

O matko, to faktycznie musialas mieć 'ciekawie'. Ja musze się wreszcie przejść do jakiegoś kardiologa (glownie wlasnie przez ciaze) bo od 4 lat nigdzie nie zawitałam :zawstydzona/y: Każdy ma swoje zdanie, swoje opinie, ja wlasnie wolalabym cesarke, zobaczymy co powie kardiolog. :-)
 
reklama
magdus w dzisiejszych czasach jak ktoś chce, to nie ma żadnego problemu. Trzeba tylko o tym pomyśleć wcześniej niż na porodówce ;-)
 
Magdus - ja też mam niedomykalność zastawki, ale mitralnej, też z falą zwrotną. Do tego jakieś nieprawidłowe ciśnienie między sercem a płucami i tachykardię. Brałam swego czasu trochę leków. 2 kardiologów powiedziało mi, że wypadanie zastawki nie jest wskazaniem do cesarki, choć wszystko zależy od zaawansowania choroby i stanu w 3 trymestrze. Na pewno będziesz musiała odwiedzić kardiologa dla własnego bezpieczeństwa.
Wypadanie zastawki jest bardzo częstą przypadłością.

A kiedy miałaś badaną grupę krwi? Jak do drugiego roku życia, to, tak jak napisała pscolka, grupa może się zmienić - a konkretnej do drugiego roku życia antygeny mogą zostać nie wykryte. Byłam równie pewna jak Ty, że znam swoją grupę krwi ;-) To wyobraź sobie jaką miałam minę jak zobaczyłam na wypisie inną ;-)
 
Jak już mowilam to najbardziej chodzi o mnie i o moje leki, ze po prostu w pewnym momencie nie dam rady... Będzie we mnie siedzieć, ze mam ta wade serca i koniec :D Ja nawet pobiegać nie mogę bo jestem wykonczona a cos mi się wydaje ze porod to cos więcej niż taki 'bieg' :D
No tez mam w książeczce wpisana grupe krwi, pewnie była robiona daaawno temu, ale no jestem pewna i już :D A poza tym skoro trzeba to zrobie, niech strace :D
 
psciolka - -powiem tak, nie kazdemu jest pisane karmienie. Wiem ile ono ma zalet , same plusy, ale mnie nie bolala tylko na poczatku ...to bol non stop. Tu w szpitalu wychodzi sie po 24 godzinach (a i tak pytaly sie czy chce zsatc na noc), bo mozna wyjsc i po 6 h. Polozna odwiedzala mnie, polecila super masc na pekajace brodawki, maly dobrze lapal (niby). Na szczescie presji nie bylo z ich strony i po tych 6 tygodniach nie uslyszalam zlego slowa. Ja psychicznie tez nie dawalam rady, nie czulam si szczesliwa wtedy a niestety to odbijalo sie na malym.
 
cyntia - no wyobrażam sobie. :-Dcoś co brałaś za pewnik okazałosię nie istnieć.:-D U mnie niespodzianki nie mogło być bo rodzice mają taką samą,ale Szymkowi już wyszło, że ma po tacie.
magduś - ale byłby ubaw dyby się okazało, że jednak maszinną. ;-)Na to badanie składa się i określenie grupy krwi i obecności przeciwciał.Mi w tej ciąży doktor zleciła same przeciwciała, czyli że co? to się możezmienić ? - dziwne, bo wydawało mi się, że to cecha stała...
gosiak - kurcze co to jest doba:szok:... mi pokarm przyszedłdopiero po 3 dobie, bo za mało piłam. Czyli tak de facto kobiety tam gdziemieszkasz są zostawiane same sobie. Przykre to:-(.
 
pscolka - -wiesz tu nawet nie chodzilo o pokarm, ja po tej dobie balam sie cczy dam sobie rade z maluchem, co z zoltaczka, ktora fizjologicznie niby wystepuje zawsze , ale nie zauwazylam jej u malego. Na szczescie poradzlam sobie jakos, ale masz racje z przerazeniem wychodzilam ze szpitala ;-)
 
reklama
Prosze poradzcie mi ... Mam gorączkę niezawysoka leje sie z nosa i boli gardło leże 2 dzien plackiem w lozku ... Wczoraj byłam w aptece dali mi tylko paracetamol jak dla mnie to tylko 2 tabl i pow ze jesli nieprZejdzie po 2 dniach do lekarza strasznie boje sie o maleństwo .... Juz swiruje czy isc do lekarza ....
 
Do góry